Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:37

Luna boze, tak toto je fakt hukot...!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:44

nonemy Diskutovaná učitelka je pochopitelně zcela neobhajitelná osoba, která nemá ve školství co dělat. Ale nesdílím názor, že učitelky jsou "zakomplexovaný neukojený nány"barbucha . To je opravdu střelba od boku, padni komu padni. Podobně jako třeba na základě nekompetentního zdravotníka zatratit celý obor. Diskuze o hodnocení výchov tu proběhla před časem; a asi každý se (ne nutně osobně) setkal s "paní/panem důležitou/důležitým", kteří považovali svůj předmět za pilíř vzdělávacího systému. 

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:51

Ty jo fakt, tělocvikáři jsou zvláštní sorta, spolužák na gymplu (dnes právník) dostal trojku k samým jedničkám, když za něj třídní orodovala, odpálkoval ji slovy "chlapec neudělá kotoul vzad!" 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. prosince 2021 16:12

andulka01 jo, na prvním stupni určitě. Na druhém bych hodnotila tu snahu. Něco jiného je nemít talent a něco jiného kašlat na to.

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 16:22
Online continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 16:46

Hanka H všechny takové nejsou, ale dost jich je postižených tím,že většinu dne se pohybují ve skupině lidí, kde jsou nejchytřejší. To je pak ta diskuze s nima těžká, oni nejsou vůbec zvyklé si treba svoje názory obhajovat.  některé učitelky co jsou u nás, jsou zcela přesvědčené, že to dělají nejlíp na světě - určitě i ta, co dala včera tu pětku. Není to úplně plošné, ale ani nijak výjimečné. To je pak jakákoliv diskuze těžká.

Mladší má učitelku 50+ co neustále zkouší nové věci, ta je úplně skvělá a má pro ty děti fakt pochopení. Zvládla všechny ty nové technologie, classroomy. Když škola nic neměla k dispozici,najela na zoom. Zato u starší se jedna učitelka tak kolem 40 normálně chlubí tím, že si s technikou nerozumí. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 16:55

continuity Jako v každém oboru jsou i ve školství někteří pracovníci výborní, jiní dobří, spousta jich je průměrná, ale diskutuje se hlavně o těch špatných a propadajících. Ovšem argumentovat ehm ehm "sexuální frustrací" mi přijde přinejmenším úsměvné. A čím si potom vysvětlit pedagogické přešlapy mužů za katedrou? Tímtéž?

Online continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 17:12

Hanka H zrovna toto opravdu nehájím.

Blbý je, že člověk nemůže říct cokoliv, aniž by se to hned považovalo za neoprávněnou kritiku, helikopterove rodičovství a nevím co dalšího. Na naší základce se hned vytáhne ultimátní argument: to je lynč! A tím končí veškerá diskuze. Už vůbec princip, že dítě ani rodič není klient toho systému je celý špatně. Já se teda takto nemůžu chovat ani ke svým dodavatelům, natož ke klientům. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:13
Reakce na Sweet Potato:

Posbíráno v Blance. 
https://twitter.com/borowitzst/status/1467432538373304325?s=21

​to je úplně moc strasny! Ten borec, co tam couvá třeba

Online Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:15

A nejlepší jsou tělocvikáři co učí ještě nějaký další předmět a když už nemůžou dát za 3 z tělocviku, tak si dají tu práci vydusit člověka v tom druhém předmětu, aby dostal špatnou známku aspoň tam.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:21

To jsou strasny příběhy, co tu píšete, my oba jsme školní docházkou celkem poznamenany, já základní jazykovkou, kde bylo asi všechno, co jste tady už popsaly a muž teda lautr smůlou na podobny krávy na žižkovský základce, takže nedával ani přihlášku na střední školu, maturitu i vysokou školu dělal až dospelej při praci. 
muzu těžko doufat, ze to nebohy dite nebude po nás, co ... plus teda v ty řiti, co teď bydlíme, je škola jedna jediná

Offline Kokoska
Avatar
28292 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:28

Potrefenáhusa zalezi, jaci jsou na te skole ucitele. Ta "řiť" muze byt i vyhodou, ze se lidi vic znaji, neni to tak neosobni prostredi. Snad budete mit stesti.

Online Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:42

Kokoska A nebo taky přítěží, pokud tam jsou nějaký antipatie z minulosti. Můj otec chodil na pivo s matikářem, známky z milosti jsou k ničemu.

Offline Kokoska
Avatar
28292 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:47

Kan nevim, jestli tam maji Potrefenohusovi nejake vazby z minula, ale na malem meste i to muze hrat roli.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:51

Kokoska z minula ne, to si kdyžtak zavarime v těch následujících peti letech 

Offline Kokoska
Avatar
28292 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:52

Potrefenáhusa musite se snazit, pane správče!

Offline notna
Avatar
6529 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 19:00

Potrefenáhusa Treba to bude dobrý. Dcera chodila do vesnické malotřídky v 1.-2. třídu a bylo to fajn. Řešili jsme taky nějaké neshody, ale celkově jsem byla spokojená.

I když ono je to těžké. Někdo by do malotřídky dítě nedal a raději vozí děti jinam.

Offline barbucha blogger
Avatar
30588 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 19:08
Reakce na continuity:

 Už vůbec princip, že dítě ani rodič není klient toho systému je celý špatně. Já se teda takto nemůžu chovat ani ke svým dodavatelům, natož ke klientům. 

​No přesně tak! Ty učitelky tam vystupujou z pozice síly - to by bylo řevu ve sborovně, kdyby se stejně choval ředitel k nim! Vyfásnul by bossing ani by nemrknul. 

Navíc to už neni ani pozice síly, to je vyslovená škodolibost (možno i pomstychtivost) u zmíněnejch případů. A žák není jejich podřízenej...

Offline barbucha blogger
Avatar
30588 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 19:10

Hanka H 

Prosimtě... člověk se sebou a svým životem spokojenej se přece nechová jako svině. A ukojit (nebo neukojit) se dají všeliký touhy, nejen ta co tě napadla (to je vidět na co myslíš, ty jedna!)

Online Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 19:11

Za celou synovu kariéru ve školách a školkách, jsem nenarazila na vyloženě blbýho pedagoga. A to měl syn snad všechny kroužky, internát, ZUŠ, náboženství. Pokud byl problém, řešili jsme z čerstva.