Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Amun
Avatar
27. června 2017 15:28
Reakce na Zina:

No ono je na tom nejhorsi to, ze ta rozhodnuti jsou pomerne daleko od finalniho vysledku. Ale vazne me to nastvalo, rikam si, co tim tvurci vlastne chteli rict. Jsem poucena pro priste a proste si dopredu prectu, jaky konec clovek muze mit a co pro to udelat/neudelat. Vazne mi to zkazilo zazitek z uplne cele hry. Nakonec jsem se rozhodla hru proste nedohrat, dohraju si vedlejsi linie a navzdy na tu hru budu vzpominat s horkosti 

jezis tak jestli chudak musel hrat vsechny tri dily, to uz je opravdu neco :D

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. června 2017 15:34
Reakce na Amun:

Zina 

Jee, v ME to je jak se na zacatku 2 resi, jestli necha umrit Ash nebo toho kluka, ne? Ale myslim, ze finalni ending to neovlivnilo...

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 27. června 2017 15:43
Reakce na Solathis:

Se zeptám. Já jsem ME nehrála, tak třeba to mělo ještě další důvod, jako osvěžení si hry před novým dílem.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 27. června 2017 15:44
Reakce na Amun:

No, "musel hrát", víte jak... :-D

Jinak já obecně u her ukládám průběžně na separátní pozice, kdybych se chtěla k něčemu vrátit. Dřív jsem to nedělala a ukládala pořád přes quicksave, kde to pořád přepisuje jeden slot, až mě to jednou vytrestalo, pře se mi pozice nějak nakopla a musela jsem to hrát celé znova. Tak od ttý doby jsem opatrná.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. června 2017 16:03
Reakce na Zina:

Manzel prave ME hral kvuli mne cely od zacatku :-D

Amun
Avatar
27. června 2017 17:31
Reakce na Zina:

jj uplne to chapu 

me vubec nenapadlo to v dane okamziky ulozit, protoze autori si z meho pohledu vybrali opravdu stupidni kriteria na ovlivneni konce. Mam savy, ktere jsou stare,  musela bych znovu odehrat cca 6 hodin rekla bych. Priznam se, ze ja hry znovu hraji opravdu nerada - i opakovani pokazene mise me vazne nebavi. Vubec nechapu hrace, co toho Witchera odehraji 3x, aby zistali vsechny tri konce.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 30. června 2017 21:12

Helelele mate zirafu? Uz jsem novy kousek nepotkala pekne dlouho a dnes zirafa...!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. června 2017 21:22
Reakce na Pavlena:

já ji chytla před týdnem cca a když jsem se chlubila dítku tak prej tsss, to mam už dávno

no a ten novej systém gymů jsem furt nějak nepochopila a jelikož probíhaly a probíhají (přípravy na) bujaré oslavy konce školy tak ani nemám kde se nachytřit:-(

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 30. června 2017 21:27
Reakce na Pavlena:

žirafu mám, neznámýho pokémona jsem neviděla ani nepamatuju

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. června 2017 21:33
Reakce na moora:

já furt nemám jelena, párkrát viděla poblíž ale nikdy jsem ho nestihla:-(

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 01. července 2017 06:51

Ja jsem všechny novy pochytala snad během těch prvních tři dnů,takze zirafu i jelena mam uz dlouho.ted se mi akorat povedlo evolvovat novyho poli a ted nevim whirla? Čekala jsem snad dva měsíce,az mi k tomu vypadne ten předmět.a musim se přiznat,ze uz me to moc nebaví.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 01. července 2017 08:32
Reakce na Pavlena:

Super. Já už mám skoro všechny, kromě 3.evolve ovce a toho písmenkového Unknowna nebo jak. A na toho asi hned tak nenarazím. Nové gymy mne baví, peněz mám jako nikdy a velice mne uspokojuje dorážet ty polochcíplotiny. 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 01. července 2017 10:58

mně chybí třetí ovce (dochodím), togetic (dochodím), hitmontop (ten zatím v nedohlednu, čekám, jestli se mi nevylíhne nějaký vhodný z vejce), unown, heracross, corsola, delibird, smeargle, miltank a pak ta šestka před a po larvitarovi, který teda nevím, jesli nejsou nějaký legendární nebo tak něco

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. července 2017 14:57

Už sa neviem dočkať Nintendo Classic Mini SNES 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. července 2017 22:04
Reakce na paktofonika:

No po tom, jaký nervy jsem měla se sháněním Mini NES, mě spíš bere svíravý pocit okolo žaludku :D Ale jo, taky se těším!! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. července 2017 22:09
Reakce na Karoleena:

No ja dúfam, že ho zoženiem!!! Kde si ho nakoniec ukoristila? A bol aj predpredaj? Mám pocit, že to musím sledovať už teraz. Má byť v predaji od 29. septembra. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. července 2017 22:31
Reakce na paktofonika:

Ale tak ono by to bývalo nebylo složitý ho sehnat, kdybych totálně nezasklila první vlny předobjednávek... Vyvzpomněla jsem si, že ho musím mít, až o 14 dní později, pak jsem asi měsíc trpěla a měla nastavený sledovače na všech eshopech světa, až nakonec ho týden před Vánocema naskladnili v Datartu (tam bych to fakt nečekala). Ovšem druhej ovladač mi přišel až teď v květnu, takže jsem fakt ráda, že u SNESka mají být dva rovnou. A datum si už teď ukládám do kalendáře!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. července 2017 22:39
Reakce na Karoleena:

No tak ja už to mám zapísané  To že tam budú ovládače dva je podľa mňa super. Už sa neviem dočkať až si zahrajem Donkey Kong. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 03. července 2017 11:48
Reakce na paktofonika:

Zběžně jsem prolítla pár eshopů a zjistila jsem, že někde už předobjednávky přijímají, tudíž jsem nenechala nic náhodě a předobjednala si SNESko na xzone, cenu tam mají nastavenou na 3499 Kč, což je asi takovej střed bych řekla... 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 03. července 2017 15:09

Vím, že se tady jede trochu jiné téma:-) ale nevím kam s tím jinam-neznáte někdo deskovou hru Ypsilonie?