Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 19:20
Reakce na continuity:

Malenge snad příští rok bude už na boreliózu dostupná vakcína. 

​budu stát první v řadě!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46135 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:39
Reakce na continuity:

Malenge snad příští rok bude už na boreliózu dostupná vakcína. 

​a to mas odkud?

Online Len
Avatar
2240 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:40

Malenge Děkuju, snad ano (našla jsem typickej flek, tak to by mělo být včas). Právě jsem si na oslavu zrušila budík ve 3.30.Ať máte brzo klid! A tu frontu na vakcínu klidně vystojím s tebou, kdyby existovala, už ji máme dávno. 

Online continuity
Avatar
33822 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:47

viktorka_od splavu je v poslední fázi klinických testů. Píšu snad. Tak si držme palce, ať to dopadne. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:52

Len gratulace, že to máte za sebou! Vlastně si za flek u dětí můžeme ťuknout na oslavu, pak je varianta žádný flek, plíživě spousta různých zdravotních problémů a několik let řešení, aby pak doktoři zjistili, že za to všechno asi můžou borélie - případ z rodiny.

Online continuity
Avatar
33822 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:56

Občas se tady řeší ty imunoglukany. Tak taky je k nim vlákno. 

https://twitter.com/Zeptej_se_vedce/status/1784993408961913058?t=saieJ7S94TqnBqutyYCY6A&s=19

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46135 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:15

continuity ale kde??

jo promin, uz na to koukam, pfizer a valneva, no, uvidime. tohle je dost orisek

Offline žluťásek
Avatar
7650 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:20

viktorka_od splavu i já jsem to četla,  Pfizer snad už příští rok

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:36

My máme jít v pátek na přeočkování proti klistovy encefalitide....takže tu máme už druhej tejden rýmu, kašel, zánět očí, zánět ucha...furt doufám! 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:38
Reakce na DruI:

PotrefenáhusaMůj muž taky úplně nechápal potřeby kojenců, ale když už si dítě dokáže říct, tak už se spolu domluví a je konečně spokojenost na obou stranách :)

​tak to můj muž se do těch potřeb položil vždycky až moc! Radil snad i s kojením!

No nic, starší dcera se bouchla lopatou při rytí,  mladší kopnul bratranec na trampolíně,obě mají pod oknem vybarvený monokly, do toho jsem tady ráno řvala na samba jako blázen, takže zítra čekám soudružkou Zubatou...(z Koljy). 

Offline Myrtila
Avatar
3036 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:51

Potrefenáhusa My jsme měli jít tenhle týden na druhou dávku očkování proti žloutence A a čí dítě si přineslo ze školky roupy? Sestře jsem rovnou řekla, že přijdeme za měsíc. A my s mužem se jdeme nacpat česnekem. 

Online DruI
Avatar
3300 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:54

Karja Dobarvi monokl i pod druhé oko a vydávají to za čarodějnický kostým ;)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 21:55
Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:18

DruI prave jsi mi zachranila zadek, holky maji zítra ve skolce carodky a vsechny veci jsou ze soboty v pracce nebo ve spine...jdu lovit a doufat, ze to do rana uschne

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:33

My o všechny planovany čarodějnický kolektivy zejtra prijdem, ale jak je zákaz ohne v Praze i středních Čechách, tak mi to aspoň není tak lito. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:37

Potrefenáhusa já beru kluky aspoň na odpolední akci. O oheň jim nejde (ani mně), ale na čarodějný rej ve školce se těšili, dokonce i mladší:( tak to mají jako náhradu. Ve čtvrtek už snad půjdou do školky, už jsou celkem dobrý.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:41

Evaeva já jsem pořad úplně v hajzlu, mám strašnou rýmu už tejden, vůbec nemuzu dejchat a zatím se to úplně nelepší, vyplachuju konvickou od začátku. Jedno dite dneska vyfasovalo atb kapky do očí a druhy do uší, my s nima teda ven chodíme, ale na kolektiv to není, tohle nikomu nepreju

Offline Mrakoplas
Avatar
8847 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:41

Ja tu docitam, bola som na vikend s kamoskami na chate, turistika konecne bez zastavok co 5 minut a ani nikto nefnukal, ze ho bolia nozicky a nekrical, ze ten druhy bol prvy! To ma tak nabilo ale pocitam, ze max na tri dni.

A chcem podakovat žluťásek pomocka na zapamatanie lavej ruky (z prstov vytvorit L) sa zda, ze funguje

Offline Mrakoplas
Avatar
8847 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:45

A minuly tyzden sme boli na zapise a ako sa tu niekto pytal, ako by mu mohol papier na adhd uskodit, tak keby ho ma, tak by ho do nasej vybranej skoly asi nezobrali. Nie sme spadovi a na tuto skolu sa hlasi najviac deti. Zo zakulisnych informacii vieme, ze nezoberu "slabsie" nespadove deti. Resp.deti, s ktorymi by mali viac roboty. Ale syn dostal pochvalu, ze je vidiet, ze sa za ten rok posunul. Tak mi ostava len dufat, ze dostatocne

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 22:45

Potrefenáhusa no to je jasný. Oni ještě smrkají, do interiéru to není, ale jinak ok.

Vás se to ale drží. Ať je lépe aspoň tobě, to je naprd, když odpadne pečovatel.