Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 23. června 2017 15:39

Za 10 hodin v gymu jsem dostala 15 peněz, hoho! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 23. června 2017 15:45
Reakce na moora:

No je to takovy nepřehledný,nez se clovek zorientuje...

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 23. června 2017 15:56
Reakce na moora:

Nebude!Aspoň pět minut jsi mu ještě mohla dát, aby donesl o fufník víc.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 23. června 2017 17:05
Reakce na Sweet Potato:

Byla jsi pomstena, pul hodiny jsem vytloukala gym u posty a pak se mi tam vecpal nejakej zlutej vetrelec

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 23. června 2017 21:48
Reakce na moora:

Dík za tip, zvolila jsem to za cíl večerní procházky a už tam bydlí dva.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 23. června 2017 23:41

Mozna me ty novy gymy budou prece jen bavit, ted jsem vybehla v pyzamu  ke kaplicce, protoze se tam uvolnilo jedno misto

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 24. června 2017 08:36
Reakce na moora:

Mně se ty nové gymy docela líbí, jen by teda mohly dát aspoň fufník, když tam zvířátko vleze. Moc se mi líbí, jak tam stojí těch šest natěšených obranců a div nevrtí ocáskama. Jen škoda, že protáčení je oproti pokestopu tak zdlouhavé, z tramvaje to nejde a hlavně pluskem taky ne.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 24. června 2017 09:12

Pozor, podle fb prý změna: 1 fufnik za 10 minut. Maximálně 50 fufníků od jednoho pokémona. Pokud je to pravda, nestěžuju si. Ale vyhladovělý pokuyš se prý nevrátí, zůstává bezmocně ležet v gymu, dokud ho někdo nevykopne.

reddit 

Edit: pošťák mi právě přinesl 51 fufníků. To se mi dřív obvykle nepodařilo naškudlit ani za týden.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 24. června 2017 13:36
Reakce na Sweet Potato:

Cestou na zavody jsem ti zkousela nakrmit blisey, ale nepodarilo se. Cizi barva asi nejde.

To pomaly nacitani gymu me taky stve, obavam se, ze jak to furt vylepsujou, prestane to telefon stihat...

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 24. června 2017 14:03
Reakce na moora:

Dík za snahu. Stejně už je doma. Nějaký ten raid bych už si ráda střihla.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 24. června 2017 14:06
Reakce na Sweet Potato:

Prave jsem jeden absolvovala. Na zacatku bezi dost dlouhy odpocet, takze jsem byla ponekud zmatena, je treba vydrzet.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 24. června 2017 17:02
Reakce na moora:

Tak jsem si taky zarejdila:-)) Dík za info o dlouhém odpočtu, i tak už  jsem začínala propadat skepsi, že je to rozbitý. Bez tvé rady bych to snad vzdala. Krokouš byl máslo. K čemu je ta oranžová malina, co jsem dostala?

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 24. června 2017 18:45
Reakce na Sweet Potato:

To je nejaka supermalina na krmeni vyhladovelych pokemonu. Jinak v centru neni pro rejdy kam plivnout a mam i jeden volnej rejdpass, ale moji domaci pokemoni uz maji tez motivaci na nule a ja ostatne taky, mela jsem od rana akorat dvojku sampusu a jednu zmrzlinu

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 24. června 2017 19:12
Reakce na moora:

Tak uz jsem to našla, zlatá malina je jako obyč malina, akorát účinější. A hanba ti, zmrzlina!

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 24. června 2017 19:22
Reakce na Sweet Potato:

tak konečně budou mit všechny ty berries nějaky využití, vyhazovala jsem to ve velkým, ted se to dá cpát do gymů. za krmení pokemonů v gymu (i cizích, stehný barvy teda) je stardust

Offline meky.v
Avatar
42 příspěvků moje polička 24. června 2017 23:37

ahoj lidi, tohle vlákno je pro mě nové - jdu si sem jen pro radu - chtěla bych dětem za vysvědčení koupit nějakou Lego hru na PC, ale s žádnou nemám zkušenosti. je nám vcelku jedno, jestli to má být Pán prstenů nebo StarWars - většinu těch Lego témat máme prostě rádi, jde opravdu o tu hru - aby byla vtipná, hratelná, nesekala se atd.

poradíte mi tu? předem díky za názory

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. června 2017 14:04
Reakce na meky.v:

Já moc s Lego hrama osobní zkušenosti nemám, ale viděla jsem v poslední době recenze na tyhle dvě, zkus na to mrknout, mohlo by to pomoct:  

Lego City Undercover (začátek cca v 11 minutě) 

Lego Worlds  (cca 17 minuta) 

Oboje jsou v podstatě nové hry, akorát bych řekla, že Undercover bude tématem vhodnější spíš pro starší děti a dospělé, Worlds tak nějak pro všechny. 

Jestli se hra bude nebo nebude sekat záleží na tom, co máte doma za PC, ale obecně bývají Lego hry na hardware spíš nenáročné. A ještě bych si při koupi radši ověřila, jestli je hra lokalizovaná do češtiny, Lego Worlds má určitě titulky, jak je na tom Undercover z hlavy nevím.

Amun
Avatar
26. června 2017 22:12

ehm, hledam utechu. Hraju Witcher 3 a po cca 120 odehranych hodinach, kdy jsem poctive hrala kazdy side quest, jsem zjistila, ze kvuli jednomu blbemu dialogu, ktery mi ani neprisel dulezity, jsem si vyslouzila alternativni a spatny konec hry. Witcher spacha sebevrazdu,jeho dite zemre a zena ho opusti. Nemam savy a vicemene mam dve moznosti: hrat uplne znovu nebo se na to vykaslat, dohrat side questy a zaver si pustit na youtube. Volim to druhe. Hrozne me vytocilo, ze to nebyla nejaka velka volba, fakt to byla totalni blbost - v akcni hre, kde krev tece po litrech a lide umiraji na roztrhani priserou, jsem sve dceri rekla "calm down" a ona kvuli tomu utrpela ztratu sebevedomi a ztratila vuli bojovat. Mam pocit, ze mi tvurci plivli do ksichtu, fakt. Je to blba hra, ale fakt bych cekala, ze u te blbe hry si aspon nemusim hrat na detskeho psychologa.

Offline meky.v
Avatar
42 příspěvků moje polička 27. června 2017 09:31
Reakce na Karoleena:

Děkuju za info, kouknu na to 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 27. června 2017 15:18
Reakce na Amun:

Já vás lituju, to naštve. Ale zrovna u Zaklínače, jakož i u Mass Effectu, je dobrý si ukládat sejvy průběžně, aby se k tomu rozhodování bylo možný vrátit. Dost lidem to nedá a hrajou to pak znovu, aby měli jiný konec. A někdy nemusí hrát znovu jen tu jednu hru. Nevím to teď jistě, ale mám pocit, že muž jednou hrál celý Mass Effect od jedničky, aby měl ve trojce nějakou postavu/volbu, kterou mu rozhodnutí v předchozích dílech vyřadilo.