Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
macko.pu
Avatar
26. července 2017 12:41
Reakce na wendulka:

wendulka a mirka, súhlasím, že AXE sú primárne zamerané na mládež

a súhlasím, že sa mladí tým striekajú od hlavy k päte a potom je to teda rodeo, sedieť vedla nich, to radšej neskúšam

ja som našiel synovi tento antiperspirant sprej Garnier a musím povedať že voní jemne a podobá sa (tak trochu) na Dior Fahrenheit 32 šmrcnutý Chanel Allure Homme sport, veľmi vydarený, nesynteticky znejúci

Offline Jitka77
Avatar
1136 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:05
Reakce na Luna:

... nejsou to obyčejní upíři ...

Skvělé čtení, fascinuje mě tvoje imaginace (i ta výtvarná). Držím palce, ať máš každý den kousek času a prostoru na denní snění, pro člověka s bohatým vnitřním světem je to životně důležité!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:10
Reakce na Jitka77:

No, upřímně...Spíš bych se toho denního snění potřebovala zbavit. Manžel mi vždycky říká: "Zase máš v hlavě tu papírovou bandu?" Prostě ne vždy vnímám, když na mě někdo mluví, zvlášť když se to týká praktických věcí. A jinak bych byla skvělá postavička do nějakého komediálního seriálu.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:15
Reakce na Luna:

mne to "nejsou to obycejni upiri" pripomnelo: "ale nebyly to obycejne kadibudky" :D

Offline Jitka77
Avatar
1136 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:20
Reakce na Luna:

To zní strašně zajímavě, ale žít to je asi těžší, viď    Já jsem pochopila, že máš malý děti, to je pak chvilka usebrání a kontaktu s "ministerstvem nitra", jak zpívá Jablkoň, asi nedosažitelná cennost... 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:26
Reakce na razorblade:

Přesně tak to mělo být.  

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:30
Reakce na Luna:

Upíři na Champs-Elysées ...  přitom tak přesné.  Jasná Black Orchid.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:38
Reakce na macko.pu:

wendulka a mirka, súhlasím, že AXE sú primárne zamerané na mládež

a súhlasím, že sa mladí tým striekajú od hlavy k päte a potom je to teda rodeo, sedieť vedla nich, to radšej neskúšam

ja som našiel synovi tento antiperspirant sprej Garnier a musím povedať že voní jemne a podobá sa (tak trochu) na Dior Fahrenheit 32 šmrcnutý Chanel Allure Homme sport, veľmi vydarený, nesynteticky znejúci

voni hezky, ale pro pubertaky jsou nanic, ozkouseno

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:41
Reakce na domenica:

 No, já tu vůni upřímně moc nemusím, je v ní taková ta akvatická stopa, okurková, což já nazývám jako bublifuk, páč je to takové duhovější a veselejší než obyčejná okurka, ale vy zkušené víte co myslím.  Ale tehdy mě zachránilo, že jsem na Champs Elysées mohla být se svými upíry, protože to byl vážně děs! Tak jsem jí trochu vděčná. Ještě mě teď napadl bublifuk, který místo bublin vyrábí okurková kolečka... OK, už jsem zticha.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. července 2017 14:47
Reakce na Luna:

Ten vodní akord v Edp si vybavuju. V toaletce není. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 26. července 2017 15:01
Reakce na Dalia:

...ano, přesně tak, okurky v EdT nejsou

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 26. července 2017 15:06
Reakce na Dalia:

Miru Tak to zní slibně, jinak je ta vůně krásná, ale cokoli akvatického jako okurky, moře, melouny a čističe bazénů NE!

macko.pu
Avatar
26. července 2017 15:40

voni hezky, ale pro pubertaky jsou nanic, ozkouseno

... počkaj, počkaj, v čom sú nanič???? to mi musíš vysvetliť

môjmu synovi sa páči a rád ho nosí 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 26. července 2017 15:52
Reakce na macko.pu:

neplni funkci antiperspirantu a vune vubec nedrzi. 

macko.pu
Avatar
26. července 2017 16:23

neplni funkci antiperspirantu a vune vubec nedrzi. 

... asi máš pravdu, ale som rád, že syn aspoň niečo na seba napláca 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. července 2017 16:24
Reakce na Luna:

Miru Tak to zní slibně, jinak je ta vůně krásná, ale cokoli akvatického jako okurky, moře, melouny a čističe bazénů NE!

Dříve bych se těmto tónům bránila, ale dnes kdoví ...  ... čističe bazénů bych tedy nemusela, ale moře by se mi líbit mohlo.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 26. července 2017 21:30

Les Gourmandises de Luna (Nina Ricci) - nasládlé dřevo s gurmánskými tóny v podobě mléčné karamelky a notnou porcí kašmeranu. Není to sice žádný výkřik originality, ale ani žádný propadák.

Agar Blend (Davidoff) - jemně kouřový, sladký a dřevitý oud, překrytý ambrou napuštěným semišem a zaprášený prachovým pepřem. Úžasná pánská vůně, u které se ani nechce věřit, že nepochází od některého vyhlášeného arabského výrobce.

macko.pu
Avatar
27. července 2017 09:34

PRADA Luna Rossa

citrusy s levandulou vystlané tonou ambroxanu.... fuj, normálne je mi z toho zle, syntetické peklo za 50€

brrrrrrrrr

vo fanne som našiel pekný opis tejto ne(vône)... do ri.i, kde na to tí ľudia chodia písať taký bulšit!!!

Inšpirovaná svetom plachetníc

Vôňa pre muža, ktorý sa nebojí extrémov. Pomenovaná po plachetnici a jej tíme "Red Moon" alebo Luna Rossa, ktorá sa zúčastňuje na súťažiach America Cup. Vôňa inšpirovaná svetom extrémneho plachtenia, prestíže, morskej prírody a vášňou pre inováciu a víťazstvo. Intenzita a sviežosť akordov je zvýraznená použitím klasických tónov novým, inovatívnym spôsobom. Týmito akordmi sú levanduľa a horký pomaranč v úvode, šalvia a mäta v srdci, semienka ambrette a molekula ambroxan v základe.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. července 2017 11:34
Reakce na domenica:

Ano, to se musí Axe nechat, účinnost mají skvělou, ať už si o nich myslím cokoliv.

Jo, ta druhá reklama s padlými anděly je zrovna vtipná a líbí se mi.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. července 2017 11:36
Reakce na razorblade:

mne to "nejsou to obycejni upiri" pripomnelo: "ale nebyly to obycejne kadibudky" :D

Haha, to je přesný. Mně taky.