Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 19. července 2019 20:27
Reakce na continuity:

Normalne mi rikaji teto, nikdy mne to nenapadlo resit, navic pokud to dite u nas spi, tak mi snad nebude rikat pani, kdyz se potkame rano u WC v pyzamu?

​Tak ty děti, který nám byly blízký natolik, že u nás spaly/trávily se mnou na chalupě prázdniny, nás všechny dospělý oslovovaly jednoduše křestním jménem, kromě vlastních rodičů. Stejně tak moje děti...

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 19. července 2019 20:54

Malenge Karja Jé, babi čičí máme taky. Ujalo se u prvního syna a tak nějak to zůstalo

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 19. července 2019 20:56

Ja to nepreziju, pritel ma dovolenou a my mame ponorku jak blazen! Jako ty zminovane homeoffice by nas asi zabily, takhle muzu aspon odskrtavat dny!

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 19. července 2019 21:11

Karja To se po pár dnech zlepší, možná .  Já si na manžela (a teda i na starší děti) vždycky na začátku prázdnin musím zvyknout.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. července 2019 21:13

viktorka_od splavu tak vyká sa normálne aj u nás od tých 3-4 rokov, ale oslovuje sa stále teta/ujo ;)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. července 2019 21:15

Karja možno sme si to prehodili, dnes som bola s kamarátkou, čo chodievame von skoro denne, teraz syna asi 4-5 dní nevidela a mi vravela, že to je úplne nové decko - smelé, spoločenské, ešte ju len zbadal a mával jej z kočíka, usmieval sa, nemračil, nereval...Mi vravela, že sme z neho asi vymietli démona :D 

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 19. července 2019 21:25

DrowRanger No ona je na navsteve zlata, proto furt nekam jezdime:-D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. července 2019 21:31

Karja u nás zas bol syn bezproblémový vždy doma ak bol s nami sám a poslednú dobu už je v pohode aj vonku/na návšteve (3x klopem na drevo), tak dúfam, že to vydrží :) Konečne zisťujem aká je to výhoda, keď má človek decko čo nereve akonáhle zbadá inú tvár než tvár rodiča :)

Online Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 19. července 2019 22:04

DrowRanger Tak to je super proměna, mám radost s tebou!

Offline Aranel
Avatar
4530 příspěvků moje polička 19. července 2019 22:18
Reakce na Janulik03:

Moja babka hovorila stale o jednej susede ta stara striga az pokial som ju ja ako decko neoslovila teta striga. No a bolo po strigach

ale tiez sa u nas na dedine pouziva aj u cudzich susedov ujo teta bezne s pridanim priezviska. 

to je klasika, co se neomrzí. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. července 2019 22:27

Pinot Noir ďakujeme :) fakt je úplne ako vymenený a ako bonus to vyzerá, že aj separačka pomaly ustupuje (ale pomaly, stále reve akonáhle zájdem za roh izby... :D ).

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 20. července 2019 08:31
Reakce na DrowRanger:

Konečne zisťujem aká je to výhoda, keď má človek decko čo nereve akonáhle zbadá inú tvár než tvár rodiča :)

​Vzala jsem v pondělí zřítelnici za jejími minipříbuznými, a zatímco Adéla se s náma pohodlně usadila na sedačce a společensky konverzovala (ba-ba-ba-ba-ba ) a házela po nás hračky, Oliver řval jako bychom mu ukously nohu u samý prdele a věšel se zoufale na maminu celý dvě hodiny

Ještě toho spratka omlouvali že mu rostou zuby! No zlatý voči, už teď jich má jak krokodýl! 

Vzali jsme je pak na chvíli ven...okamžitě se rozběhli každej na jinou stranu a matka, zádumčivě hledíc za mizejícíma harantama, pravila že uvažuje o pořízení postrojů

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:15

barbucha náš malý diabol konečne začína byť spoločenskejší a čo je super, tak vidno, že ho to začína tešiť. Prestal sa strániť detí, momentálne najväčšia zábava je, keď ideme na ihrisko a tam mu ukazujem deti, akurát teda...mamičky sa začínajú na mňa divne pozerať, dúfam, že nebudem označená za úchyláka :D A už ho fakt bavia aj interakcie so starými rodičmi, zo svokra má občas ešte plačlivé stavy, ale aj to už ustupuje. Ale separačku má stále, tak nejak je stále rozhodnutý, že najdôležitejší človek v jeho minivesmíre som ja a tiež som najobľúbenejší nosič, kŕmič, uspávač, bavič a preliezka v jednom :) 

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:26

barbucha Eee, takhle za mnou prijela kamaradka s ditetem a maly ta kamoska fakt nesedla. Uz driv kdyz jsme se nekde potkaly, tak mi prislo, ze ji nemusi. Celou navstevu jsem ji pronosila nez sla spat, byla jsem vyrizena, vymlouvala jsem se samozrejme taky na zuby a na ockovani, prece jsem ji nemohla rict ,,vis Marketo, tebe proste nesnese,,. No ale uz je nepozvu, ja tu kamaradku mam docela rada, ale za tohle mi to nestoji:-D.

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:39

Karja to je nahodou bozi! Idealne kdyby ti to udelala u nekoho, koho rada nemas. Jen reknes ze sorry jako, tebe nesnese

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:44

711990 Ale ji by to bylo lito, ma stejne starou holcicku, takze vyhlidka byla radici deti a matky pijici kafe. Tak nee no. Navic dcera je spolecenska a tuhle kamaradku uz parkrat vidala, ale odhalila jsem to jako neprijemnej ton a jistej pesimismus v hlase. To proste dcera nema rada!

Jinak obcas na nekoho rve, ale na uplne cizi, nebo spis na chlapy s vyraznym hlasem, ale minimalne, bych to nemela ani na koho pouzit:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:44

Karja 

Že by mě mladej nesnes?! To bysme se na to podívali! Milovat mě bude - musí!

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:45

barbucha No treba zritelnice mu vadila:-D. Je to tvrda realita no:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 20. července 2019 09:57

Karja 

To ne, ona je v - relativně - cizím prostředí tichá a neškodná, nijak se po něm nesápala ani si ho nevšímala. To na mě čuměl při tom řevu!

Prostě Adéla je větší pohodářka, Oliver je rozmazlenej mizera!

Taky dělá, když má pocit nějaký křivdy, mnohem větší divadlo: okamžitě lehne, lomí rukama nebo mlátí pěstičkama do podlahy... a řve jak na lesy (přičemž to tahá až z paty). Hrůza děs, zlatý holčičky! 

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 20. července 2019 10:13

Za chvili odjizdime na dovolenou a mame hrozne moc veci, to je masakr. Jen jidla ctyri krabice.A ja mam po vcerejsku trochu kocovinu, to jsem to pekne zahajila. Tak mi drzte palce, at to ve zdravi prezijeme! Za tyden cau!