Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. února 2017 10:51
Reakce na Sweet Potato:

fíha, dík za info. mně včera hra vůbec nejela, stihla jsem akorát otočit dva stopy a chytit berunu, pak se to seklo a nešlo vůbec spustit. dnes furt nic, tak jsem přeinstalovala a zatím jede, po obědě se teda zkusím podívat ven, máme sedmý den tak třeba padne něco pěkného:P

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 19. února 2017 11:07

Ráno mi vlezl do peřin medvěd.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. února 2017 12:20
Reakce na Sweet Potato:

ou, to sem se lekla!

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 19. února 2017 12:28
Reakce na Sweet Potato:

taky jsem ho potkala, ale utekl.

z pokestopu mi dnes vypadl kus kovu, tak mám vyvinutýho onyxe

z dopoledního kolečka kopec - pivovar - vodárna - kopec - pivovar mám z novejch: pineco, jumpluff, chicorita, wobbuffet. v posteli mě ráno přepadla sneasel. a z vejce se vylíhnul slugma

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 19. února 2017 20:41
Reakce na moora:

Ač byl dnes sedmý den, žádný poklad jsem nevytočila. :-( Ale chytila jsem kokodrýla a hezkou červenou želvičku.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. února 2017 21:04

no a já už třikrát odinstalovala a zas.. a když to jede, tak je to jak pod vodou, pokebal se v letu zastavuje.. takhle nějak zpomalený to bylo myslím kolem vánoc když vypustili ty santaču. už mě to docela nebaví:-(

jo ale padla mi korunka, takže jsem si evolvnula slowkinga. taky vypadá jak z dortu:P

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 19. února 2017 21:23

Mně to často (už pár týdnů) vypadne úplně, najednou prostě černo a pak skok na ikonky aplikací. Všichni si pochvalují, že nový update vychytal bugy, zřejmě zdaleka ne všechny.

A taky pořád čekám, kdy zmizí novoroční titulní strana.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. února 2017 21:31
Reakce na Sweet Potato:

jo, takhle to padá už dýl. ale teď zamrzne a když to shodím a znovu otevřu, zůstane zamrzlá ta úvodní obrazovka co naskočí po titulce, kde odsouhlasuješ varování - to se neobjeví, a neděje se nic, nemůžu se ani třeba odhlásit a znovu přihlásit nebo něco. jediný co zatím pomohlo je hru úplně odinstalovat a znovu stáhnout, jenže ne napořád. a to zpomalení se mi zdá čímdál horší. nevim co s tím:-(

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 19. února 2017 21:51

Tak to je pořádná otrava. Při chytání mi to taky občas zmrzne, nebo v gymu, ale ještě ne tak často, aby to bylo nehratelné. Vždycky si říkám, jestli už to není mobilem:-/

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. února 2017 21:57
Reakce na Sweet Potato:

to snad ne, já mám teda obyč pětku ale nemyslím že by to byla až taková šunka... nebo příležitost změnit stroj?:-))

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 19. února 2017 22:39

Mám ji taky. Ale počkáme si na to Iksko, ne?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 20. února 2017 09:10
Reakce na Sweet Potato:

No rychlost změn loading screenů je fakt závratná, na Gengara z halloweenského eventu jsme taky čučeli pomalu až do Vánoc.... Dost mě to dráždí popravdě, takovej moloch vydělávající peněz a peněz a nedokáže si zařídit jeden obrázek. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 20. února 2017 19:11
Reakce na Sweet Potato:

tak už snad dobrý, po třech přeinstalacích a jednom restartu zatim drží:P jsem to dnes přepočítala a momentálně mám 23 nových, a konečně jsem taky potkala nějaký veverky - u nás vůbec nejsou, na druhým konci města je jich hafo. no a už jsem si vyzkoušela, že fakt blissey nejde sundat:-( ani dvěma rhydonama co vybrala hra ani dragonitem a gyaradosem nad 3000 co jsem podruhé zkoušela já. hm... už se těším jak zas budou všude stát modrý gymy a já si ani neškrtnu

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 20. února 2017 23:09
Reakce na Sweet Potato:

Pomoc, ono to leze i domů??

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 21. února 2017 21:46
Reakce na žluťásek:

Jé, ty jsi nebyla u té památné diskuze ještě na mp? Ještě dneska se směju, jak jsme tam dovedly ad absurdum představy, že příšerka tě šmíruje v koupelně a zároveň žere tvého souseda.

viktorka_od splavu 

Tak si říkám, že marcipán v gymu musí dost zavařit i při jeho navyšováni.

