Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline Kokoska
Avatar
28407 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 09:38
Reakce na paktofonika:

Vybrždění jsem ještě nezažila, ale problikávání a předjíždění i přes plnou tam, kde jedu i lehce nad povolenou rychlost, to je dost časté. S jedním takovým jsme pak stáli vedle sebe na červené, udělal na mě "jedničku" a bylo jasně vidět, jak říká "krávo". No, usmála jsem se a byla jsem spokojená, že jsem ho tak pěkně rozčílila.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 11:20
Reakce na Kokoska:

Sú to .... Ja uz som zažila vybrzdenie na prazdnej dialnici. Isli sme si na pohodu predpisovo, prirutilo sa SUV s mladymi chalanm, predbehli nas a vybrzdili. Som mala na krajicku v tom momente.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 11:36
Reakce na paktofonika:

já si vždycky jenom říkám, že se ti dementi sami nabojí?

Online andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 11:38
Reakce na Potrefenáhusa:

Ty dementi mívají silný pocit nesmrtelnosti. Prostě si to neuměj pospojovat. Jako fakt některý by ten řidičák dostat neměli.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 11:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Ja neviem. Ja som sa bala veľmi. Ak ma vybrzdí v meste z 50 na 20 tak ok. Ale na dialnici zo 130 na 50 ... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:34

Chichichi, "vedle" se ptá nějaké děvče jakou si má koupit kabelku, když jde se psem, měly by se tam vejít KOKINA pro pejska no dop*dele to někdo mluví takhle, nejspíš dospělej? Kokina jako opravdu???

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:37
Reakce na Mutziputzi:

cože se jí to tam má vejít? pro pejska nebo od pejska?:D takový vzorný pejskaře pozlatit:P

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:39

Kokino neasi))) To řikaj jisté typy matek, už i kynoložky zřejmě, fuj úplně mi to hrká se žaludkem..kokino!!

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:44
Reakce na Mutziputzi:

Já se lekla, že kokino je úplně něco jiného... a divila se, že si to chce někdo rvát do kabelky. On to bude pamlsek. Dneska můj mozek spí 

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:50
Reakce na Mutziputzi:

http://www.ujc.cas.cz/jazykova-poradna/dotazy/0223.html

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 13:55
Reakce na Isca:

Já výraz znám, samozřejmě ne z naší rodiny ani mezi přáteli jsem to nezaslechla, to chraň bůh!!! Ježiš až teď bych ronila slzy, že mě Josefína chytla za flígr a vyrazila, já bych tak chtěla slečnu napomenout!)))

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 14:05
Reakce na Mutziputzi:

když jste s tím vyrukovala, tak mně teda jako mnohem větší peklo přijde ta blogerka mya mirell, která tam blábolí cosi o milánském fashion weeku... a pak se člověk podívá na její e-shop a prezentaci její osoby na jejím blogu! to je peklo nejpekelnější.

http://myamirell.eu/?cat=16

to nesmíte minout 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 14:45
Reakce na Lamicka:

Hihihi. Kokino jsem poprvý slyšela ve farmář hledá ženu:-D. Jojo zlatý to časy reality show, a taky se farmář a farmářka nemohli shodnout, cože to je. Já se přikláněla původně k té tvojí variantě.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 14:52

se tu pohoršujete nad kokinem a přitom min. polovina dospělé populace (ano, i muži, tam je to ještě větší tragédie) používá slova jako vlásky, srdíčko, mikča, lidičky...když zmalovaná panička u kadeřnice prohlásí, že s těmi vlásky potřebuje něco udělat, mám vždycky chuť po ní něco hodit.

mně kokino vždycky evokuje něco oslizlého a rozmatlaného, fuj.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:15
Reakce na Jiná Realita:

já jsem si vždycky myslela, že se to používá v Brně a okolí, myslím jsem k tomu slovu přišla až na MP, tam to pohoršení nad tím jelo taky několikrát.

Já vždycky, když to někde čtu, tak si vzpomenu na Ondřeje Havelku a Vendelína...

(po tomhle se často stůně, Vendelíne, ty jsi čuně)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:17
Reakce na Jiná Realita:

Kokino může říct jenom debil (čtenář Švejka třeba byste mi chtěly podsunout určitě))), jinak ad zdrobněliny je dobrý když ženy 90+ (kilo!) chodí cvičit na bříško a zadeček

Offline baltik
Avatar
4456 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:29

ja teda pokladam kokino na normalni moravske slovo (podobne jako rožni, žufánek atd.) neni to zadna zdrobnelina, detsky vyraz nebo co

ale psum se kokina nedavaji

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:32
Reakce na baltik:

LOL, kokino dorazilo na parfumánii  že mu to ale trvalo...

nepoužívám to, ale nijak mě to neirituje, rozhodně míň něž třeba bašta a baštit 

a skorotunky cvičící bříško a zadeček mě taky vždycky pobaví :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:41
Reakce na nolita:

tak ty cvičící jsou ještě celkem v pohodě, mě drtí známá, kterou do "bříška" škrtí kalhoty...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 19. dubna 2017 15:43
Reakce na baltik:

To asi bydlíte na jiné moravě než já :D v mém okolí se slovo jako kokino naštěstí nevyskytuje :D