Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. března 2021 08:49

Garfie me vcera sokovany syn hlasil ze dle odezvy na socialnich sitich jsou jeho vrstevnici maturanti nadseni ze zrusenych maturit a budou volit Babise

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 05. března 2021 08:54

Garfie viktorka_od splavu já zase slyšela pochvaly na ošetřovačky a kompenzace. Jako něco ve stylu, když jsem dělal, tak jsem si tolik nevydělal... a bylo to na podzim, ne na jaře.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. března 2021 08:55

viktorka_od splavu tomu nevěřím, mám zprávy naprosto opačně. Ti mladí nejsou idioti.

Takže super, paráda, že zruší, ale jestli si myslí, že ho za to budeme volit, tak je ještě větší idiot, než jsme si mysleli. 

Nesnášíme ho pořád a to, ze zruší, je jenom důsledek jeho neschopnosti zajistit, aby hm se na ně mohli pripravit. A za to se body nedávají. 

Mne tím udělali velkou radost. A to mi hlásili, že stejně smysleji i jejich kamarádi a vrstevníci.

Ne, Mladá generace nejsou tupci. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:00

viktorka_od splavu až to zaměstnavatele začnou řešit, tak se mu nepodekuji. Považuji zrušeni maturit za totální rezignaci na jakoukoliv kvalitu ve školství.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:02

Na jednu stranu vibrátory na poličce ani soukromý divnofotky o jejích pracovních schopnostech nic nevypovídají ... kdyby to jen Babiš včera v hlavních Zprávách neprezentoval tak, že se inspirovali při personální výměně v zahraničí, kde jsou hygienici hlavní tváří pandemie a jsou něco jako národní celebrity. V tomhle kontextu teda ...

Btw včera byla na Clubhousu zajímavá debata s Prchalem, Jourovou a pár akademiky o dezinformacích. Bohužel jsem stihla jen konec, nechytli jste to někdo?

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:07

viktorka_od splavu nojo, odpusti maturitu detem, ktery pujdou na podzim poprve k volbam....to nemuze mit jiny dusledky. Neudelaj to urcite vsichni, ale vliv to mit bude

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:11

MP Meri no, na mě ta fotka působí jako názorná demonstrace sloganu: čistota půl zdraví a špína celé. Coz úplně nečekám od hlavní hygienicky v době pandemie. Ale je pravda, že novináři se drží zpět a vytáhli na ni jenom toho Ferka Lakatose. To mi přijde ubohé i jako hospodsky vtip, natož vyjádření oficiálního představitele.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:12

711990 toho se vůbec nebojím. Vůbec. Myslíš, že mladí nevidí, jak tady vládne? Co všechno zavinil? Spíš mají srandu z toho, jak si myslí, že si je koupi. Nekoupí.

Má důvěra v mladou generaci je pevná!

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:14

Dadoo no ja se bojim, protoze stejne tak jako jejich rodice ho voli, najdou se i mezi detma takovy, co ho volit budou. Zvlast kdyz je ted o trochu slozitejsi si vybrat.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:16

A kde bere ty preference, když všichni mají rozum? 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 05. března 2021 09:21
Reakce na Lamicka:

Garfie viktorka_od splavu já zase slyšela pochvaly na ošetřovačky a kompenzace. Jako něco ve stylu, když jsem dělal, tak jsem si tolik nevydělal... a bylo to na podzim, ne na jaře.

​Ano, moje kadeřnice je nadšená, říkala, že díky kompenzacím a práci na černo má vyšší příjem než v době necovidové. True story. 

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:21

Věděli jste, že změnou očkovacího plánu ve prospěch učitelů přišli o přednostní očkování chronicky nemocní a lidi s postižením? Že to je jen další populistický krok? Jsem za očkování učitelů ráda, jinak se asi děti nevrátí do školy nikdy, ale když teď čtu na fb příspěvek známého, který má postižené dítě, tak mám takové rozporuplné pocity.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:26

Dadoo To je skvělé. Jenže se bojím, že se s tebou o tom bavili ti, kteří už dříve věděli, že jste na jedné vlně. O těch ostatních nevíš.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:28

Lamicka Jo. To už jsme si taky říkali, že to poněkud ztratilo smysl, když se školy hned tak neotevřou. 
Ale aspoň že se vůbec někdo očkuje.

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:33

viktorka_od splavu To by už pro nezralost neměli být k maturitě připuštení.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:33

continuity Lidi se "stydí" přiznat, koho, že to volí?

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:34

Sweet Potato Tak to mi uteklo. Myslim, ze kazdy naockovany dobry (az na ty previty, kulichu, co zneuzivaji sveho postaveni a kontaktu). Jen mi to ted nejak docvaklo. Asi jsem mela mysl zastinenou vidinou na rychly navrat deti do skol.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:34

Dadoo v tom s vámi souhlasím. Taky věřím v mlade lidi. Nebyla jsem dobrá studentka, přesto bych tuto maturitu nechtěla, je to stigma, které se s vámi vleče celý život, to jsou ti co to dostali za koronace zadarmo, tak by na to bylo pohlizeno. Že si Babiš chce koupit mladé je jasné a je to k zbliti. Ostatně jako všechno, co produkuje. Prostě zmrd. 

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:36

Dadoo Ty jsi fakt optimista. Řekla bych, že bližší košile než kabát. Proste zvolí toho, kdo jim půjde na ruku a usnadní život. Pro nejbližší dobu...a pak se uvidí.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:38

Lamicka no, zahraniční stanoviska a studie,že nejlepší efekt přináší striktně očkování podle rizikových skupin běhají po soc. sítích už nějakou chvíli. Nechci tady je rozjizdet žádné hejty, ale je spousta zamestnani, kteří pracovně přicházejí do kontaktu s množstvím lidí. Myšlenková zkratka očkování učitele= otevřené školy, je úplně mimo.