Od příchodu 2.generace se mi nepodařilo chytit jedinou slušnou Ivetku, jen výjimečně má některá cp přes 500. Nesnížili je? Pořád čekám na nějakou pěknou na evolve:-/

A další otázka: taky vám přijdou plívy 1.generace teď úplně nechytatelné? Teď jsem zas vystřílela hrst míčů na holuba a s ním to ani nehlo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. února 2017 22:02
Reakce na Sweet Potato:

mně teda skoro žádný slušný evee nechodily ani předtím, možná už tak od vánoc? takže mám zásobu dost dobrých vaporeonů a jolteonů, ale samozřejmě celá hladná jsem si přejmenovala a evolvnula ty nový ze dvou nejlepších z těch chcípáků:-(

jo a ještě se k těm tvým stížnostem, ke kterým se připojuji:-) přidám další: padají mi z pokestopu samý kraviny a skoro žádný střelivo:-(

no a skoro bych zapomněla! dnes v noci se mi zdálo o tobě a moora byly jsme někde na výletě, možná za pokemonama, a stavily jsme se koupit si nějakou svačinu v obchoďáku. tam vedl babiš svou předvolební kampaň, byl tam osobně ještě s nějakýma hosteskama a jedna z nich ukazovala svoje rameno a paži plný šrámů od střílení z luku. moora si vyhrnula rukáv a taky měla nějaký modřiny, ale jen maličko, tak jsme ji chválily že je mnohem šikovnější než tamta paní:-) jo a jen vy dvě jste měly boty a já byla bosá a bolely mě nohy! (asi mě v noci fakt bolely páč jsem večer honila pokiše v reálu nejen ve snu:P no asi bych to měla trochu omezit?:DDD

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 21. února 2017 22:56

Dobrý sen! Doufám, že jsme si k té svačině nekoupily u Babiše koblihy.

Já měla pár slušných usysleno a sotva to vypuklo, zbrkle a zcela zbytečně jsem je evolvla. Pak jsem stejně zbrkle udělala Tamao z nějakého slabšího a pak jsem se konečně vzpamatovala a se Sakurou čekám. Jenže možná čekám marně. Vím, že v nejhorším je druhá možnost, vychodit si je, ale to se mi zatím nechce.

To mne napadlo už dopředu, že logicky asi budeme dostávat míň míčů. Tak když jsem v centru a doplňuju batoh, pořád něco vyhazuju - potions, revive. Na evolve mi nepadlo ještě nic, ani 7.den.

V neděli mne osud zavál kamsi na kraj Prahy, kde to neznám, tak jsem vyrazila směrem k četným pokéstopům - a zjistila, že jsou na Olšanských hřbitovech. Bylo mi to trochu žinantní, ale pak jsem si řekla, běhat tam nebudu, bojovat taky ne, po hřbitovech se odjakživa procházím ráda, tak něco vychodím. Docela mi vyrazilo dech, že stopky jsou i z jednotlivých hrobů, (většinou nějak vizuálně výrazných.) Možná jsem přehnaně útlocitná, ale fakt bych nechtěla, aby z hrobky rodiny Bramborovy byl pokéstop! 

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 22. února 2017 09:08

 Vtipny :-D :-D

Strelivo mi ted taky dost chybi. Vcera jsem cestou tramvaji dusledne tocila jen stopky, nic jsem nelovila a batoh furt poloprazdnej. Eevee chodej i vyssi, dnes jsem lapla jednu pres 700, ale prijde mi, ze je jich min. Holubi a cervi skoro nechytatelny, pokebaly litaj pres ne kamsi do pryc. Asi je potreba hazet kratsi hody, to nemam uplne overeny teda, nebo je chytit ve vyskoku ci jim napred dat malinu, to se pak uz trefim.

Libej se mi ananasy, ze je pak z pokemona vic candy. K cemu jsou dobry banany, netusim... ja teda ani moc nepouzivam maliny, nemam na to trpelivost... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 22. února 2017 09:28
Reakce na Sweet Potato:

já jsem si na štědrej den večer poté, co jsem zjistila, že místo jedný tramvaje mi jedou od babičky domu tramvaje celkem čtyři, a tak jsem se rozhodla, že aspoň dva přestupy vezmem s Rufíkem pěšky, vytočila cestou kolem Olšan z jedný hrobky úplně parádního gyaradose!

jinak jsem evee měla docela slušný a ty nový dva z nich vylezly stejně dost chcíplý, tak nevím, v čem je to zakletý

moora myslim ty banány by je měly znehybnět nebo tak něco.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 22. února 2017 09:29

Pikachu zas dostane nový klobouk. Jinak já mám střeliva dost, pokéstop před domem to jistí a jsem sváteční střelec. 

S těmi hřbitovy to vnímám stejně, doma je asi 300 metrů od nás na hřbitově několik pokéstopů a dokonce i tělocvična, ale nechodím tam, připadá mi to neuctivé. Tam jsem bez munice v podstatě nonstop.