Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:26

Stezuju si, ze jsem uz podruhy pohorela na raidu s weezingem. Pritom je to jen 2 obtiznost, stejne jako treba muk nebo exegutor a ty sundam v pohode :-(

Online Sweet Potato
Avatar
34880 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:32
Reakce na moora:

Vem na něj espeona a vůbec psychic potvory. Můsíme někdy vyrazit hromadně. Konečně jsem dostala Technical machine, nevím, jak ji nejlíp použít. 

Zatím jsem moc nepochopila tu světovou challenge, co se chystá.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:36
Reakce na Sweet Potato:

Espeona jsem mela, desne rychle ho sesmazil.

Online Sweet Potato
Avatar
34880 příspěvků moje polička 22. července 2017 09:25

!Legendárky přicházejí!

A otázka deskoherní: neznáte někdo hru Celestia? Strašně se mi líbí krabice, ale nic o ní nevím.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33818 příspěvků moje polička 14. srpna 2017 11:14

helejte, bude prej nová deskovka

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 12:34

Jinak teda, muz bude nove gametester. Tak tteba budu pridavat postrehy z testovani nove pripravovanych pocitacovych her :-D

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 13:18
Reakce na Solathis:

Tak teď nevím, jestli vám, respektive mu, blahopřát, nebo kondolovat? :-D Nadsázka, semozřejmě, ale ne 100%, má to svoje velký pro i proti, ale to je mu asi jasný :-).

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 13:39
Reakce na Zina:

Byl to jeho sen, ve hrach se vrta od 12 (neni jrn hrac jako ja, ale moduje, cheatuje a co ja vim co vsechno). Urcite to pro nej nebude vetsi opruz nez to, co delal doted. No a kdyz ho to bude jo stvat, tak neprodlouzi smlouvu (ma rocni). Zas, kdyz tam bude spokojeny a tady se to zvrtne, budem moct pod kridly tehle firmy do sveta (ale v kanade branch nemaj, skoda).

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 14:05
Reakce na Solathis:

To je jasný, že je to pecka! Já jsem trochu narážela na to, že tester oproti běžný představě, že prostě v pracovní době hrozně smaží a tak cca 1x za hodinu típne nějakej screenshot, v reálu většinou stráví víc času v nějakým reportovacím nástroji. Ale zas ten pocit, že je člověk "u toho", zvlášť když je to nějaká jeho milovaná hra, ten je k nezaplacení.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 14:14
Reakce na Zina:

Myslim, ze o tom si zas iluze nedela, to mozna tak v tech patnacti, kdy poprve tvrdil rodicum, ze jednou bude game tester (tak ho donutili jit na gympl a prava ). Snad bude spokojenej, moc bych mu to prala.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:13

Letos v srpnu měl vyjít remake Super retro boy od Nintenda (klasickej handheld). Prodávat se má jen v Severní Americe, takže jsem domluvila kamarádku, která mi ho tam koupí a během září doveze. Ale nikde nemůžu najít, kde ho koupit. https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/1/7/14201306/super-retro-boy-remake-nintendo-game-boy-color Neví někdo? Přítele se zeptat nemůžu, je to dárek k narozeninám.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:37
Reakce na nellielovett:

No já se obávám, že ještě vůbec nevyšel. :( Prvního srpna psali Retro-Bit na FB toto: 

We understand you guys are excited for the upcoming Super Retro Boy, but we do not yet have an official release date as the console is still in development. We will be sure to keep you guys updated on our social channels and website when more info is available. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:46
Reakce na Karoleena:

Aha. Já tomu nerozumím vůbec, ale věčně mi je doma něco předkládáno. I to Nintendo classsic mini, ale nemáme telku a chtěla jsem koupit něco na cesty.

Ještě je ve hře Bittboy https://www.bittboy.com/products/Bittboy-Yellow . 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:52
Reakce na nellielovett:

Ten Bittboy vůbec neznám, je to roztomilý jak je to mrňavý!

A musí to být remake? Já si teď uvědomuju, že ve Vídni je specializovanej obchod, kde se dají koupit všelijaký retro konzole v super stavu a včetně her, ale teda musela bys mít cestu do Vídně no :)  

http://subotron.com/4440-game-history-4-sale/

A pak teda koncem září vyjde to SNESko, ale to je taky k televizi bohužel...

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:59
Reakce na Karoleena:

To právě nemám.. Vůbec to nemusí být remake, na ebay jsem toho našla dost. Nintendo original gameboy je tam kolem 60 liber i levněji, ale vůbec netuším podle čeho vybírat.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 21:31
Reakce na nellielovett:

No čím víc se na toho Bittboye dívám, tím víc se mi líbí! 300 her je fakt hodně. A vypadá to, že by se měl začít prodávat i na Alze, není to sice zrovna můj oblíbenej eshop, ale je to pak pohodlnější že, kdyby náhodou vyvstala potřeba tu věc vrátit nebo reklamovat...

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:02
Reakce na Karoleena:

Včera jsem to konzultovala ještě s jedním kamarádem a také se přiklání k Bittboy. Zkusím objednat z original shopu. A děkuji za pomoc.

Offline Míša556
Avatar
3 příspěvků moje polička 18. zaří 2017 17:26
Reakce na Zina:

A ještě jsme zapomněla - ve dvou to bude hodně těžké, ideální počet mi přišel tak 3-4 hráči.

Tři hráči mi často přijdou lepší než čtyři. Sice se toho o něco míň vymyslí, ale když už si čtyři lidi půjčujou jeden hlavolam, aby si to každý mohl zkusit, tak se to taky natahuje. :) Jinak nedávno jsem byla na jedné bezva únikovce v Ostravě. Bylo tam hodně elektronických hlavolamů a hádanek a ty já ráda. :D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 10:29

Včera jsme si s přítelem donesli domů malou hru pro dva Skol ty Skoty! (orig. Schotten Totten) a teda příjemný překvápko! Na to, jak je malá, vyžaduje docela dost místa na vykládání karet, takže nic na cesty. Pravidla krátká a zmáknutá za pět minut, ve hře samotné to pak chce hodně plánování a vymýšlení nejlepší strategie (a i trochu štěstí, ale ne zas tak moc). Doporučila bych to na dlouhé podzimní/zimní večery klidně i nehráčům deskovek. :)

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 04. října 2017 09:15

Nezkoušel jste někdo náhodou Divinity: Original Sin? Muž je z toho úplně očárenej, už týden s ním není kloudná řeč, tak zvažuju, že se do toho po něm taky pustím. Ráda bych teda předtím dohrála Wizardry 8, což je věc, kterou mám na to do listu už pár (hodně let), vždycky se dostanu tak do půlky a ztratím výdrž. Přitom proti sedmýmu dílu je to už dost limonáda, ale sedmička je už tak stará a zároveň náročná, že už se k ní asi nikdy neodhodlám.