Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 13:15

Mě jednou s vlkodavkou zastavil úplně cizí člověk a začal mi vykládat historku, ve které figuroval kříženec vlkodava, v němž jsem podle zasazení a některým údajů poznala psa mužových rodičů (kteří žili v úplně jiném městě), i když teda seděla tak půlka z toho. Pak vypadal, že se pustí trochu i do rozboru těch majiteů, tak jsem ho radši stopla, aby toho později nelitoval.

Nutno teda uznat, že jsem ten příběh znala a jeho vyprávění bylo o dost  barvitější než skutečnost :-). 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 17:45
Reakce na paktofonika:

Nedávno jsem doprovázela maminku k lékaři a vyslechla jsem tolik stížností na celou širou rodinu jedné paní, že mi té rodiny bylo upřímně líto. Dotyčná to vyprávěla na celou čekárnu své známé, se kterou tam byla. Té to očividně nebylo příjemné, ale nedokázala to zarazit, vypravěčka jela jak kolovrátek.

Ve středu jdu s tatínkem...

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 18:24
Reakce na Kokoska:

To je des teda. Ale Metro by som zase až tak vážne nebrala, to je strašný bulvár. Ja som ich chvíľu sledovala na twittri a musela som to zrušiť, pretože to bol samý balast. To sú noviny dobré na preklenutie rannej cesty metrom (keď ešte napoly spím). Predpokladám, že to osloví akurát tie ženy, ktoré oslovili nohavičky s výplňami na zadku = aby ho mali ako Kim Kardashian

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 21:42

Já dnes na vlastní oko viděla ženu, 50+, v růžovým kabátku a na nohou měla tzv. kurví boty peep toe s flitrama a v nich nohy v silonkách   Něco jako na obr, ale víc flitrů..

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:03
Reakce na Kokoska:

Někomu se nepovedla várka suspenzorů, tak se to snaží prodat jinak, no.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:05
Reakce na Ounz:

tak obdivuhodne to je, nie je ze nie. ja by som sa v nich po dvoch metroch zabila. pokial to dava v 50+, klobuk dole.  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:14
Reakce na continuity:

Tak zas 50+ neni 80+ ne? Kolik vam je???

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:16
Reakce na Mutziputzi:

kolko mi je teraz je z tohto pohladu uplne irelavantne. zabila by som sa v nich v 16, 25 aj 35.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:17
Reakce na Mutziputzi:

mně 50 teda ještě není, ale moje máma by v 50+ ty boty ani neobula, věkem se jí zvětšily nohy a ve všech botách ji bolí. natož aby v nich někam šla. holt nemá každý štěstí, že má nožku i v 50+ jak filmová hvězda. já budu nosit papuče od 40, protože už teď do většiny bot nohu nedám.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:32
Reakce na Ounz:

A nebyl to chlap?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:37

Jako neblázněte.. co to je 50+..? věk na důchodky??

Pokud byla paní zvyklá na podpatky celý život, není důvod, aby v nich po padesátce padala. Já nosím podpatky taky pořád, i když čím dál víc už hledím na pohodlí. Ale ten pocit, když máte na nohách jehly, ten je k nezaplacení  Ještě to pár let vydržím. Resp. několik párů.. ale ne denně. Už rozmýšlím kdy a kam. Bývaly ale doby, kdy jsem na deseticentimetrových jehlách byla schopná běhat celý den po pražském dláždění 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 23:01
Reakce na Dadoo:

osobne mam za to, ze mezi postovanym modelom a duchodkama je celkom znacny rozptyl. pokial zvladate celodenne ihly bez toho, aby sa vam tvoril vboceny palec, je to skor vyhra v genetickej loterii, urcite nie pravidlo a rozhodne nie cokolvek, co sa da vytrenovat. 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 23:07

Já chodila na podpatkách i jako těhotná a nebyly to jen tak 3-4 cm, spíš 7-8. 

To na obrázku je spíš otázka té šílené platformy, je to neohebné a člověk asi ze začátku těžko odhadne, jak moc zvednout nohu při kroku. Ale zvyknout se na to asi dá. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 07:59
Reakce na mirajo:

Nebyl to chlap, byla to drobná žena 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 08:01

Ale vtipný je, že tu všichni řešej výšku těch podpatků, mně přišlo hlavne dost nepěkný, jak vepředu z tý boty hřeznul palec obalenej silonkou, bylo to nehezký.

jestli paní baví chodit v těchhle botách (i když to byl dost nehezkej exemplář) je její věc..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 08:12
Reakce na Ounz:

mně se hlavně hodně vysoký podpatky na normální chození ani nelíběj, nevidím v tom žádnou ctnost ani půvab, ty holky, klopýtající v centru po dlažbě, jsou fakt až skoro k smíchu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 08:13

Vcera som videla slecnu cca 17 rokov. Mala na sebe licenie z instagramu. Hrozné hrozne hrozne hrozne hrozne hrozne to bolo. Tona makeupu, hrube narysovane obocie, umelé mihalnice, highlighter vsade: oci nos usta lica, oranžový a tmavy bronzer, no strasidlo. Slecna asi nevie ze blogerky a youtuberky sa licia silnejsie abybto na kamere vyniklo. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 08:20

A peklo je že ma vcera vybrzdil chlap s rodinou v aute. 3deti,jedno vo vajicku a zena. Isla som 50 tam kde bola 50. Asi 200m predo mnou znacka 70. Ja vzdy zrychlujem az id znacky, za prve tam neustale meraju, za druhe plno aut predo mnou, za tretie v dialke cervena na semafore. TYpek na mna celych tych 200m trubil. Asi 2 km dalej ma predbehol a spomalil na 20. Ja mam vzdy odstup takze som leb dala nohu z plynu a v klude som si isla 20. On tam urcite penil 

Teda uz sa mi stalo ze ma raz jeden magor vybrzdil a nakoniec cakal na ďalšej zastavke, ale nikdy ma to neprestane prekvapovat

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 09:22
Reakce na Potrefenáhusa:

No, já to taky nepreferuju, pani to podle mýho soukromýho názoru měla proto, že měřila tak metrpade, tak asi pokus, no..