Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24432 příspěvků moje polička 21. července 2019 03:38

Catherinne To je smutné. A přesně, jak píše Karja , úplně vidím ten cigárovej typ z balkónu.

Online Gatita
Avatar
7141 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:26

Catherinne to se mi taky stava, ze potkam osobu, ktera v jednom kuse jeci, napomina a utrhuje se na dite. A dite je pritom naprosto bezproblemove.

Ale je fakt, ze ja taky obcas na syna vyjedu...cely den se drzim, on zlobi o 106. A mne povoli nervy a zajecim pak kvuli necemu celkem nevinnemu az na sklonku dne a zpravidla na verejnosti. 

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:31

Gatita ale jo, nejsme svatý, ale ty jsi maminka a ona babička. BABIČKA . Kdo jiný, by měl být vlídnější. V tom je pro mě ten rozdíl. A peskovala je fakt celých 6 hodin.

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:35

Catherinne ja takhle nerudnou babicku potkala v zoo, byla na deti opravdu oskliva, az mi jich bylo lito. Nas si babicka brala na cele prazdniny, byla hrozne hodna, ale je pravda, ze nam nikdy nedelala program, cele dny jsme behaly se segrou venku, jen jsme vzdycky pribehly na jidlo, tak si myslim, ze nas ani plne zuby mit nemohla. U nasi babicky bylo vzdycky dobre.

Online Gatita
Avatar
7141 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:38

Catherinne 6 hodin uz asi nebude nahoda...

Manzel vzpomina, jak byval jako dite pres leto u babicky.spolu se vsemi bratranci a sestrenicemi, takze jich bylo dohromady snad deset. A jak na ne byla hodna, denne jim vyvarela, delali zavody ve vyrobe a konzumaci svestkovych knedliku (jen k obedu jich bylo treba pripravit pres 100...). Dodnes ma na tech nekolil prazdnin krasne vzpominky.

Online Karja
Avatar
35801 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:43

Moje skoro extchyne, tj. vlastni matka meho exkluka, takhle bravala vnuky na koupani a libilo se mi, ze meli pravidlo, ze babicka se taky koupe a plave a mezitim vnuci nesmi ani na cm opustit prostor deky:-D. A kdyz treba na pulmetru jo, tak je taky pekne vycepovala, ale tak bezpecnost ze. Mne se to libilo a dnes jeste vic, jak jim vysvetlila, ze prece I ona se chce vykoupat a plavat a vazne se ve vode stridali, nee ze by sla jednou na pet minut za cele odpoledne.

Offline continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:24

Karja ja si taky chodim s zaplavat, kdyz jsem s detma v bazenu. Dostanou tam vymezene pole pusobnosti, napriklad muzou do detskeho bazenu a do bufetu a musi chodit hlasit, kde zrovna jsou. Prekvapilo je to jenom poprve, vcera to mladsi zvladla i sama. 

Online Myrtila
Avatar
2957 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:39

Gatita Takové prázdniny u babičky jsem mívala taky, bylo nas tam 8 bratranců a sestřenic a sem tam nějací naši kamarádi a taky na to vzpomínám jako na nejkrásnější léta

Online Karja
Avatar
35801 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:39

continuity Urcite, jako presne hlidala je, ale taky si chtela neco uzit. Tyhle deti teda byly mensi, nechodily ani do skoly a bylo to na prirodnim rybniku bez plavciku, takze ty dostaly jidlo na deku ci hracjy a musely na ni tu ctvrthodinku vydrzet;-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:41

Tak treba je babe postavili za dvere, zazvonili a utekli, samo vo sobe zkazi den a ma se este pretvarovat???

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:43

Se mnou se chodila koupat babička k řece, nikdy do vody nesla, seděla v plavkách na břehu a maximálně po kolena a já až jako velká zjistila, ze ač z chalupy na břehu Nežárky, tak neumi plavat

Online Karja
Avatar
35801 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:49

Mutziputzi Ja myslim ze jo, ze se mas pretvarovat:-D. Ze mas jit na zachod a tam na ty deti zanadavat do vsech parchantu, poslat jejich matku do vsech pekel, celej zkurvenej zivot i s bazenem. Ale ty deti za to nemuzou, ty jsou proste maly a s nekym byt musej, jiste by si babu taky nevybraly kdyby mohly volit.

