(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 17. října 2016 11:10

Mám otázku ohľadne používania UV filtra....škodí na noc?

Totiž, mám taký drobný problém, že sa mi na perách robí vráska, taká akoby fajčiarska (nefajčím, ani si tajne nepískam...)...no a pomáhal mi na to Perfectionist od EL, le prestali ho vyrábať a teraz som našla, že super je na to 8H balzam na pery od Elizabeth Arden....ale funguje mi len ten denný s 15kou UV filtrom, ten v kelímku bez filtra veľmi nie, resp. omnoho menej.

Offline žluťásek
Avatar
7586 příspěvků moje polička 19. října 2016 12:03

Jé, tohle téma mi jde přímo pod ruku. Potřebovala bych poradit, jaký je rozdíl mezi všemi těmi BB, CC, DD a jinými písmenkovými krémy a zda máte zkušenost s nějakým přírodním. Lavera CC se údajně přestává vyrábět a v obchodech se už doprodávají jen poslední kousky. Mám teď trochu nepěknou pleť, nechci ale denně používat make-up, zdá se mi, že se to tím jen zhoršuje. Nepotřebuju dokonalé krytí (teda potřebuju, ale obejdu se bez něj), spíš mi jde o příjemnou konzistenci, vhodnou barvu na světlou pleť a hlavně přírodní složení. Za tipy předem děkuji!

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. října 2016 18:03
Reakce na žluťásek:

Neviem, či je pre teba L´Occitane dosť prírodný, ale aj ich BB aj ich CC sú výborné. BB viac kryje, tento konkrétny takmer ako make-up, CC je ľahší, menej krycí (ale mne stačí) a farbou je biely a prispôsobí sa v ráci pár sekúnd farbe pleti.

Offline žluťásek
Avatar
7586 příspěvků moje polička 19. října 2016 21:08
Reakce na slniecko:

Děkuju za tip, složení mě sice úplně nenaplňuje nadšením, ale možná bych ho překousla. Bohužel přes cenu se nepřenesu :) Ráda bych se vešla do tří, maximálně čtyř set jako třeba u té Lavery. Spíš kdyby měl někdo zkušenost třeba se značkou Neobio nebo So'Bio?

Offline Jordaan
Avatar
146 příspěvků moje polička 26. října 2016 17:11
Reakce na žluťásek:

Jeste znam znacku Logona, maji cc krem, jsou bio a cenove pod 500. Nikdy jsem od nich ale nic nemela, jen jsem to nekde zahledla.

http://www.biobeauty.cz/vyhledat

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 28. října 2016 11:13

Nahodou jsem asi pred pul rokem vyzkousel tento makeup. Dost mi vyhovuje, mam suchou plet, nepotrebuju moc kryt. No a uz se asi nedela. Nemate nekdo prosim tip na podobny? 

Tento byl dost ridky a lehce "mastny".

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 12:19
Reakce na Candance:

Nahodou jsem asi pred pul rokem vyzkousel tento makeup. Dost mi vyhovuje, mam suchou plet, nepotrebuju moc kryt. No a uz se asi nedela. Nemate nekdo prosim tip na podobny? 

Tento byl dost ridky a lehce "mastny".

můj nejvíc nejoblíbenější makeup. Když jsem zjistila, že končí, nakoupila jsem zásoby. ale už i ty se tenčí.

teď jsem ale narazila na catrice hd liquid coverage a je super. možná i lepší. 1) má pipetu, takže ho nemám vylitej po celým umyvadle 2) je ho víc za míň peněz. 

ale mají jen tři nebo čtyři odstíny, takže se to musím hodně vychytat. každopádně doporučuju

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 13:52
Reakce na martek01:

Moc diky za tip. Ja vubec nevedela, ze konci, a intuice me tahla si ho koupit ale moje nove a lepsi ja nechce nic syslit. 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 14:03
Reakce na Candance:

já už ho kupuju určitš přes rok, blbý je, že mi vydrží tak měsíc a půl. takže jsem za levnější catrice ráda :-)

Online Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 17:16
Reakce na žluťásek:

Poradit nedokážu, ale jdu poděkovat, za převratné odhalení, že So'bio se u nás prodává! Ze zoufalství jsem si ho koupila ve Francii na dovolené, protože jsem zapomněla vlastní kosmetiku doma. A jsem nadšená! Mám opravdu extrémně citlivou pleť, po všem červenám a tohle je jedna z mála, co snesu. :-) BB jsem teda nezkoušela. 

A L'oreal Nude byl taky můj oblíbený :-/

kerrankin
Avatar
03. prosince 2016 10:39

Máte někdo zkušenost s řasenkami Clinique? Mám konkrétně High Impact Curling Mascara. Jsem s ní moc spokojená, ALE hrozně blbě se mi odličuje. Ona se má smývat vodou, čili ty dvoufázové odličovače vůbec nepůsobí, a tou vodou mi to trvá hrozně dlouho, nakonec ji musím z těch řas vyloženě prstama stáhnout. Nemáte nějaký zlepšovák? Kdybych aspoň ušetřila za ten odličovač, ale ten stejně potřebuju kvůli stínům...

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 12. června 2017 23:07

Nemáte vyzkoušen od Saloosu ten olej 100% Squalane?

Offline Piňata
Avatar
64 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:16
Reakce na Ronna:

Nemám síce od Saloosu, ale mám 100% Plant-Derived Squalane od The Ordinary a je výborný. 

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. června 2017 13:27

Prosim,

vyzkoušený/fungujicí(aspoň trochu/

krem na oční okolí - velké vrásky.?

(do max 500,- kč)

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 15. června 2017 17:43
Reakce na Miru:

... zkus se podivat na znacku Nuxe, nemam osobni zkusenost primo s pripravky proti vraskam, ale obecne mam zkusenosti s touto znackou velmi pozitivni - konkretne krem NUXE Merveillance ma hodne dobre recenze...

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 15. června 2017 18:40
Reakce na Miru:

Myslím, že na vrásky ti žiadny krém nepomôže, sú to vyhodené peniaze. Ak ich už máš, tak jedine botox- pokiaľ nie sú ešte celkom prelomené, potom už len vstrebateľné výplne.

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 17. června 2017 16:26

...a lepší značka NUXE nebo Collistar.?

Offline RoSa
Avatar
8143 příspěvků moje polička 18. června 2017 08:07
Reakce na Miru:

Jak píše Ayuri : proti vráskám pomůže jen výplň...

Z toho důvodu bych do toho moc neinvestovala:

moc příjemný krém je tenhle od Salvus

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. června 2017 08:14
Reakce na RoSa:

...děkuji, jasné.

 Resp. nepředpokládám, že oční krémy dělají zázraky, ale prostě něco na vyživení, projasnění a trooooošinku vypnutí kůže kolem očí. 

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 18. června 2017 10:16
Reakce na Miru:

... prostudovala jsem si recenze a dochazim k zaveru, ze na vyraznejsi vrasky by mel byt lepsi Nuxe nez treba Collistar Eye Contour Treatment...