Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 19:57

KarjaTos byla teda super produktivní. To já neumím. Já když mám volno, tak se tak jako poflakuju, zajdu do města, nějaký pohyb, ale doma neudělám skoro nic.

Offline Myrtila
Avatar
3023 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:14

Karja Úplně tě chápu, taky jsem měla víkend doma o samotě s podobným programem a taky to bylo boží Opravdu jsem se vyspala, přes den jsem si ještě lehla, něco jsem uklidila, ušila, koukala jsem na televizi, byla jsem na procházce - sama (to ticho), svým tempem (rychle) a svou trasu (mezi poli), místo sobotních jídel jsem si dojela pro pizzu samý věci, co v běžném provozu moc nezvládám  

Offline letfenixa
Avatar
8035 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:20

Karja wow!

Offline letfenixa
Avatar
8035 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:20

Ako dospelá najradšej píšem tenkym gelovym perom.

Offline Pinot Noir
Avatar
24562 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:31

žluťásek ty jo, jak natisknuté! Krásně píše. Ríša tak hezky ne, ale patří prý k nejlépe píšícím. Na to, že bez předtištěných řádků, myslím, že taky dobré. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:47

Pinot Noir to je taky moc hezky! 

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:02

Pinot Noir taky píše krásně.

Ještě chvilku tu provokujte a půjdu vyfotit sešit mého staršího dítěte.

Takhle úhledný to nebylo nikdy a od třetí třídy škrábe jak kocour. 

Offline Karja
Avatar
35945 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:33

Evaeva Jako jestli ti 6 hodin seriálu přijde jako produktivní strávení času:D. Až jsem měla výčitky, že se flakam a pak si vzpomněla na toho samba, kolik ten má času pro sebe a rozhodně neřeší, jestli mají děti vypráno, co musí, nemusí, dělá jen co chce:D

Myrtila Jo, já jsem měla sushi a kebab:D. Přesně člověk si fakt odpočine, tím nicnedelanim, ale i tou běžnou činností co dělá v klidu a kdy chce;-). 

Offline Myrtila
Avatar
3023 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:45

Karja No, on si člověk odpočine i jenom tím, že vypadne z toho stereotypu, že na mě pořád někdo mluví, pořád chystám nějaké jídlo, pes se motá pod nohama a tak (i psa jsem se na tento víkend zbavila)

Offline Gatita
Avatar
7173 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:46

Karja ty jo, jsi husta. Ja kdyz mam volno, tak maximalne tak vymyslim, co budu delat, az budu mit volno priste No vazne, ty vstupenky se samy nenakoupi. Ja uz ani neposukavam po sednici, kolikrat fakt jen sedim a cumim a nechavam na sebe pusobit to ticho, nebo jdu jako duchodkyne sama na prochazku a opet na sebe nechavam pusobit ticho. Pritom tu te prace kolem domu je dost, je to tu dost zabedbany, do prace bych se vzdelavat mela, nebo si aspon precist nejaky lepsi noviny, abych nebyla uplne mimo... ale jsem uplne vyplachnuta.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:46

Karja tak já nevím, četla jsem něco o úklidu a třídění oblečení Ale je fakt, že celý víkend jsem sama ještě nikdy nebyla. A asi ani nebudu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:48

Myrtila jo, přesně, každé vypadnutí ze stereotypu je hrozně osvěžující. Mně pomůže i třeba výlet s rodinou teď po zimě s novorozencem.

Offline Karja
Avatar
35945 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:53

Gatita Tak asi děláš co potřebuješ, ne? Nemysli si, u nás je taky prace, která pořád stojí a vůbec to neodbyva. Tohle byly takové provozní věci, za týden po tom nebude ani vidu.....ale zahrada rozdělana, špajz k předělání, barák bez nabytku....:D. Sambo dělá taky něco furt, ale on dělá nekdy takove kraviny, že mu to taky neodbyva, já mu to jako neříkám, protože to místo něj neudělám, tak mlčím, ale minule si stěžoval na nějakou práci venku a to je jsem mu řekla, že je to stejne jako bych prala na valše a stěžovala si, že mám furt prádlo.... 

Offline Myrtila
Avatar
3023 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:19

Evaeva Výlety jsou taky dobré ale výlet jenom chlapů beze mě byl prostě lepší, no byla to teda hodně výjimečná situace. 

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:24

Gatita vše bylo v kartě

1. Výlet k vodním rezervoárům - vyvezou vás historickou zubačkou, pak se jede busem takovými skalními tunely, děti byly nadšené, tam je procházka po hrázích těch rezervoárů, je to krása.

2. Soutěska Klamm

3. Výlet na Kitzensteinhorn - tak je zase plno lanovek, a zubačka, malé hřiště pro děti, nahoře se dá udělat malý okruh, včetně letního bobování na ledovci :))

4. Lanovkou na Schmitten - malý okruh ke kapličce, projít se po pastvinách, sejít z kopce na Ederhütte (10 min?), kde je kuličková dráha :) a moc dobře tam vaří.

5. Wild Park my byli jen v té části se zvířaty

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:26

Myrtila když si odmyslím mimino, tak mně čas o samotě ani nechybí, to mi stačí nějaká ta hodina cvičení, vypadnout na dopoledne na nákup nebo když na půl dne jedou je tchýni. Mně chybí hlavně čas o samotě s mužem, to je pak velmi osvěžující, ať děláme cokoliv

Offline Myrtila
Avatar
3023 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:30

Evaeva No, čas o samotě s mužem je taková nadstavba, toho se dočkáme, asi až bude dítě v pubertě a zvládne být doma samo, tipuju mně v běžném provozu nechybí ani tolik ten čas o samotě, jako ticho. To tu asi taky nastane teprve, až bude syn v pubertě a zavře se před námi do pokojíčku. 

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:31
Reakce na Gatita:

nebo jdu jako duchodkyne sama na prochazku a opet na sebe nechavam pusobit ticho. 

Já ti dám důchodkyně

Sama jdu na procházku tak 2x týdne a dvakrát ukecam muže. To mám ráda, pokecáme a je to fajn, akorát on nerad chodí.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:37

Myrtila no ticho, to je s kluky něco, co už vůbec neznám Ale teď jsem asi celkem saturovaná, jak jsou dopoledne ve školce, to mimino většinou spí, takže si dávám dlouhou snídani v klidu a tichu. Já jsem si asi na ten hluk zvykla, pokud není součástí Mamííí, tak tolik nevadí

Offline žluťásek
Avatar
7646 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:56

Pinot Noir jo když nemá ty vodící linky, taky mu to běhá všelijak. Ale jak jsem měla malinko obavy, že ty slova nebudou "držet pohromadě", tak jak začali psát i malými písmeny, najednou to vypadá krásně. A Ríša píše taky moc hezky. K. psaní do školy úplně nesnáší, nechce to dělat, písanka, čtenářské listy a zážitkový deník, to je vždycky keců. Pak si vezme nějaký svůj sešitek a sesmolí si tam pravidla nové hry na dvě strany hustě popsané