Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. března 2020 08:34

Paris Věk jsem neviděla. No tím hůř, protože to je fakt málo. A vůbec nechápu, co se mohlo stát tak náhlého, že zemřela doma.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. března 2020 08:45

Renusatko četla jsem už párkrát, že covid někdy udeří super rychle, že to jsou hodiny. ale spíš mi to přijde, že možná dostala třeba infarkt nebo něco, protože by jí přece volali záchranku, kdyby došlo k nějakému prudkému zhoršení. nebo do nemocnice nechtěla.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. března 2020 08:52

viktorka_od splavu Renusatko jj, není to ten věk, u kterého bychom čekali komplikace. Jak vidíme, stát se může kdykoliv cokoliv. Ta mrcha je nevyzpytatelná.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. března 2020 08:54

Jiná Realita To mi taky prijde divne, ale zdravotnici maji nekdy tendence podcenit stav a nevolat zachranku...navic jestli bydlela sama. Ale ja to tu opakuju uz po nekolikate, i viry ,,bezne" chripky kosi mlade jedince, sice malo ale preci. Navic tyhle viry maji tendenci napadat srdecni svalovinu, pokud se clovek nesetri...U Covidu 19 nevim, kdyztak me opravte. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 30. března 2020 08:58
Reakce na Paris:

ročník 1972. Ještě v pátek o ní psali, že je bez teplot a v dobrém stavu.

​Mě zarazilo, že umřela doma. Takže buď to šlo tak rychle, že se do nemocnice nestihla dostat anebo nevím, co se stalo, že tam nebyla.....

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:02

Jos v itálii minimálně někteří ze zdravotníků, kteří zemřeli, taky zemřeli relativně náhle doma, byli relativně mladí a viditelně zdraví. četla jsem o dvou. kdo ví, možná, že pokud je člověk opakovaně dlouhodobě vystaven viru, třeba to má takovýto následek. nemoc probíhá jakoby přiměřeně, možná při tom třeba skrytě napadá srdce nebo jiný orgán, a pak nastane náhlý zvrat.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. března 2020 09:02

A666 mě taky.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:03

A666 Právě proto si myslím, že by měly být informace. Sice chápu přání rodiny za normálních okolností, ale tohle potom vyvolává moc otázek.  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:08

Renusatko taky si myslím, že pokud už někde zveřejnili, že šlo o zdravotní sestru, potom, už s ohledem na zbytek personálu v nemocnicích, by bylo dobré zveřejnit přiměřené podrobnosti. neumím si představit, jak je třeba jejím kolegům (krom toho, že přišli o někoho blízkého) - ty představy, proč, co a jak, a jestli se jich to také může týkat.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:25

Taky jsme se doma pozastavili nad tou zdravotní sestrou.

Teď jsem četla toto (omlouvám se, pokud to sem už někdo dal, nemám sílu dočítat)

Břevnice

a předtím, že Babiš  vyvěsil transparent s vlajkami, že to zvládneme.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:28

Mirka to by me fakt zajimalo, co ma vojsko tak nutneho na praci, ze nema cas

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:31
Reakce na Garfie:

0zero7  jéé. Úplně ti závidím, já můžu sbírat akorát tak šišky  a to mi ještě dají dost práce...

​Šišky jsou dobrý, já můžu na Žižkově sbírat leda tak hovna

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:33

MP Meri  ok, už si nestěžuju (ale ráno jsem se byla projít a hoven jsem našla podstatně víc než šišek...)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:33
Reakce na Garfie:

0zero7 Jo, ten Babiš je vtipne....muž měl v pátek videokonferenci s pobočkou v Texasu a prý se jim normálně smáli, že mají roušky. 

​Ono se to změní ... si vem, že před max 14 dny (?) jsem tu psala, jak jsme vystrašili pošťáka, že jsme mu otevřeli v roušce, že pak volal úplně rozklepanej ... no dneska by se asi složl, kdybychom mu otevřeli bez roušky To navlečení ČR do roušek bylo fakt turbulentní, během 2-3 dnů z nuly na sto. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:37

MP Meri jo, ale to je pravda. 

Paris Ta sestřička byl zase po ránu docela šok :-(

Online continuity
Avatar
33703 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:39

Mirka tak hlavně, že to mají rozmyšlené

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:40

Garfie A to máš ještě dobrý, že až po ránu.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:47

Sweet Potato To každopádně, stačila mi jedna probdělá noc. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:50

Ja som niekde čítala, že v Amerike musia pracovať aj sestričky, ktoré sú pozitivne na koronavírus, ale majú ľahký priebeh. Neviem, či je to novinárska kačica.

Berie konečne Trump pandémiu vážnejšie? 

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:53

Garfie Protože mně šišky sbírá dcera a já tak musím dávat pozor na ta psí hovínka, tak jsem dospěla ke zjištění, že v době koronavirové přestala spousta pejskařů sbírat, protože to množství smrdutých nástrah fakt neúměrně vzrostlo.