Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. července 2017 14:58
Reakce na jerry:

Já měla svého času Bvlgari Pour femme jako signature a kosatec se špetkou fialky jsem tam (vedle růže) také cítila. Nosila jsem výhradně EdP, ta byla hutnější a pudrovější než EdT.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. července 2017 15:03
Reakce na jerry:

Já měkká nejsem, jenže to bys mi nesměla drásat nervy ještě i tou Tvojí Organzou Indecence a toaletkou Idole.

To by nevydržel ani kůň, tohle.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 16. července 2017 15:08
Reakce na wendulka:

Zadrž - ještě mě někdo obviní z týrání

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. července 2017 15:10
Reakce na jerry:

Bojíš, viď? Páč důkazy jsou nezvratné.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. července 2017 15:11

A podle stránek Bvlgari mají v současnosti tři řady vůní (mimo exkluzivky a řadu Eau parfumée): Goldea, Omnia a Splendida. Což odpovídá tomu, že řadu Splendida vytvořili z těch vůní, které nespadaly do žádné z předchozích kategorií (Pour femme, Rose essentielle, Jasmin noir) a měly stejný flakón.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 16. července 2017 16:53

Kenzo World (Kenzo) - ovocná květinovka - tuctová (zejména na počátku se mihlo cosi jako La Vie Est Belle), laciná, neuspořádané složky se divně tlučou. Tohle se Francisu Kurkdjianovi opravdu nepovedlo. "Jednooký" flakón sám o sobě je hodně originální, ale víčko z měkkého plastu je přímo obludnost.

L`Eau by Lait Corporel (Biotherm) - rozkrojený oslazený citron s trochou hladkého bílého nasládlého cedru. Jednoduchá, leč vysoce osvěžující letní polévačka. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. července 2017 17:58

Noir pour Femme (TF) - jenom krátce, první dojmy ...

našlehaná tma ... sladce kouřová, dráždivě pikantní, zlatavě jantarová, mléčně hebká ... je to magicky přitažlivé!

... myslím, že další slova jsou zbytečná. Naprosto se ztotožňuji s dojmy, které k vůni zaznamenaly dámy přede mnou.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. července 2017 18:29
Reakce na Dalia:

A jakmile se ochladí, tak bude ještě lepší!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. července 2017 18:35
Reakce na wendulka:

Tak to se těším, protože i v dnešním horku voní velmi dobře!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. července 2017 20:33

Monaco Parfums - L'Eau Azur: Šťavnatá citrusovo- akvativká vôňa, presne evoujúce farbu tekutiny. Bohužiaľ pomerne skoro prejde do veľmi generického letne-pánskeho cédrového základu.

Lanvin - Modern Princess: Vôňa, ktorá vo mne vyvoláva mnohé "prečo?"... Prečo? Prečo toto vôbec robia? Prečo kazia takú starú dobrú značku stále dookola otravnými ničnehovoriacimi vodičkami? A prečo im vždy naletím a znovu a znovu dúfam, že tentokrát to bude inak? V skratke - generická riedka ovocná vodička s lacným umelocédrovým základom.

Manufaktura - Meruňka: Začiatok veľmi rozpačitý, neurčite mdlo ovocný, neskôr sa skutočne vylúpla pomerne verná marhuľa. Nič extra, ale celkom príjemné.

Tous - Bonjour Señorita: Vôňa Escada type, sladký ovocný bonbón, na počudovanie nie príliš lepkavý.

Guerlain - Pera Granita: Ani neviem, prečo sa mi pod ruku dostala až teraz. V podstate ma pomerne prekvapila, hrušku som si na leto nevedela celkom predstaviť, pod hruškou si predstavujem niečo pomerne husté, skôr sladko-ovocné. Toto je nežno-chrumkavo-čerstvé, prirovnala by som to k Nashi hruškám. Osmantus s pomarančovým kvetom a bielym pižmom tomu vytvárajú nežný vankúšik.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. července 2017 23:03
Reakce na slniecko:

Na mojí kůži je AA Pera Granita poměrně dost sladce ovocná na letní vůni. Nashi hrušku bych v ní brala všema deseti.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. července 2017 14:23
Reakce na wendulka:

Beriem to ako náplasť za Teazzuru.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. července 2017 14:35
Reakce na slniecko:

Aha, tak na mně se Teazzura chová naštěstí normálně. 

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. července 2017 21:35

Splendida Iris d'Or (Bvlgari) - suchý pudrový kosatec, se sladkým pylem, s kapkou malinového kompotu a se zelenou fialkou. Exkluzivka v mainstreamovém utajení...

Secret de Rochas Rose Intense (Rochas) - růže s počáteční trochu tuctovou ovocnou sladkostí se rozvoněla do růže temné, okořeněné sladkým růžovým pepřem s dřevitým stonkem a kořínky se zbytkem zasychající hlíny.  

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. července 2017 21:50
Reakce na jerry:

Tak jsem dlouze přemýšlela, a nakonec jsem dospěla k závěru, že se přece jen nechám potýrat, prosím. 

A kdybys ty chtěla vyzkoušet i ten druhý Rochas Secret, tj. Secret de Rochas Oud Mystere, tak taky můžu přinést. 

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. července 2017 21:56
Reakce na Ellen:

Tak jo. Jen mi to  připomeň před srazem (nebo to dopadne jako obyčejně, že stojím před poličkou a nevím, co jsem slíbila donést a komu jsem to slíbila donést).

Oud Mystere prosím přines.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. července 2017 12:40
Reakce na jerry:

Ten kosatcovej Bvlgari je normálně v parfumérkách? Nebo jen v některejch?

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 21. července 2017 13:10
Reakce na barbucha:

To netuším - byla jsem akorát v Douglasu, ale tam jsem ho neviděla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. července 2017 13:32
Reakce na jerry:

Tak jsi zkoušela ze vzorku?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. července 2017 13:37
Reakce na barbucha:

Všechny ty Splendida mají normálně v Marionnaud - zkoušela jsem na Andělovi.