Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 31. března 2017 23:37

Dneska jsem potkala paní ve zvláštním tričku. Vzadu měla za krkem zvenku cedulku s velikostí, tak jsem si napřed pomyslela, že má omylem triko naruby. Jenže vepředu měla normálně potisk, ten tak nějak na rubu nebývá. Nějaký módní trend?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 01:03

já jsem dnes viděla z auta paní, o které jsem přesvědčená, že na sobě měla: bílé punčochy, na nich navlečené bílé ponožky s nějakým barevným vzorem, na tom myslím baleríny, bílé šaty, bílý svetr a batoh. bylo jí tak 40. nevím, jestli jsem třeba neměla vlčí mlhu 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 07:16
Reakce na Jiná Realita:

Bílá paní? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 07:32
Reakce na coralline:

některé značky mívají zvenku za krkem cedulku s logem. jestli i s velikostí? Třeba zhubla a mápotřebu tu sdělit světu.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 17:41
Reakce na Sweet Potato:

To nebylo logo, žádnou značku jsem nezaregistrovala, i když jsem stála hned za ní. Byla to ta úplně běžná cedulka, co bývá normálně uvnitř. I švy mi připadaly, že jsou z rubu. Ale pak ten předek byl normální.

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 19:58
Reakce na coralline:

Tak třeba byl ten obrázek oboustranný a paní si oblékla tričko naopak. Nebo byl přední díl našít obráceně a paní to vzala za módní trend. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 20:53
Reakce na coralline:

Parkrat jsem.nekde videla tricka, u kterych byl obrazek z rubove strany a na lic jen prosvital. Mozna to nepochopila.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 22:15
Reakce na Candance:

Netušila jsem, že něco takovýho existuje. To bych asi taky nepochopila

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 11:32

Včera jsem potkala slečnu, která nezvládla práci s tvářenkou. Blondýna a v podstatě celé tváře od očí k uším až k nosu a až skoro ke koutku úst měla pokrytou silnou vrstvou hnědé tvářenky (nebo to byl bronzer?) no na první pohled všechno děsně špatně 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 12:08
Reakce na Ounz:

třeba to byl "no mirror makeup challenge" 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 12:12
Reakce na Jiná Realita:

Nejspíš  protože to nemohla nevidět, kdyby se podívala do zrcadla..

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 13:06
Reakce na Ounz:

Nebo sla na foceni, hrozne moc barvy pozerou svetla..

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 13:43
Reakce na Solathis:

No..šla vycházkovou chůzí v centru, s přítelem a myslím, že cizinka, ale možný je všechno.. :) mně to přišlo spíš 'omylem' než že by to byl záměr, ale tak je to jenom dojmologie :)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 19:57
Reakce na Ounz:

To bez dodatecneho infa ale nevim :-D Ja si jen vzdycky vzpomenu, jak vypravela moje lektorka liceni, ktera zaroven i modelkuje, ze se licila nekde na benzince pred focenim a chlapi si pak mysleli, ze se jde prodavat, protoze samozrejme na bezne noseni fotomakeup neni. No, ale na kazde lokaci zas neni moznost se nalicit, no :-D

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 02. dubna 2017 20:00
Reakce na Solathis:

Chápu  tak snad jí nekřivdim (ale asi ne - bylo to fakt hnědý a moc )

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:45

Som v čakárni. Sedí tu pani ktorá sa asi nemá kde vyrozprávať. Ja také tipy už poznám takže sa už nenechám chytiť do pasce. Ale mladý chalan vedľa mňa sa nechal. Za 5 minút už si vypočul ktorý syn koľko zarába, ze jeho priateľka ma syna určite s iným a nechce dať dieťaťu urobiť testy, ze podla znamenia sa jej dcére veľmi v láske dariť nebude....dala som si sluchátka,počúvať sa to nedá.  Ale to sa ľudia nehanbia toto rozprávať na verejnosti. Nieje jej to blbé? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:55
Reakce na paktofonika:

Evidentně není. Sluchátka sundat a nejzajímavější histoky zaznamenat, ať máme co rozpitvat.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 12:19
Reakce na Sweet Potato:

 jooo ukecany lidi v cekarne je sila.Pred x lety se na mne vcekarne prilepila taky takova a vykladala mi jak jeji sestra ma strasnyho sefa a nakonec se ukazalo,ze jeji sestra je sekretarkou meho otce tudiz ten sef byl on.

To ji asi sestra podekovala.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 12:42
Reakce na Zarinya:

stat se to me, tak pani uklidnim, ze ma pravdu, protoze muj otec musel byt priserny sef.  pritom ho mam rada a vychazime spolu dobre. a mam ted kolegu, co ma podobne manyry a navic jsem zjistila, ze casem by mi mozna sefoval. no to bych fakt nedala...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 12:48
Reakce na continuity:

ale jo,ono to i bylo vtipny,protoze uz to zacinalo vychazet v prubehu hovoru a pani zacla koktat a cervenat se.My se doma taky pobavili(otec ji fakt zato nevyhodil),ale pisu to jako ponauceni,ze nikdy clovek nevi komu co vyklada i kdyz si mysli,ze je uplne cizi a co vede lidi vypravet v cekarne u doktora nekomu cizimu o nekom uplne cizim,nechapu.

A otce bych za sefa taky nechtela i jako s otcem je to obcas narocny.