Offline continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:49

Karja mama ma kamaradku, ktera si bravala na dovolenou k mori asi 6 vnoucat - vsechny docela male. Tam uz platila pravidla jak na tabore. Ale fungovalo ji to vyborne. 

To je neco, co nemuzu vysvetlit tchyni. Ona by pro ty deti znesla modre nebe, takze mladsi zporada za vikend stangli uheraku ( a radsi se neptam kolik medu). Babicka je po dni a pul uplne vyrizena a u mne v obyvaku si stezuje, ze ty deti vubec neuklizeji.

Kdyz sedime u ni v obyvaku a ja zavelim at mazou uklidit na zahradu, tak je zacne obhajovat, ze to neni potreba

Online Karja
Avatar
35801 příspěvků moje polička 21. července 2019 11:51

continuity A tak ji v tom nech;-), to nevysvetlis, deti stejne rostou a jejich potreby se budou menit, sotva je nauci uklizet na zahrade uz ji budes ucit odhanet je od mobilu a za chvili tam uz ani jezdit nebudou;-)

Offline continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 21. července 2019 12:06

Karja ja to moc nehrotim, jenom mi to prijde skoda a hlavne na palici, ze si na to stezuje.

Ma barak se zahradou, mohly by tam byt vic a klidne ji i trochu pomoct s ovocem treba.  Uz jsou ve veku, kdy je to fakt pomoc.

Takto tam ma dva vhodne otroky a vola memu muzi, kdo prijde obrat rybiz

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:03

Ja uz mam maleho “na prazdninach” dost dlho s prestavkami ked ho nasilu odvlecu domov rodicia aby si babinka oddychla

rank vstane ranajky, na bicykli idd pre kamaratku a jedneho kamarat, pridu k nam, su na dvore s prestavkami na jedlo. Navecer to rozozeniem okolo 18 hodine. O 29 zvonia ze este mozu do pol deviatej. No keby som ich mala mat dnu tak sa zblaznim, takto su vyblaznenr a maly zaspi hned

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 21. července 2019 16:17

Kdo jiný by měl být vlídnější než babička... jenže z matky, která na děti řve a vlídné slovo z ní nevypadne asi milá stařenka z pohádky nikdy nebude. Na dovolené jsme chvilku pozorovali matku se synkem a ta na něj řvala ať se hnul kam chtěl, dělal co chtěl,  prostě komunikace řevem.  Nevím, co ječela, španělsky neumím, ale působilo to strašně a toho dítěte nám bylo upřímně líto.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. července 2019 19:38

tyhle stekny obcas nekde potkam taky, to je neco otresneho, je mi tech deti opravdu lito

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. července 2019 23:50
Reakce na Karja:

Moje skoro extchyne, tj. vlastni matka meho exkluka, takhle bravala vnuky na koupani a libilo se mi, ze meli pravidlo, ze babicka se taky koupe a plave a mezitim vnuci nesmi ani na cm opustit prostor deky:-D. A kdyz treba na pulmetru jo, tak je taky pekne vycepovala, ale tak bezpecnost ze. Mne se to libilo a dnes jeste vic, jak jim vysvetlila, ze prece I ona se chce vykoupat a plavat a vazne se ve vode stridali, nee ze by sla jednou na pet minut za cele odpoledne.

​Já to letos (po držkování na studenou vodu) vyřešila usazením zřítelnice do plážovýho baru. Dostala limonádu a zmrzlinu a spokojeně by tam - s mobilem v ruce samozřejmě - proseděla věčnost, mohla jsem doplavat promězamě třeba do Itálie. Možná by kapku znejistěla, až by padla tma?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 22. července 2019 05:50

barbucha to ne. problem by nastal, kdyby se ji vybila baterka