Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:14

Tulipe No, to u nás se jede tohle (a vim minimálně o jednom, kterej to dělá schválně  ) 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:16

dzizisketa ne, proc?

​A proč ne? Pokud můžou resp. musí tetiny snést, když je někdo oslovuje jako chlapy... můžou i strécové vydržet ženský oslovení. Však rovnoprááávnost! 

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:17

Tulipe jj, vždyť to já s tebou souhlasím. Jak jim říkáš česky? Protože já fakt nevím,

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:18

barbucha ale proc bych to ja delala? ja k tomu nemam zadny duvod. klidne si svoje strece oslovuj zdar baby, mne to je jedno

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:22

Tulipe

tak existujou alternativy, v anglictine treba hi everyone, v nemcine hallo zusammen, hallo in die runde, guten tag se da pouzit vzdycky apod.

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:25

Ahoj děcka ! A je to vyřešený.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:26
Reakce na Řvousenka:

Ahoj děcka ! A je to vyřešený.

​nahodou nekdy by to sedlo uplne nejlip :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:31

viktorka_od splavu 

Jen vysvětluju, jak to asi dzizisketa myslela.

Já s tím problém nemám, u nás jsme vážené kolegyně a kolegové, případně dámy a pánové

Ale kdoví, jestli i to nebude za čas špatně.

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:32

Řvousenka no já bych mohla vzhledem k věkovému rozdilu použít i mládeži, ale pokud je tam vztah podřízený a nadřízený, tak se to prostě nehodí. 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:35

artemisia Souhlas.

Offline continuity
Avatar
33685 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:41

Friga hermafroditismus není třetí pohlaví, jsou to biologicky oboupohlavní jedinci, nic to ale neříká o pohlaví psychickém. 

Evolučně velká výhoda, třeba rybičky dovedou pohlaví i změnit, kdyz je to potřeba. 

Já se v těch mnohopohlavních diskuzích už přestávám orientovat. Zmatení začíná být velké, nevím jestli jich je 43 nebo 47 a jaka jsou specifika, abych neurazila. Asi bych časem byla pro označení pohlaví z dokladů odebrat a vůbec to neřešit, ať si kdokoliv dá přišít co chce a kam chce. Přijdou dva na úřad tak oddat, buď děti budou mít nebo taky ne a kašlat na to. 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:45

A666 Nebavíme se o extrémních snímcích, propagandě extremistických skupin, ale vyřazovat/omezovat určitá fakta z historie snad není důvod. 

Celkem pěkně je to popsáno zde (a nejsou to novinky.cz).

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:46
Reakce na Řvousenka:

Ahoj děcka ! A je to vyřešený.

Online Pinot Noir
Avatar
24475 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:53

Přiznám se, že ty výkřiky o zakazování banánů a klobás mi připadají trapné a nečekala bych, že se jich tu tolik sejde.

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:58

continuity ja vim, ze to jsou jedinci, jejichz pohlavi se neda urcit ani jako muzske ani zenske. Byla spis reakce na to, ze kdyz ani biologicky nejsou vsichni muzi nebo zeny, tak proc by to tak nemohlo byt i co se tyka pohlavni identity. Ja treba sama vazne nevim, jak se nekdo citi zenou ci muzem, nevim, co je to nejake vnitrni zenstvi ci muzstvi, mam zenske telo, nemam s tim nejmensi problem, ale nejak samotna vnitrni identita spojena s pohlavim je mimo me chapani. Prijde mi to neprosto nedulezity, vlastne nevim, proc lidi pohlavi ostatnich resi. Kdyz jsem se prestehovala do Finska, tak Finove anglicky vecne motaji he/she, finstina rody vubec nerozlisuje, nevadilo mi, kdyz o mne mluvili jako o nem. A s temy doklady, info o pohlavi podle me nijak neprispiva k identifikaci jedince, kdyz mame ty vsemozne biometricke udaje. Myslim, ze nejake staty uz pohlavi na dokladech neuvadi. 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:01
Reakce na whiskas:

A666 Nebavíme se o extrémních snímcích, propagandě extremistických skupin, ale vyřazovat/omezovat určitá fakta z historie snad není důvod. 

Celkem pěkně je to popsáno zde (a nejsou to novinky.cz).

No, jenže otroctví jerozhodně extrémní/extremistické. A v tom snímku konkrétně je vyobrazené dost idylicky a někdo v tom propaandu vidět může......

Zase jsme u toho, že co nepálí nás konkrétně nevidíme jako problém, či něco extrémního či extremistického.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:09

A666 Ano, někdo ano. Ale tak je to se vším ... Nezbývá, než našlapovat po špičkách.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:11

whiskas já myslím, že lepší než našlapovat po špičkách, je si o tom něco zjistit, pokusit se pochopit, proč to někdo cítí, tak jak to cítí, byť z mého pohledu zas o tolik nejde, a respektovat to... 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:12

Pinot Noir viď ? :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34830 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:14
Reakce na Pinot Noir:

Přiznám se, že ty výkřiky o zakazování banánů a klobás mi připadají trapné a nečekala bych, že se jich tu tolik sejde.