Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 15:07
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 15:12

Sweet Potato tak to je sila....

Offline 711990
Avatar
17130 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 16:58

Sweet Potato to sem nevedela, jestli se smat nebo brecet!

Offline Kokoska
Avatar
28285 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:13

Sweet Potato jezismarja, to jsou hovada! 

Ale pod tim dobrej Schwarzenberg.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 13:25
Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 13:41

nonemy že mě to nepřekvapuje. Starší ve třetí třídě běžné nosila sedmičky. 

Teď jeden spolužák dostal kouli za úkol,který neodevzdal, když nebyl ve škole. Já bych fakt někdy řada někomu napsala, co to s těma dětma dělá. Ta frustrace je neskutečná. Ony udělají chybu a hned jsou nejak potrestaní, minimálne horší znamkou. Učitel špatně opraví písemku a dítě má být rádo, že mu alespoň opraví známku natož, aby se třeba omluvil. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 13:58

nonemy úplně stejnou učitelku má můj synovec prvňáček. Červeně poškrtaný úkoly, velký vykřičníky, poznámky jako pracuj rychleji, piš úhledně, už má z matiky i čtyřku. Co chyba, to stupeň dolů. V listopadu v první třídě! Nemám pro ni slušnýho pojmenování, fakt ne

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:04

continuity Sedmičky jako známky?
Bohužel příkladů jaké uvádíš je na školách pořád dost, taky mě to hrozně štve. Dcera měla třeba doposud oblíbený přírodopis, měli skvělou učitelku, která bohužel onemocněla a dostali učitelku, která je neustále buzeruje za kraviny (použití červené barvy v sešitu, přetažení okraje...), stále je poučuje stylem, že ona jediná jim dává ty správné rady do života, úplně jim ten předmět znechutila (stěžovaly si i dceřiny spolužačky).
Učitel zeměpisu je zase zkoušel těsně po karanténě z učiva, které jim zapomněl zadat do google clasroom. Když se ozvali, tak je ještě seřval, že si měli zápisky doplnit (samozřejmě nemohli, když nevěděli, že toho probrali víc, a když byli první den ve škole )
Díky bohu za ty rozumné. Dcera má skvělého třídního, který je má z češtiny. Teď ho velmi pobavily, protože se mu složily na dárek k narozeninám a koupily mu obrovského plyšáka jednorožce. Škoda, že jsem nemohla být u toho, jak se tvářil :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:08
Reakce na Sweet Potato:

Posbíráno v Blance. 
https://twitter.com/borowitzst/status/1467432538373304325?s=21

​Jako sorry, ale 

Co je to za idioty prokristapána...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:09

žluťásek to je strašné, to dítě fakt tak zdemotivuje, že mu zkazí školní docházku navždy. Být rodičem, tak si na ni stěžuji vedení, i když se spíš řídím "žádné zbytečné zasahování", ale toto už je moc. Otázka, jestli to pomůže, těch učitelů je tak málo, že si ředitelé žádné velké bububu nemůžou dovolit :(

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:17

A ty učitelky Prostě zakomplexovaný neukojený nány, co víc k tomu říct. Dospělí (rodiče) by jim to měli dát pěkně sežrat, ať poznaj jak se takovej žáček asi cítí.

Ale je to bída, se mi zdá že se tak půlka národa už totálně pomátla... to přece nemůže bejt jen covidem! Nelejou nám tady něco do vody?! Taky zářný příklad z Hradu a blízkého okolí dělá svý, to je jasný... ale co ty lidi tak příšerně žere, že se chovaj tak strašně?!

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:22

nonemy Uklizim sTonikem pokoj a najdu naprosto peckovej obrazek.

A on na to: To je ten, co jsem za nej dostal trojku. Mam dost.

Jinak teda ja jsem opak, ja bych asi prisnejsi byt mohla, ale kdyz me to taak nebavi byt wannabe autorita.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:37

Luna to je dobře, že tě to nebaví! :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:56

nonemy Nene

Online Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 14:59

To je tak strašný! Fakt bych měla našemu školnímu sboru líbat nohy!!!! Tohle vůbec, vůbec neznám!

Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:11

Luna Trojky z výchov, zejména těch výtvarnejch je prostě zlo zloucí. Děti nemám, ale dost si samu sebe dovedu představit, jak ječím na ředitele. Já bych to fakt nedala

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:19

andulka01 hele, s drobnou nadsázkou: tihle pitomci tělocvikáři byli mou nejlepší motivací ke studiu. Na základce jsem věděla, že musím mít samé, jinak přilítne z těláku 2. Na gymplu jsem věděla, že musím mít vyznamenání, jinak přilítne z těláku 3. (na gymplu by to byla nejhorší známka vysvědčení, žeano.. ). Naštěstí jsem v obou případech měla dost zastání v třídních učitelkách, ta základková si dokonce na tělocvikářku (když mi zapsala 2 k samým jedničkám v třídním výkaze) docela okamžitě a hustě vyšlápla..

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:28

Pavlena no můj spolužák na gymplu měl samé jedničky a z tv trojku. My měli dané výkony na tu kterou známku a on moc neovládal plavání. Já si nemyslím, že z výchovy by člověk nemohl dostat trojku a hodnotit se má snaha, ne talent, výkon. V hudebce jsme pak brali i různé skladatele, to samé ve výtvarce, tak to je samozřejmě o něčem jiném.

Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:29

Evaeva No ale trojku za obrázek??? Dyť je to nesmysl...

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 15:30

Pavlena Telocvikari byli asi z jednoho vrhu. Ja jsem sice mela z Tv samy jednicky, ale nikdy to nebylo bez poznamek, ze se fakt divi, ze to tak zvladam, kdyz jsem tak tlusta.