(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 11:55

Tip na nějaké fajn černé linky z drogérie? Ideálně gelovky, ale může být i pero nebo tekuté. Musím se pro nějaké po cestě z práce stavit, nějak nemůžu žádný doma najít

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 13:54

milacka Dík. Já už jsem o víkendu nastudovala a objednala přesně ten druh na můj problém.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:06

baltik díky moc! Tu maybelline měli za příjemných 50,-,takže jsem ji vzala na zkoušku.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:21

Pozde, ale mam odzkousene zebri pero od Dermacolu a tu prvni fixu od Catrice, co nabizela Baltik a oboje jsou dobre.

Offline parfumanie
Avatar
9 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 16:59
Reakce na Solathis:

parfumanie Hned na prvnim miste silikon, to nebude nic dobreho.

​Ďakujem za odpoved.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 00:40

Alena_In omlouvám se, nezapomněla jsem na ty krémy, jen jsem byla lehce mimo provoz zítra bych to už mohla zvládnout

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 00:42

parfumanie jj, jak napsala už Solathis

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 08:14
Reakce na prďola:

Alena_In omlouvám se, nezapomněla jsem na ty krémy, jen jsem byla lehce mimo provoz zítra bych to už mohla zvládnout

​Vůbec se neomlouvej, já ráda počkám, fakt není třeba spěchat. Stejně jsi úžasná, nechápu, jak vůbec všechny to dotazy můžeš zvládat.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 13:04

Solathis díky, ještě se to bude hodit, linky kupovat jen tak nepřestanu.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 13:56

Ava Neni zac :)

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 16:54

Ava Kamaradka co je zatizena na linky objevila nejaky Maybelline Lastingorama vodeodolny, delaji je matny a vinylovy, prej super. Normalne pouziva Cat Von D a nejaky dalsi osvedceny "linkoidni" znacky, ale na tyto neda dopustit. Tak zkusim ty vinyl asi casem.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 16:55

Ava Solathis jo a linku ve fixe od Clarins jsem vyhodila, strasna je, nekupovat! 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 20:46

0zero7 Clarins se me netyka, ja na nej mam alergii :) Aspon na neco je to dobry :-D A navic jsou teda testovany, takze druhej hrebicek...

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 23:27

0zero7 dekuju za tip, mrknu, jestli mají i u nás. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 23:53

Já mám dotaz na prďola 
ohledně tohohle gelu (protože poznám akorát tak silikony a sulfáty, ve složení péče mám fakt mezery). Píšou, že je vitaminový, ale...
gel od AnneMarie Börlind

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:18

Alena_In Takže konečně jsem se k tomu dostala

To sérum pro zralou pleť má moc pěkné složení, tj. nejenom bez škodlivých složek, ale i aktivní ingredience pokrývají péči v poměrně široké škále (lecitin, glycerin, panthenol, glykoly pro lepší průnik ingrediencí do pokožky, kyselina hyaluronová, aminokyseliny, vit. E) + peptidy pro anti-age péči a různé oleje pro výživu pleti. Řekla bych, že dlouhodobé používání bude naprosto ok

I ten krém by vypadal z pohledu aktivních složek velmi zajímavě, kdyby neobsahoval silikony, které jsou bohužel hned druhou složkou na seznamu. Jinak aktivní složky jsou perfektní (pullulan, allantoin, rutin, glycerin, kyselina hyaluronová, vit. E, aminokyseliny + peptidová anti-age péče). Tady bude těžká rada, protože chápu, že kosmetička používá řadu určitých výrobků a nemůže si moc vybírat.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:31

Solathis Pokud ti nevadí alkohol ve složení (resp. nevysušuje, nedráždí pleť), tak složení je ok Samozřejmě by gel mohl obsahovat víc přímo deklarovaných vitamínů než vit. E a vit C (sodium ascorbyl phosphate), ale i použitý olej z mrkvových semínek je na vitamíny velmi bohatý.

Pro mladou pleť bych to považovala za postačující a dobrou péči.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 13:37

prďola Díky moc, jsi zlatá.

Sérum si nechám, to mi naprosto vyhovuje. Krém teda taky, zatím žadné nepatřičné projevy nemám, ale silikony se mi nelíbí. Ale Larens toho má spoustu, to by bylo, aby se nenašlo něco, co nemá silikony. Kosmetička mi nabízela ještě krém s koloidním stříbrem, když mám nějaké kožní problémy a tam jsem teda silikony neobjevila. Naštěstí od ní můžu dostat vzorky na vyzkoušení, tak nemusím riskovat.

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 14:17

prďola Ale Solathis už je prej ve středním věku