Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 19:13

Secret de Rochas Oud Mystère (Rochas) - jemná sladce kořeněná dřevitá ambra - lehoučká až "průsvitná". Rozvoněla se do tělově květinového krémového základu.

Guilty Absolute pour Femme (Gucci) - sladkokysele ovocná růže s usušeným dřevitým stonkem a jemným nádechem přezrálých brusinek. Intenzívní, sytá, poctivá, vše do sebe pěkně zapadá. A drží a drží. V mainstreamové produkci Gucci v posledních letech počin dost ojedinělý...

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 20:09

jerry V mainstreamové produkci Gucci v posledních letech počin dost ojedinělý...

Že? Taky se mi celkem líbí

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:06

Beyond Rose (Clinique) - na začátku opulentní růže - spíš růžový olej než květina - se sladce kouřovým dřevitým oudem...no prostě arabka každým coulem (ostatně i flakónek nepokrytě odkazuje tímto směrem). Postupně se od arabky přes semišovou fázi propracovala až k jemné kůži se sladce pryskyřičnou ambrou a jemným tónem sušených travin. Tohle je dobré, hodně dobré...

Dolce Garden (Dolce & Gabbana) - sladká ulepená mléčná karamelka, náznak sladkých květin a divná sladká syntetika. Toto bych nerada potkala v reálu...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 12:43

jerry No tak Beyond Rose me teda extremne zajima! 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 16:20
Reakce na alibi:

U nás už kvetou šeříky a to mě inspirovalo k tomuto článku

​Čtu až teď. To je velmi aktuální téma. U nás si šeříky daly na čas o pár dnů déle, ale už si to taky užívám. Lilac Love půjde do akce co nevidět

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 20:23

wendulka Já si dnes šeřík natrhala na procházce a mám pocit, že v Brně už končí..opadává. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 20:28

Renusatko Tak to tady vůbec. Je rozkvetlý tak napůl. I sakury rozkvetly o pár dní pozdějc, než co holky do vlákna daly první fotky. Akorát třešňový květ už je pryč. Ten to vzal šmahem. My jsme tady na severu takový vopožděný, no.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 20:50

Luna 

Rozhodně doporučuju vyzkoušet - čekala jsem, že to bude dobré už podle 2 recenzí zde na fóru a ono jo.

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 20:53

jerry A kde jsi zkoušela, prosím???

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:00

Korsičanka 

Zkoušela jsem doma, ale vzorek mi udělala sympatická prodavačka v Clinique v Palladiu (prý se to nesmí, ale on tam zrovna žádný jiný zákazník nebyl). 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:04

jerry Takže v Palladiu můžu vyzkoušet? To mi úplně stačí

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:07

jerry 

Nesmí dělat vzorky.... 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:07

Korsičanka 

Hlavně abys nedělala po Palladiu okružní cestu skoro všemi patry jako já, než jsem Clinique našla

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:10

domenica 

Jsou některá řekněme poněkud nemoudrá nařízení, nad kterými zůstává rozum stát.Ono je to v Sephoře podobné.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:12

jerry 

Přesně. Řekla bych, že to jsou "interní" opatření, nad kterými by "matce" vstávaly vlasy hrůzou. 

Každopáděn diky za tip, Beyond Rose si zajdu vyzkoušet. 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:14

jerry Patro 0 - už jsem našla

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:30
Reakce na jerry:

Luna 

Rozhodně doporučuju vyzkoušet - čekala jsem, že to bude dobré už podle 2 recenzí zde na fóru a ono jo.

​Tak i mě Tvůj popis nalákal. Myslím, že by se mi mohla líbit.

Renusatko A tady úplně na jihu je šeřík stále v plném květu a nezdá se, že by už chtěl odkvétat. Také jsem si natrhala domů do vázy, přestože mi kvete přímo pod okny. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:30
Reakce na jerry:

Beyond Rose (Clinique) - na začátku opulentní růže - spíš růžový olej než květina - se sladce kouřovým dřevitým oudem...no prostě arabka každým coulem (ostatně i flakónek nepokrytě odkazuje tímto směrem). Postupně se od arabky přes semišovou fázi propracovala až k jemné kůži se sladce pryskyřičnou ambrou a jemným tónem sušených travin. Tohle je dobré, hodně dobré...

Dolce Garden (Dolce & Gabbana) - sladká ulepená mléčná karamelka, náznak sladkých květin a divná sladká syntetika. Toto bych nerada potkala v reálu...

​Beyond Rose je krásná vůně, na mé poličce má místo už nějaký ten pátek .

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:38

Dalia Tak tam to asi s počasím bude stejné, tak je to zvláštní. Já když ho trhala, tak se mi z keřů sypala spousta květů a i domů jsem si přinesla trochu opelihánka .  Trhala jsem ho v zahrádkářské kolonii světlý, tmavý a bílý, tak to bylo z různých keřů.  Ten co máme pod oknem už kvete třetí týden, tak myslím, že už je to opravdu spíš jejich konec. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:38

wendulka Renusatko v Lovčičkách šeřík v plném květu, a teď večer ještě intenzivněji voní. Včera jsem dostala od tchýně kytičku konvalinek, kvítky drobounké a nedomrlé, ale voní převelice. a začíná nakvítat tamaryšek . Na to jsem se těšila, tolik krásných barev a vůní .