Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:20

tv

Držím palce, kocovina je dobrej začátek

My i když jedeme na víkend, tak je těch věcí tolik, že mi to přijde úplně neuvěřitelný...

Online Pinot Noir
Avatar
24571 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:28

Mohučanka Když my jedeme k našim na víkend, máme tolik věcí, že otec se vždycky naoko děsí, že tam chceme zůstat natrvalo

Online Pinot Noir
Avatar
24571 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:29

tv Hezkou dovolenou!

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:43

Mohučanka Pinot Noir Diky! Ja si pokazde pripadam jako blazen, hlavne ti bezdetni koukaji, co to sebou vsechno tahame.

Offline dzizisketa
Avatar
7488 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:44

No a to já jsem u našich nasáčkovaná už víc jak dva týdny. Nevěřila jsem jednak že to naložíme do auta, jednak že to budu mít u našich kde vyložit. A to ty největší věci, jako postýlku a kočár, tady mají. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 20. července 2019 11:09

Vypakovala jsem dite na na dva dny ke tchyni s kufrem:-D. K vode na odpoledne jezdime s cestovni taskou;-)))). Kocarek nepocitam, to uz jsem vzdala a mam ten jeden navic do auta:-D. A mimochodem, ten rychleskladaci je super, uz si ho kupuje dalsi kamoska, vsichni manzele me budou milovat, ten jeji rikal, ze dekuje za navstevu a ze mam zas priste neco za pet tisic privezt:-D

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. července 2019 11:23

Karja mne sa jednu dobu pacil papilio seed ci tak nejak. zastresuje to britax. kvoli skladaniu na uplnu placku a miesto na nakupy. ale ta cena!

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 20. července 2019 11:28

eless No tohle neni ani tak drahe a myslim, ze s obycejnymi nesportovnimi kolecky stoji snad necele 4'000. Hlavne se to sklada jednou rukou a uplne samo, proste cvak a najednou to stoji na silnici, clovek ani nevomete o zem tu textilii. ale netroufnu si odhadnout, jak dlouho ten skladaci mechanismus vydrzi.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. července 2019 11:35

Karja teraz mam valco. ten sa sice musi zlozit dvoma rukami ale na rozlozenie mi tiez staci jedna. a za vyhodu povazujem nizku hmotnost a cenu (co papiloi nemal) a skladanie sedenim dnu takze sa nezaspini

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 20. července 2019 12:12

tv drzim palce!

My se ted uspesne vratili ze sólo dovolene a musim se pochvalit, ze jsem nas se synem dokazala zabalit do jedne krosny (vcetne gumoveho prosteradla, protoze co kdyby doslo k nehode, a kolinek s omackou k veceri). Ale musim rict, ze i kdyz se akce vydarila, jsem nejaka opotrebovana. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 20. července 2019 12:20

eless Jo, Valco jsem mela ve vyberu cislo dve;-)

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 20. července 2019 13:10

eless Já jsem složila valco jednou rukou (a nohou), přičemž na druhé ruce jsem držela půlročního kojence. Letištní personál se zrovna koukal jinam...

Offline continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 20. července 2019 20:09

Gatita kdyz musis, tak musis. Ono se to mnozstvi potrebnych kramu dost precenuje. Na tyden se s dvema detma s prehledem vejdu do jednoho kufru. Plysaky si teda uz nosi same v batuzcich. Na druhou stranu, kdyz mam pristavene pred barakem vozidlo, klido ho na vikend naplnim

Offline continuity
Avatar
33786 příspěvků moje polička 20. července 2019 20:13

Musim rict, ze moje mladsi dite mi zustalo tady same (ona rika jako jedinacek) a predvadi to nejmilejsi a nejsladsi dite na sirem svete.

Prijde mi to trochu neprirozene

Sutka je zavrena, tak jsme vyrazili do Berouna a teda super, malo lidi, v plaveckem bazenu asi 10 celkem a na tobogany zadne velke fronty. Urcite jsme nebyli naposled, akorat mam z tech toboganu plnou hlavu a usi vody.

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 20. července 2019 22:14

continuity To máš zas pravdu, když balím do letadla, taky se nám do batohu vždycky vešlo všechno - muž (jako manžel ) zabalí lezení a sebe a já sebe a dítě. S autem je to asi prostě jinak...to je milión jednotlivých taštiček a všechno musí být navrchu

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 20. července 2019 22:28

continuity kdyz se chce,tak to jde, nic nam nechybelo. Hodne se mi taky osvedcilo rozhodit si nejake veci s kamaradkou mezi sebe, abychom je nevezly dvakrat.

A teda taky zalezi, s kym jedem. My si vystacime (relativne) s malem, ale casto jezdime se znamymi, kteri jsou dost maximalisticti, furt sleduji oblohu, prevlekaji detem vetrovky podle intenzity mrholeni a vytahuji tisice svacin (o tom uz tu byl flame), tak to mam pak potrebu drzet krok a je to pruda.

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:01

Jak jste tady probíraly ty babičky...

Dneska na koupališti mě jedna vedle nás bohužel zaujala...

Furt ty dvě děti, které hlídala ( holka, kluk, 6 let) peskovala, v jeden moment kluk šlápl na broskev, tak byl blbej a pitomej, každou chvilku jim říkala jak jsou nemožní...

Když je mazala krémem, hrc, frc a bylo hotovo. Holčička ji ještě říkala, že vůbec necítí, že ji maže a klukovi namazala jednu nohu a když se hlásil o druhou, tak řekla, že to je dobrý...

Pak si třeba zuli croksy u bazénu, tak na ně začala řvát, ať si ty boty dají k ručníku, že jim je nebude hlídat...

No bylo mi z toho smutno...moje babička nás hlídala často čtyři a byla vlídná, milá, láskyplná a vím naprosto jistě, že by šla a Ty boty nám k dece donesla sama. 

Jo, třeba je hlídá už dýl a má toho dost, ale to je právě ono, babička nás nikdy neměla dost a z každého slova a skutku si pamatuju, že nás milovala.

Díky babičko.

Offline milacka
Avatar
5475 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:25

Catherinne nečíta sa to dobre, ja mám 4-ročného vnuka a s manželom mu dávame toľko lásky, koľko sa len môže dať, takúto mrzutú a nevľúdnu babku vôbec nechápem a je mi tých detí ľúto. 

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:32

milacka no právě, těch dětí je mi líto a přitom byly tak hodné. Smát se jsem je slyšela za celé odpoledne jenom jednou.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 21. července 2019 00:37

Catherinne Jo tyhle neuroticke baby jsou desne, to jsou takovy ty typy, co by jim na balkonu u cigara bylo nejlip. Ja potkala tuhle rodinu s sesti vnoucaty. Dlouho jsem premyslela, zda to nejsou treba pestouni, ale oslovovali babicko dedo a vytahli fakt vsechny ve veku od 12 do 2 let a v klidu, potkavala jsem je cely den, decka nezabrecela,nevyrvavala si nic, uplna idylka, obdivovala jsem je, jak to pekne zvladaji. To nasi si to musi vzdycky rozkouskovat;-)