Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:41

rozarka Já bych ještě doufala v to, že ve skutečnosti se na volby asi vybodnou.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:44
Reakce na rozarka:

viktorka_od splavu To by už pro nezralost neměli být k maturitě připuštení.

​To mě zas přijde trochu přes čáru. Máme pořád demokracii a cesta z toho ven není hejtovat ty, co se mnou nesouhlasi. 

whiskas to by měl spíš 16 než 26% nebo jsou to voliče Okamury, kteří si myslí, že je Babiš společensky přijatelnější?

Offline dynda
Avatar
7277 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:45

Sweet Potato 

Nevybodnou. Bude to největší společenská událost za poslední dva roky.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 05. března 2021 09:53

MP Meri O pracovních schopnostech možná ne, ale o inteligenci trochu ano.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:03
Reakce na continuity:

Lamicka no, zahraniční stanoviska a studie,že nejlepší efekt přináší striktně očkování podle rizikových skupin běhají po soc. sítích už nějakou chvíli. Nechci tady je rozjizdet žádné hejty, ale je spousta zamestnani, kteří pracovně přicházejí do kontaktu s množstvím lidí. Myšlenková zkratka očkování učitele= otevřené školy, je úplně mimo. 

Ono může být i hůř, v dikuzích jsou tací, co se evidentně zalekli zpráv z nemocnic, kde leží na ARO i mladší lidé a začali prohlašovat, že je třeba očkovat hlavně ty v produktivním věku ať m na důchodce kdo vydělávat a kdo se o ně starat - jen čekám, kdy se toho chytí vláda

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:08

Garfie No včera večer ji kvůli tomu rasistickýmu vtípku chvíli grilovali na ČT 24 a mně přišlo, že to je taková ta paní, co moc nechápe koncept facebooku, ten typ člověka, co nepozná rozdíl mezi soukromou zprávou a psaním na zeď, webový stránky otvírá tak, že je napíše do vyhledávače na Seznamu a tak, no... Čímž ji vůbec neomlouvám aby bylo jasno, ale bylo mi jí už fakt trochu líto, když redaktorovi vysvětlovala, že ona na fb sdílí jen pejsky v nouzi, kteří potřebují pomoc, svoje pejsky a recepty, a ještě byla dotčená, že se jí novináři hrabou v soukromí, jak kdyby se jí někdo nahákoval do pečlivě uzamčenýho profilu. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. března 2021 10:13

A666 Ty hejty na sitich, ze JA mam prece prednost, jsou hrozne. Uz se ty komentare nedaji cist. Prijde mi spravne, ze Pfizer se dava primarne starsim a zdravotníkům, a jednodušeji distribuovatelna AZ (a s mene daty pro stare) zbytku. Hlavne je potreba ockovat rychle, tak mi ucitele nijak nevadi. Ale mozna se mýlím a cela strategie je spatne...

Teda u nas je ta rychlost ockovani strasna, ale ja jsem rada za kazdou vakcinu v paži a ne ve skladu.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:13

Karoleena no tak můžeme jen doufat, že podobná paní přesvědčí národ, že ji má věřit.

Já nemám nic proti tomu, když někdo sociálním sítím nerozumí a ignoruje je. ale ve chvíli, když tam lezu, tak prostě musím vědět, jak se tam chovat. Věk není omluva, literatury je dost. Navíc pokud takto studuje i nové pracovní věci, tak panbuh s námi.  

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:17

Karoleena Hele, tomu rozumím a mám pro to pochopení...ale to foto z postele-to přece není typ fotky, kterou ukážeš kamarádce, nebo přátelům. Nějaký přihlouplý foto z párty bych pochopila asi víc. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:19

Karoleena No ale tahleta pani chtěla zdokonalovat Chytrou karanténu a pracovat na digitalizaci hygieny.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:23

Sweet Potato Garfie continuity No já vim, je to příšerný, já to taky nechápu, jak je to možný, že v celé téhle zemi není kompetentnější člověk na pozici hlavního hygienika, než tahle casual racist tetka, co si ani nezvládne odpovídajícím způsobem nastavit soukromí vlastního fb... 

Offline Zuzuli
Avatar
2156 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:24

Po dnešku mám naočkovanou rodinu, dědečka, babičku i rodiče (učitelé), první dávkou. Docela se mi ulevilo, zrovna táta je se srdeční vadou a cukrovkou dost rizikový. Ale nechápu jejich optimismus, že určitě budu do léta naočkovaná i já (29, zdravá, na rodičáku doma) a můj brácha (21, student), takže všichni s očkovacím pasem společně vyrazíme k moři, když to očkování tak skvěle šlape. Nicméně oni budou Babiše volit i nadále, on se snaží, to jen ta média mu to pořád kazí a opozice jen kecá. Stejně jako všichni důchodci v rodině, s vyjímkou těch, co ho nevolili ani dřív. To jen k tomu, že ty preference mu někde fakt neklesaj. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:25

Karoleena kompetentnější by urcite byli, ale ti zas nepůjdou na ruku těm, co je potřeba.

Online žluťásek
Avatar
7625 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:32

Já jsem teď moc nesledovala zprávy, s Rážovou bylo špatně co, že se chystá výměna? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:32

continuity no, navic prihodim jedno zobecneni od cloveka z praxe (mudr): na mista jako je hygienicka sluzba ci kancl ve zdravotni pojistovne (ktere nam s tim ockovanim aktualne taky moc nepomohaji) nejdou schopni perspektivni lekari, co by tam hledali.. to je taky dobre si uvedomit.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:38

žluťásek nefunguje to, to je pravda.  jen se trochu bojím,abychom nedopadli jak s ministrem zdravotnictví. Po dvou výměnách jsme na tom pořád hůř. A chystá se tam člověk,kterému nevadí ani ten Sputnik. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:40

Jos Teda u nas je ta rychlost ockovani strasna, ale ja jsem rada za kazdou vakcinu v paži a ne ve skladu.

to mas uplnou pravdu, na druhou stranu jak je tech vakcin nedostatek/vazne distribuce, tak na nekterych mistech udajne uplne prestali ockovat ty nejohrozenejsi - staricky v ustavech apod, a vrhli se na mlade zdrave ucitele.. kteri teda zustavaji buhvi dokdy na HO. dopad do vyvoje te epidemie a naslednych hospitalizaci a umrti.. je zjevny

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 05. března 2021 10:55

Karoleena MP Meri Negramotnost ohledně sociálních sítí by mi vůbec nevadila, ostatně sama mám velké nedostatky, ale souhlasím s continuityTato osoba bude mít mít na starost i chytrou karanténu, komunikaci na soc. sitích apod. A profesní kvality týkající se přímo jejího oboru taky jsou asi kontroverzní viz návrh jejího odvolonání i z dosavadního postu.

Online Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 05. března 2021 11:01

Tohle je přesně napsané. A nesouhlasím s některými příspěvky pod článkem, že se nedá čekat nic jiného, když vláda a Babiš... Jo, jsou to pitomci, ale proč si je teda sakra brát za vzor?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-cesky-smrtici-trojboj-nedodrzuj-nehlas-netrestej-145654#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=718UUJGf0di-202103050956&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 05. března 2021 11:02