(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. července 2021 18:25

0zero7 

...jo, z jakékoliv západní země ok, ale Polsko mi nesedí.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 08. července 2021 19:02

Miru maji tam jen sklad, nevyrabi to tam

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 08. července 2021 19:53

Miru Na ten produkt to nema vliv je to jen levnejsi pro business mit tam sklad, nez treba v Rakousku. Ha baltik me predbehla :) 

Fakt myslim, ze to nicemu nevadi. 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 08. července 2021 20:55

Miru ale jinak to teda neni vubec pekne takhle zahlizet na Polsko jako obyvatel Ceska. Sami jsme dotceni kdyz to delaji lide ze zapadni Evropy. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. července 2021 03:35

0zero7 

...já tohle chápu, resp. co se týče skladů různě po světě.

Ale taky jsem se několikrát přesvědčila, že něco, co znám "ze západu", tak když má výrobní místo v Polsku, tak to je mnohem horší kvalita(neříkám, že to platí pokaždé).

((Např. jsem takhle zklamaná z marmelády od Schwartau(zafixovaná z Německa jako lahodné jahody) - to jsem se vypekla x krát, taky jsem si říkala, že to bude přece stejně dobrý a nebylo...))

Na druhou stranu jsem měla v práci kolegu a ten jezdil do Polska nakupvat potraviny a byly velmi kvalitní(složení, i chuť - dal mi několikrát ochutnat). 

Čili - já nikoho nesoudím. Ale riskantní možnost tam osobně vnímám.

Nakonec - může to být třeba jako s parfémy - které také "cestují" různě po světě(šedý trh)...

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 09. července 2021 04:05

Miru prosímtě, to že objednáš ze Sephory a jde to z Polska znamená akorát to, že to jde ze skladu Sephory v Polsku, žádnej šedej trh (ať je to cokoliv) a absolutně to nic neříká o zemi výroby. Když ti to poslali z Čech tak si tu Ordinary taky kvůli tobě nepostavilo továrnu :)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. července 2021 04:13

Klara 

...tak jooo, noo. Tak já Vám budu věřit

...když "holkyřikaly"...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 09. července 2021 12:22

Miru ja te chapu. my byli treba upozorneni, ze vyrobky Bosch se pro vychodni evropu vyrabi v polsku, pro zapad v nemecku. kvalita odpovida... a pokud budes chtit nemecky vyrobek je treba si tam pro nej zajet.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. července 2021 14:42

viktorka_od splavu 

...děkuju...

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 10. července 2021 10:40
Reakce na Miru:

...asi se zas vrátím k Whamise.

Jejich věci jsou stejně nejlepší. Akorát ty ceny, noo...

​Ale kolik toho za tu cenu je ?!? Zacala jsem pouzivat ta nejvetsi baleni na zacatku kvetna a vubec nevim, jak se mi to podari do tech 6, nebo kolika mesicu tam pisi, spotrebovat :)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. července 2021 11:37

...tak já se spotřebou i velkých balení nemám problém. Používám ty přípravky pravidelně(ráno, večer), nemám nic moc na prostřídání, takže spotřebovávám v pohodě.

Momentálně mám na cestě opunciové sérum + deep rich tonikum + krém na oči

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 10. července 2021 20:14

Miru 
Delam to skoro stejne :)

rano cleansing cream, toner, lotion original, eye essence

vecer cleansing cream, cleansing water, toner, lotion double rich, eye essence

na opuncii jsem zvedava Slecna mi ji "nechtela" prodat, ze pry ji nepotrebuji :))) tak jsem zvedava na recenzi, pokud si vzpomenes Diky

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 11. července 2021 20:16

slniecko A mas uz nejaky IPL  epilator vybrany?

Mate nekdo s nejakym zkusenosti, stoji to za to?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. července 2021 22:32

Černá kočka nie, nemám, predpokladám, že princíp je rovnaký, pre istotu vezmem nejaký značkový, ale hlavne sa musím odhodlať...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 18:21

Poradíte nějaké dobré tonikum? Měla jsem 2x po sobě Clarins a chce to změnu. Nejlépe hydratační, bonusem by mohlo být rozjasnění, v ceně přijatelné. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:25

vanilka mam rada tenhle, ale nevim, jestli se v CZ prodava, nenasla jsem 

Na rojasneni to chce neco s kyselinou nebo exfoliantem, zkus Pixi toniky

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:30

0zero7 kouknu, děkuji 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 07:57

0zero7 Ještě mě napadlo, jak píšeš o tom exfoliantu.... Já mám tonikum od Ordinary Glycolic acid, ale to používám jen tak 2x týdně, to se ani víc nesmí ne? Potřebuju něco ke každodennímu použití.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 22:01

vanilka Ordinary Glycolic acid toner je chemicky exfoliant, ridci a jemnejsi nez treba nejaka kura, ale pouzivala bych casteji nez 3x tydne pouze v pripade hodne hrubsi pleti, ktera je i mastnejsi. Urcite ne kazdy den, muzes 3x a zbytek normalni pletovou vodu, ta Avene je dobra. Kdyz jsem nekde, kde nic nemaji tak i nivea ruzova na citlivou plet, hlavne at to nema alkohol. 

Rozjasneni muzes dosahnout i serem, 30 dni v kuse pouzivat vecer a mel by byt poznat vysledek, Clinique kdysi delalo turnaround serum, AHA a AHB kyseliny, bylo prijemne a nedrazdilo, nevim, jestli se jeste vyrabi a jestli nezmenili slozeni. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 22:08

Tak ho jeste delaji, nemela jsem snad 6 let, tak nevim, jestli je slozeni porad stejne. Mozna zkusit vzorek. Muzes i neco s vit C, kyselina bude malicko rychleji exfoliovat, tudiz "nova" plet vyleze rychleji - je to ale i individualni.

Jeste Chanel dela Weekend, taky dobrej. Ale mozna se uz nedela, chvili jsem ho nemela ted.