Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 07:25

Mutziputzi Nazývat děti, v tomto případě velmi konkrétní děti, hajzly, to už ani není vtipné.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 07:33

Mutziputzi očekáváš první ratolest nebo už s tím máš zkušenosti? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 07:51

Pinot Noir to nemyslim konkretni deti, nejsem krava, neboj, maximalne to svoje hypoteticky, a to klidne

Online Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 08:10

Mutziputzi Tak vis co,muzes ten hysterak preckat s dvojkou vina, verim ze najdes cestu s jakymkoliv materialem. Jinak ta skolka, ja si fakt myslim, ze tam pomaha ta kolektivnost, delaji to co ostatni, plus jak se tady psalo, ja jsem taky venku v pohode, doma se citim doma, tak nepohodu muzu rozjet, venku na nakupu se taky nerozbrecim, doma jo:-D. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46051 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 08:19

Mutziputzi pak jeste otazka, jak na tve vychovne metody bude nahlizet tatinek

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 08:28

Mutziputzi ale bezdôvodný rev sa to môže zdať tebe, ja verím, že ten malý človek má veľmi konkrétny dôvod na rev, či už je to hlad, únava alebo strach. Neviem, prečo je tak ťažko pochopiteľné, že dieťa ešte nemá dlhoročné skúsenosti so spracovaním emócii. Alebo si niekedy nejaké trojročné decko povedalo nudím sa, tak idem vytočiť matku hodinovým hysterákom?

Offline 999
Avatar
17553 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 08:51

barbucha Ono asi bude víc těch druhů řevu :-). 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 08:56

Ako to bolo s tou suknou? Neskusila som ale viem, ze ma bude škrabať?

Online Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:02

Mrakoplas Blby je, ze nekomu to vyjde no!!! Ani pak clovek nemuze pouzit,,,ja jsem ti to rikala,,:-D:-D

Offline DruI
Avatar
3247 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:04
Reakce na betsey:

. Alebo si niekedy nejaké trojročné decko povedalo nudím sa, tak idem vytočiť matku hodinovým hysterákom?

​Tak kdyby takové děcko existovalo, tak se taktéž nejedná o bezdůvodný řev. Snaha vytočit rodiče se jako důvod taky počítá ;o)

Online Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:08

DruI :-D:-D

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:18

Pinot Noir neni to vtipne, lec v urcitych momentech vystizne.

Online Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:23

Kokoska Treba muj tata hodne pokrocil....s prvnim vnoucetem, co se seklo cestou z obchodu prisel plne vytocenej se slovy ,,hajzl jeden,, ted to dava bez komentare a nejak moc ho to netrapi mi prijde. Ale s moji dcerou jako miminem jezdit nechtel a nesel ani jednou, ze kdyby se probudila, tak by se za ten rev pred lidma pry stydel:-D:-D. Ale to byly fakt vzdycky cachry, naplanovat prochazku aby se probudila, co nejbliz domovu, vubec si nepripoustim, ze takovy muze byt I druhy;-)). 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:25
Reakce na Karja:

Mrakoplas Blby je, ze nekomu to vyjde no!!! Ani pak clovek nemuze pouzit,,,ja jsem ti to rikala,,:-D:-D

​Jo a pak taky to, že někdo neúspěch stejnak nepřizná. Já jsem taky občas trochu typ "silácký řeči" a nedělám to úplně vědomě, ale mám trochu tendenci pak zapomínat, co jsem všechno vyhlašovala. Pokud si svojí blbost pamatuju, tak ráda uznám chybu, ale mozek je v tomhle případě dost milosrdnej, buhvi, kolik jsem toho napovidala

Navic nic jako bezduvodnej rev neexistuje, vzdycky to ma duvod, byt pro rodice v tu chvili nepodstatnej,/nepochopitelnej/irelevantni. Takze pripadnej urvanej vztekloun se da vzdycyky obhajit tim, ze ale mel vzdycky duvod

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 09:31

Karja ruku n srdce, kdo si nekdy o svem i cizim vresticim a vztekajicim se diteti nepomyslel, ze je to hajzlik protivnej. Kdyz zmlkne, koukne po ocku, co na ten rev okoli, a kdyz vidi uspokojive reakce, zacne vrestet nanovo...

Ja teda s mym prvnim jsem se za rvouci kocarek taky docela stydela, ale rychle jsem zjistila, ze v tom nejsem sama a uz jsem si to tak nebrala. Vnoucata jsem vozila od prvnich tydnu, vzdycky tak po dvou hodinach uz jsem se taky koukala motat kolem domova. A samozrejme se taky stalo, ze jsem s vresticim ďablikem makala pul hodiny z lesoparku

Offline Malenge
Avatar
4251 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 10:25

Mutziputzi Hele a víš, co je vtipný? Ty tvrdíš, že to dítě se ve školce umí hodit do klidu a že nějaké frustrace či zpracovávání podnětů tě nezajímá/nebere. A tak si představ, že tyhle hysterické řevy proběhly u obou mých dětí ve věku okolo 6/7 měsíců. Pokaždé se miminko před podvečerním kojením vzpínalo do luku, mlátilo pěstičkami, kopalo a řvalo a řvalo a řvalo. Někdy 15 minut, někdy 45. Pochybuju, že za tím bylo něco jiného než dostat ze sebe ty celodenní podněty. U toho 3,5 letého je to teď někdy podobné, co má vlastně to malé dítě dělat? Podstatu boxovacího pytle jsem mu ještě nevysvětlila a sama taky občas vztekle kopnu do zdi. To, že ty scény k smrti nesnáším a moje tolerance k nim se postupem času a únavy z péče o mladšího stále snižuje, je už věc jiná.

Offline Sweet Potato
Avatar
34817 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 10:40

Hehe, kde se bere ta představa, že ve školce se děti uměj hodit do klidu? Všechny rozhodně ne. Vlastně to mohu hodnotit pozitivně, že se i ve školce cítila bezpečně

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 10:56

Kokoska o mojej dcére som si ešte nepomyslela, že je hajzlík protivnej, zato o manželovi teda áno, pretože v poslednej dobe za jej hysteráky môže väčšinou on :-)

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 11:19

Mrakoplas Ne, s tou sukní to bylo: Nebudu ji v COS objednávat, protože mám velmi citlivou pleť a škrábala někoho jiného s citlivou pletí, takže je velké riziko, že bych ji musela vracet, a vracení do COSu je složité.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 11:30

Mutziputzi V tvým případě jsem nakloněná si myslet, že je celkem slušná šance , že tvý dítě uřvaný nebude, ale ne proto, že by tu bylo nějaký know-how k předání, ale že zdědí po mámě naprostý nedostatek emoční lability, prostě si bude neprůstřelně  jistý, že jeho pocity jsou ty jediný správný, a nač se bude namáhat k řvaním, když  okolnímu světu prostě musí za chviličku dojít, co je jedině správný, a přizpůsobit se