(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 03:54

Ja delam trochu pruzkum. Potrebuju novej cistici balzam. Divala jsem se na tyhle tri. Tak schvalne, kterej je nejlepsi slozenim. Az se to vykouma napisu kterej je kterej :)

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 03:54

Druhej

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 03:55

Treti

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 01. února 2020 08:53

0zero7 To jsem zvědavá, na čem se tu plénum shodne, beru to jako cvičení  já bych vybrala ten prostřední, v tom prvním jsou parabeny, v tom posledním mi vadí ten polyethylen. I když podle cosdna je v pohodě. To je hodnocení jenom pro pleť? Pro životní prostředí to imho není nic moc.

Edit: jak jsem hledala něco o těch plastech, našla jsem tohle

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 01. února 2020 10:39

0zero7 taky jsem zvedavaco na to prďola ja byh si nevybrala asi ani jeden. Asi by se mi vic libilo, kdyby ty prvni slozky byly oleje, jak je to treba v emma hardie nebo pestle & mortal. Na druhou stranu jsou to jen cistice, nebudou na pleti dlouho, tak se da slevit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 01. února 2020 10:40

OliveOyl kdyby si v te reklame aspon opravili hrubky...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. února 2020 12:44

0zero7Tak som si googlila Ethylhexil a hádam čo, je komedogénny a obsahuje ho môj Nars bronzer, zatiaľ ale ako na pleti nič, takže ho samozrejme nevyhodím. Ďalšie kozmetiky som neskúmala. 

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 17:34

OliveOyl baltik paktofonika 

taky jsem zvedava. Jsou to klasicky cistici balzamy typu promasirovat na suche pleti a oplachnout. Po takovym produktu jeste umyju oblicej klasickym cleanserem nejakym 

prave se mi nechce kupovat Omorovicza nebo Eve lom co teda prej maji super slozeni. Nicmene je to jen cistici prostedek a na pleti nezustane. 

Jestli jsou blby vsechny jsou dalsi moznosti! Tyto jsou bezne dostupny snadno. 

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 17:36

OliveOyl jak Te vidim, Tak vzdycky premyslim jak voni Ta tvoje Nivea. ASI by se mi to libilo. 

Vcera jsem na sobe mela klasicku chanel 5. Vzdycky zapomenu Jak je super. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. února 2020 19:22

0zero7 Jo aha čistič. Ja som myslela, že je to krém :D No tam na to zloženie pozerám, ale pokiaľ mi nejaký sadne tak sa tým úplne netrápim, pretože ako píšeš, dlho na pleti nezostane. 

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 01. února 2020 20:07

paktofonika no presne! Jen me spis zajimalo jak jsou na tom podobny co koupis skoro vsude. Tyhle maj cenovy rozpeti 14-40 $

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. února 2020 20:17

0zero7 Som zvedavá na výsledok. Ja už som prestala špekulovať a používam  to čo mi sedí. Kamilkový balzam z The body shop (stojí polovicu oproti Clarins a ešte ho kupujem v akcii 2+1) a na druhé čistenie Low ph od Cosrx.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 01. února 2020 20:22

0zero7 Ufff, teď se ukáže jakej jsem parfémovej jeliman :))

Mně to voní stejně jako ten krém, jestli si ho pamatuješ :) na začátku to má takovej ostřejší říz, nevím, co to je ani jak to líp popsat, to za chvíli zmizí a je to klasická nivea plus lehce jakási kytka, která po nějaké době taky zmizí a jde to trošku do pudrova. Vnímám ji jako moc hezkou,  něžnou, klidnou vůni, tak snad je to z popisu poznat :)))

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 05. února 2020 23:29

OliveOyl To by se mi asi libilo, treba po bazenu vonej jak klasicka nivea. Nekdo tady asi psal, ze ho maji jen v nemecku? Tady ji samo neprodavaj...

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 05. února 2020 23:36

OliveOyl A poopis super! Diky

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 05. února 2020 23:51

0zero7 S tím Německem je to dost možný, taky ji mám z Německa.

Offline 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 05. února 2020 23:58

OliveOyl To bude ono, kamoska leti v lete, tak ji mozna poprosim. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. února 2020 09:47

prďolaProsím tě, až budeš mít chvilku: koupila jsem si oční krém s kofeinem od Inkey a tedy výsledek jsou ještě více opuchlé oči, respektive vaky pod očima.

Tak nevím, má-li smysl zkoušet další kofein od Ordinary.

Děkuji.

Porovnání složek.

Inkey:

Propanediol, Polyglyceryl-6 Distearate, Cetyl Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Jojoba Esters, Glyceryl Dibehenate, Albizia Julibrissin Bark Extract, Squalane, Caffeine, Polyglyceryl-3 Beeswax, Phospholipids, Tribehenin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Glycine Soja (Soybean) Extract, Polysorbate 60, Disodium Edta, Glyceryl Behenate, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Sterol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Carbomer, Darutoside, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Phenoxyethanol

Ordinary:

Aqua (Water), Caffeine, Propanediol, Maltodextrin, Glycerin, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Oxidized Glutathione, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Polypodium Vulgare Rhizome Extract, Cetraria Islandica Thallus Extract, Sphagnum Magellanicum Extract, Urea, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan gum, Lactic Acid, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Propyl Gallate, Dimethyl Isosorbide, Ethoxydiglycol, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. února 2020 09:48

prďola A Ordinary séra již v pohodě, žádné zarudnutí, ani další komplikace se nekonají. Používám tebou doporučené postupy. Děkuji :-).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. února 2020 09:52

prďola Asi nejvíce mi zatím jako oční péče vyhovuje EL ANR, ale když jsem si přečetla složení, tak tedy nevím , samej silikon:

Ingredients: Methyl Trimethicone , Water\Aqua\Eau , Bifida Ferment Lysate , Dimethicone , Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer , Propanediol , Petrolatum , Sucrose , Algae Extract , Hypnea Musciformis (Algae) Extract , Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer , Butylene Glycol , Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure , Tripeptide-32 , Sodium Hyaluronate , Lactobacillus Ferment , Sodium Rna , Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract , Poria Cocos Sclerotium Extract , Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract , Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract , Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract , Narcissus Tazetta Bulb Extract , Caffeine , Sodium Pca , Tocopheryl Acetate , Phytosphingosine , Trehalose , Glycine Soja (Soybean) Seed Extract , Isopropyl Jojobate , Betula Alba (Birch) Extract , Peg/Ppg-18/18 Dimethicone , Ethylhexylglycerin , Gelidiella Acerosa Extract , Tromethamine , Polysorbate 80 , Artemia Extract , Hydrolyzed Algin , Isohexadecane , Jojoba Alcohol , Jojoba Esters , Glycerin , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Hydrogenated Lecithin , Polysorbate 40 , Caprylyl Glycol , Sodium Lactate , Lecithin , Bht , Potassium Sorbate , Phenoxyethanol , Iron Oxides (Ci 77491) , Iron Oxides (Ci 77492) <ILN45118>