Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. července 2017 13:39
Reakce na wendulka:

Dík. Ten kosatec nezní totiž špatně.

Offline jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 21. července 2017 13:59
Reakce na barbucha:

Ano.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 21. července 2017 14:03
Reakce na barbucha:

Tak k tomu schválně otestuj Bvlgari Pour Femme, poněvadž mně přijde, že jde (možná s mírnou úpravou) o identickou vůni a změnil se hlavně marketingový koncept. Do toho Marionnadu se také budu muset vypravit (navoněná Pour Femme), abych to mohla porovnat na místě.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 21. července 2017 16:01
Reakce na Fleur:

Tu klasickou Bvlgari pour Femme jsem právě v tom Marrionaud na Andělovi už nenašla, takže nebylo s čím porovnat.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 21. července 2017 19:51

Midnight Shimmer Michael Kors

Delikátnější provedení mixu Ylang in Gold Micallef x Alien Essence Absolue.

Voní zlatě, vnímám ji jako zlatou, měkce zlatobílou vůni,

hebce sytou, jemně a měkce opojnou.

...třpyt.?

Ano, a jedno, zda třpyt dalekých hvězd na půlnoční obloze, nebo blyštivých kamínků a korálků na večerní róbě a nebo třeba lesk a třpyt nikde nekončící mořské hladiny...

Velmi příjemná vůně,

opravdu mě mile překvapila.

A ke všemu super výdrž.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 21. července 2017 20:24
Reakce na Fleur:

Aha! Tak uvidíme - klasickou jsem jeden čas nosila dost, tak snad i kdyby je neměli obě najednou, mohla bych se rozpomenout a možná poznat, jestli je to něco novýho nebo ne. To by teda bylo dost k ničemu, kdyby byly stejný. Klasická se snad pořád vyrábí, nebo už ne?

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 22. července 2017 11:40
Reakce na barbucha:

V našich kamenných parfumeriích už není několik let, ale na netu je bez problémů k sehnání. Na webových stránkách Bvlgari jsou ovšem uvedeny už pouze tři řady parfémů (Splendida, Omnia, Goldea) a pak u exkluzivek i ty Eau parfumée, v níž jsou zelený, bílý, červený, modrý a černý čaj.

Takže se domnívám, že s mírnou reformulací uvedli ve starých flakónech s novými názvy původní Bvlgari Pour Femme, Rose Essentielle a Jasmin Noir.

A jediný rozdíl mezi původní Pour Femme EdP a novou kosatcovou Splendidou vidím v tom, že u Pour Femme jsem cítila mírně ovocnou růži, zatímco zde je to spíš malinovo-fialkový tón. Pudr s kosatcem jsou už pak stejné.

macko.pu
Avatar
25. července 2017 08:34

CK Euphoria Men Intense

ambrovka s ovocným (melónovým) tónom, lineárna, s dobrou výdržou.. ale kde je ten slubovaný "úd"???

celkom dobré, CK mám zo stredného prúdu rád, mám pocit, že tie vône sú celkom podarené, a sú za dobrú cenu

P.S. jemná podoba s AXE Dark Temptation, to je tá vôňa s asi najhoršou reklamou na svete, z toho čoko chlapíka je mi až fyzicky zle

https://www.youtube.com/watch?v=gEpfTicDVUE

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. července 2017 13:39

Black Orchid (Eau de toilette)

Pevné objetí tepající vášní následuje s dech beroucí rychlostí první letmé citrusově chutnající políbení. Bouřlivá exploze květinových tónů a šťávy černého rybízu, fontána opojnosti a sladkobolné svěžesti, jejichž je na krátko celý svět tanečním parketem. Odkudsi však do jejich těsného objetí začíná pronikat nasládlý dým, omamuje a tlumí tu prvotní divokou jízdu, vše houstne, přibývá stínů a líně se kroutící proužky kouře prosycují celou scenérii vůní hořké čokolády a dřev nesoucích stopu temné zemitosti. A ještě něco … sotva slyšitelný, ale neskutečně krásný šepot pudrově fialkového akordu je jako křehkou glosou malé holčičky uvnitř ženského srdce …
Vůně osudu … božská!

Trosečnicí jsem v moři svých snů

na černých vlnách jen šepot můj

jak majáku světlo, to dotek je tvůj

poselství přílivu … tobě!

Pro mě sviť, prosím, až do konce dnů ...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:44
Reakce na Dalia:

Zrovna jsem se chystala BO taky slovně zvěčnit, nedávno jsem si ji připomínala... Tak časem taky pošlu komentář. Jinak Krásný popis i fotografie.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:11
Reakce na Luna:

Jen ji zvěčni! Jsem zvědavá, jak ji vnímáš. 

