Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline 711990
Avatar
17130 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:28

Sweet Potato bram no normalne, na verbalni obtezovani mu reknes "ty curaku volezlej, jeste jednou to zkusis a ukousnu ti ho" a pak cekas na omluvu asi

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:08

Sweet Potato jako že pochybí jedinec, to se stane v jakékoliv profesi. Ale že je tady systém, který nemá nastavené fungující mechanismy ani pro prevenci ani pro řešení situace, je v 21. století naprosto nepřijatelné . Kdo ví, kolik Cimických tady kolem nás běhá. 

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:11

Krehutka Hodně, teda asi všichni. Moje babi říkala, že všem chlapům jde jen o to jedno!

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:26

Kan Promiň, ale řeči o tom, jak si chlapi nemůžou pomoct, a jde jim jen o jedno, mě nadzvedávají z jedné i druhé strany. Nejde přece o tom, o co jim jde, to jim nikdo nebere, ale jak se chovají k ostatním. 

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:28

Kan A kde takoví chlapi jsou? Já potkávám, až na nějaká individua, docela normální lidi, co jim o nic nejde.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:42

Luna no asi tak

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:54

711990 A hodný pan doktor se buď omluví, nebo předepíše skotské střiky.

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 12:07

Isca Luna Pozor, já o tom, že si nemůžou pomoct nic nenapsala. Reagovala jsem jenom na to, kolik jich asi běhá po světě a moje babička, která v každým viděla predátora a sexuálního loudila. Nechci si z toho dělat legraci a nějak to zlehčovat, ale mám ty hlášky babi hodně pod kůží. Jsem pro, aby se toto řešilo co nejrychleji a hlavně když se mi do sousedství přestěhuje nějakej úchyl, abych o tom věděla. Něco jako mají ve Švédsku Taxeringskalendern. 

Online continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 12:28

Kan

u nás to neříkala babička, ale jiná příbuzná a rozhodně to nebrala jako omluvu, spíš varování. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 12:35

No, někdy ty hlášky pod kůží zadělávání na nedobrý stereotyp.

Dcera, studentka osmiletého, mi přišla s očima na vrch hlavy říct, že v učebnici je napsáno,že nositelem politických názorů v rodině, je otec. Učebnice je prý z roku 2020, tedy neměla nějakou kuriózní starou příručku.

Online continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 12:46

Mirka To jsme takto měli na třídních schůzkách přednášku na téma: Které pohlaví je lépe uzpůsobeno pro komukaci se školou. 

Abych pani učiteľke s odbouráváním stereotypu trochu pomohla, poslala jsem do školy při první příležitosti tatínka.  

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 12:59

continuityNo, ale takovéhle "kecy", teoreticky by to měla napsat jako odpověď třeba do písemky. My jsme taková rodina tátamáma, moc ty stereotypy nepodporujeme.

Kontakty se školou jsem moc nedávala, takže manžel chodil často. Naštěstí schůzky zpravidla začínaly brzo a já to nestíhala z práce. Když byly obě cácory na gymplu, chodila jsem do třídy k té starší, měla fajn třídního.

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 13:01

Hele klíííd, je to jenom hláška. Následky to nechalo pouze takové, že si to pamatuju. 

Offline Karja
Avatar
35832 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 13:11

Kan No, ale já si myslím, že je to dost často pravda. Jen tento pud někdy nahrazuje hon za prachama a internet. Ale kdyby tohle nebylo, je to tady jedno zverstvo za druhym! Taky to neberu jako omluvu, ale jako varování. 

Offline 711990
Avatar
17130 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 14:23

Sweet Potato presne:D

Mirka notyvole

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 14:40

Karja Slupka civilizace je někdy tenounká.

Online barbucha blogger
Avatar
30585 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 01:54
Reakce na Kan:

 Jsem pro, aby se toto řešilo co nejrychleji a hlavně když se mi do sousedství přestěhuje nějakej úchyl, abych o tom věděla. Něco jako mají ve Švédsku Taxeringskalendern. 

​No počkej, je trochu rozdíl mezi tim jestli se podíváš na souseda kolik platí daně (daňovej podvodník tě neohrozí), a nebo jestli je úchyl... ty druhý seznamy mají snad jen v USA (sex offenders registry).

Jinak babička má samozřejmě pravdu

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 02:39

barbucha Mozna se pletu, ale mam dojem, ze Kan mohla mit na mysli spis Lexbase, tam se da fakt celkem snadno zjistit, jestli mel nekdo ze sousedu oplitacky se zakonem.

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 05:51

barbucha Prosperina Fakt? Já měla za to, že mají jen jeden seznam na všechno. Příjem souseda je mi fuk, ale kdy špatně parkoval a dostal pokutu si přečtu ráda.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 08:58

KanZas tak presne informovana nejsem, nezkousela jsem dohledavat ani dane, ani trestni rejstrik.Ale mam dojem, ze dane maji zvlast ( teda do Lexbase se mozna dostanouvaz danovy prestupky, ktery uzvse resi v trestnim rizeni - ale to spis strilim od boku).

Ale na tu Lexbase jsem narazila v jednom prekladu a ta postava ji pouziva prave na tohle - proklepla si na ni budouci sousedy z mista, kam se ma stehovat ( a zjistila, ze jeden ma nejakej skraloup).