Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2024 20:03

letfenixa aha, já to brala jako úsporu místa. Když je malá čekárna a s někým přijde pět lidí. Ale to, co popisuješ, je hrozný.

Offline Kan
Avatar
6957 příspěvků moje polička 09. dubna 2024 21:10

letfenixa To je strašný, je mi tatínka i vás líto. Mně to nevadí s ním obíhat doktory a vozit. Myslím, že s vážně nemocným člověkem by ten doprovad do ordinace měl být automatický.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2024 21:30

711990 já ti nevím, před pár lety jsem byla na gyn operaci a ještě před podáním anestezie se mě ptali, jak se jmenuju, datum narození a cim se živím, takže fakt ,kdybych řekla, že jsem Jana Dvořáková a byla bych Hana Nováková s odlišným datem narození, tak by mi kuchli, co si mysleli pro Dvořákovou? A na druhou stranu - jdu na běžnou prohlídku a najednou mě oblékají do operačního, napichují žílu,  vezou na sál a ja třeba nekde v Ulanbataru ani neprotestuju ve svym rodnym jazyce a necham se odvezt jak na porážku? Mně celá ta situace přijde fakt divná ze všech zúčastněných stran

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 09. dubna 2024 22:01

Mermaid no pred anestezii se me ptali vzdycky na jmeno a datum narozeni. Na druhou stranu kdyz vedle me rodila ta vietnamka, ta fakt na vsechno jen kricela pomoc a boli...tam nebylo realny, aby se s ni nekdo v tom stresu domluvil.

Ja vlastne ani nevim, jak si mysleli ze se domluvi s tou puvodni, az se ji budou ptat na jmeno a rodny cislo pred tou anestezii? Ta taky nemela umet cesky...

Offline Garfie
Avatar
23905 příspěvků moje polička 10. dubna 2024 00:05

Mermaid Jenomže ty třeba vůbec nevíš, jak někde v Ulanbátaru probíhají prohlídky. A s tím Ulanbátarem to je ještě takovej příklad...jakože v míň rozvinuté zemi máš třeba nějaké podezření, ale spíš si představ, že jdeš na prohlídku třeba ve Švýcarsku....prostě chápu, že neprotestovala. (i když teda už jsem tu vzpomínala Thajku, manželku od kamaráda, která létala na těhotenské prohlídky do Thajska a pochopitelně tam i rodila, protože neměla důvěru k našemu zdravotnictví, hahaha, tato vtipná historka se teď jeví v úplně jiném světle!)

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 11. dubna 2024 20:23

Dnes naša nemocnica oznamila, že vzhľadom k personálnym problémom onko ambulancia neprijima nových pacientov. A teeaz som čítala, že pôrodnica hľadá všetky typy sestier, inak nebude zachovaná jej činnosť.

Offline Samantha
Avatar
1736 příspěvků moje polička 27. dubna 2024 14:32

Tak nějak přemýšlím, co to může být za domácnost, kde mají na zdi tento kalednář 
(paní na fotce, ze které je tento výstřižek, vypadá velice příčetně a mile...) 

O to víc je to pro mně záhada