Já bych si docela ráda připomněla Edp, tu jsem necítila už dlouho. Toaletka mě ale dostala, je skutečně krásná!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:34
Reakce na macko.pu:

"P.S. jemná podoba s AXE Dark Temptation, to je tá vôňa s asi najhoršou reklamou na svete, z toho čoko chlapíka je mi až fyzicky zle

https://www.youtube.com/watch?v=gEpfTicDVUE"

Mně reklamy na Axe přijdou všechny přitroublý. Přijde mi, že cílí buď na puberťáky anebo na chlapy, trpící komplexem méněcennosti, kteří mají problém navázat kontakt se ženou. Dokonce jsem o tom kdysi viděla reportáž na RTL nebo někde o skupině mladíků, kteří těm reklamám Axe propadli tak, že se stříkali těmi vůněmi tak mocně, až tím obtěžovali rodinu a blízké okolí, ale bylo jim to jedno. Furt žili v přesvědčení, že čím víc se budou vonět, tak ta vysněná modelka z reklamy jednou přijde.

Takhle konkrétní už je ale opravdu nechutná. Ble.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:37
Reakce na Dalia:

Krásná recenze a ta fotka k tomu. Tu určitě ulož, prosím.

EdP na mně nevoní, hlavně ten začátek, i kvůli tomu jsem se do zkoušení toaletky nehrnula, ale teď teda budu muset.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:54
Reakce na wendulka:

Mně Edp nikdy nevadila, ale nikdy jsem se neodhodlala ji nosit. Možná dnes by tomu bylo jinak, nevím ... každopádně toaletka je velmi povedená a co mě u ní hodně překvapilo, tak ten fialkový akrod, o němž píšu. Nevím, zda se jinému nosu také odhalí, ale já ho tam mám a je kouzelný. Dokonce mi do jisté míry připomíná Burlesque (ten fialkový akord), hned mi při zkoušení B naskočila.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:57
Reakce na wendulka:

"Přijde mi, že cílí buď na puberťáky anebo na chlapy, trpící komplexem méněcennosti, kteří mají problém navázat kontakt se ženou."

Primární cílovkou Axe jsou opravdu mladí muži 18-24. Některé ty spoty mi - rámci žánru a v rámci tématu oslňování a balení krásných žen - přišly dost povedené a vtipné. Každopádně jejich účinnost bývá obvykle skvělá, což vlastně potrzuješ tou reportáží. 

Trochu jinak pojatá je tahle - Call to arms

https://www.youtube.com/watch?v=0Z38VrjdE_I

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:07

Mně se reklamy na AXE líbí.

Vnímám to prostě tak, že vzhledem k dostupnosti, ceně a kvalitě(drogérovka, ale v tom dobrém smyslu slova) jsou ty reklamy dobré, pěkné, a jasné, spíše pro mladší ročníky.

Luxusnější značky mají - ve všech ohledech - luxusnější reklamy

(ovšem pokaždé to není zárukou pěkné/povedené reklamy, reklamy na úrovni).

...mám ráda ty mikroskopické příběhy, které někdy až vženou slzy do očí, nebo se člověk zasní...

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:15
Reakce na domenica:

Tak ta je fakt bombová! Ať žije romantika a světový mír!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:25
Reakce na Miru:

"Luxusnější značky mají - ve všech ohledech - luxusnější reklamy"

To dost často neplatí. Jde jen o to, kolik se značka rozhodne do klipu investovat (bez ohledu na cenu produktu) a zrovna AXE na klipech moc nešetří a funguje jim to. Tenhle klip (plná verze) se mi taky líbí:

https://www.youtube.com/watch?v=9-gOgM5hp9I

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:26

Black Orchid Tom Ford.

Tuhle vůni jsem zkoušela poprvé v Paříži, před mnoha lety, ještě jako svobodné bezstarostné děvče. Dodnes si to vybavuju. Polila jsem se bez rozmyslu od hlavy k patě, když v tom manžel dostal vynikající nápad, podívat se na zakončení Tour de France, kdy je potřeba 8 hodin stát na přímém slunci, za krkem vám kdovíproč sedí asi pět cizích lidí a řvou vám do ucha a výsledkem je to, že na konci "směny" kolem vás rychlostí blesku projedou závodníci, které jsem v tu chvíli vnímala jako několikabarevné šmouhy. No prostě...No more. A tehdy mě Black Orchid zachránila, protože voněla tak intenzivně, že jsem si mohla krátit to nekonečné čekání denním sněním, mou oblíbenou činností. Představovala jsem si, jak na kolech nesedí závodníci, ale upíři na starodávných kolech, kteří se právě vydávají na svou každoroční pouť do strašidelného zámku na upíří ples. Jenže nejsou to obyčejí upíři, to by taky nezvládali jezdit na kolech v tom vedru, to dá rozum. Tihle upíři kašlou na nějakou krev a kousání lidí do krku, trapný přežitek, v jejich kamenném hradě se po setmění rozezní tóny klavíru, hraje Lisztova La Campanella a uprostřed nádvoří začne tryskat čokoládová fontána. Všichni se baví, popíjejí červené víno, když tu najednou začnou kolem nich létat obrovské čokoládové bubliny. Kde se tam vzaly? No jistě...Zase ty děti nalily do fontány bublifuk!!!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:36
Reakce na domenica:

Jo, tu znám, taky se mi libí...

Ja to myslela spíse - tu luxusnost - jakoby ve větší poetičnosti, resp. u toho Axe je jasné, o co jde, i kdyžje to s napadem, není to těžké na přemýšlení.

Ale ano, souhlasím, i jsem to psala, prachy ještě nejsou zárukou kvality.