Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 06. května 2018 21:21

razorblade ktery clarins? Ja se poohlizim po necem novem...

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 06. května 2018 22:07

vanilka Taky myslím, že je s věkem na čase trochu zainvestovat  Koupila jsem ho za 550 za Notinu, asi to bylo v nějaké akci, protože teď ho mají dražší, ale pořád výrazně levnější než 900. Já taky do kosmetiky neinvestuju přehnané částky, ale přemýšlím za co utrácím a zajímám se trochu víc o složení. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 07. května 2018 05:54

Candance ja pouzivala nejakej ten eye balm, doporucila mi ho tehdy agentka. A pak ho prestali vyrabet stejne tak jak ted mam na den multi active fluid... uz ho dodelavam a firt se mi nedari sehnat, tak se bojim, ze uz ho taky nedelaj, protoze vsude maj multi active uz jen v tech ruzovejch obalech a tenhle byl v bilym. Mam v nem jeste tak na tri tydny a pak nevim, co budu delat. Asi si koupim nejakej ruzovej holt :D

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 07. května 2018 09:54

Garfie Když jste nakously složení - bohužel ne úplně vždy složení sleduji. Poradily byste, na co hlavně dát bacha? Určitě je toho spousta, parabeny, silikony.....ale co by ve složení fakt být nemělo? (v hlavě mi uvízl jen dimethicone ) .U těch Nuxe jsem se taky zrovna zase nedívala, ale ti se prezentují jako přírodní kosmetika, tak doufám, že to bude cajk. (?)

EDIT: Ty vado, tak v hydratačním krému Nuxe zrovna ten dimethicone je!!!!

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 07. května 2018 09:55

razorblade jj, ten jsem mela, ted mam Shiseido a podle me byl Clarins lepsi. Nebo jsem najednou zestarla a nic na to nestaci. Nevim, co vybrat, ja uz mam jen na tyden

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:21

vanilka Nuxe vyskúšaný nemám, mohla by som doporučiť Clinique all about eyes rich ale ten je asi ešte drahší alebo potom Bobbi brown Hydrating eye cream ktorý je ešte drahší. Teraz mám od Ordinary Caffeine solution na očné okolie a som nadšená. Netrpím na kruhy, opuchy, mám len jemné vrásky a dehydrovanú pleť pod očami ale čo sa týka tmavých kruhov pod očami nespoliehala by som sa na to že krém za 400 alebo 4000 urobí zázraky. Môže to byť hyperpigmentácia, zadržanie vody, tenká koža cez ktorú presvitajú žily, nedostatok spánku alebo aj porucha pečene. Proste v prípade tmavých kruhov by som sa asi zamerala na iné veci ako krém, pokiaľ ti ide iba o hydratáciu tak tie hore vymenované sú skvelé a takisto ma este napadol krém od LRP Toleriane ultra eye cream. Pekne hydratuje a má dobré hygienické balenie. Predsa len niesom zástanca téglikov. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:22

vanilka Nuxe je prírodný asi ako Yves Rocher. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:23

vanilka ja se vyhybam mineralnimu oleji (kterej ma jeste milion dalsich jinejch nazvu:D)

Candance ja furt koketuju s le lift od chanelu, sle rikam si, jestli na nej nejsem jeste prilis mlada a chuda :D

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:30

vanilka mne teda na propadle tmave kruhy nic zatim zazracne nezafungovalo, ale ted se chystam na tento nocni ocni krem, jedna youtuberka to starsne vychvalovala

http://www.laneige.com/lst/en/product/skincare/category/view.eye-sleeping-mask.mask.html

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:42

paktofonika to jsem slyšela, že u tmavých kruhů pod očima můžou být na vině játra. Otoky nemám, to ne. Myslela jsem, že existuje nějaký zázrak, který mě toho na počkání zbaví . Podívám se po těch, co jsi psala, ale obávám se, že můj rozpočet krásy na to stačit nebude. Ale děkuji.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:43

vanilka Já se v tom zase tak moc nevyznám :-) jen sleduju právě parabeny, minerální olej a podobně, snažím se vyhledávat spíš přírodní kosmetiku (ale teda právě Nuxe se tak spíš prezentuje, než by reálně byla) a pokud mě ve složení něco zaujme, tak na místě googlím :-) Zrovna ten dimethicone ale zrovna myslím není úplně tragická ingredience (i když lepší se obejít, to je jasné). 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 12. května 2018 13:47

No tak jsem teda do sebe poprvé zainvestovala ....u pokladny se mi lehce podlomily kolena (a to bylo po 20% slevě!!! ), tak snad to bude stát zato.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 12. května 2018 13:52

Ten BB je bezva, krásnou pleť udělá. A má dávkovací pumpičku! A je ho hodně!  45ml. Většina všech BB a CC má 30ml.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 12. května 2018 16:10

vanilka gratulace :D co ma sten gel, tak presne takhle vypadal ten krem, co mi uz nevyrabej :D

jinak ja jsem si na den koupila nejakej defensivni od clinique... a meli ho jeste v darkovym baleni s nejakejma miniaturama. To je taky past na prachy... vzdycky se mi to hrozne libi a musim mit plny baleni :D

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 12. května 2018 17:01

vanilka Super, tak doufám, že budeš spokojená, dej pak vědět. S Clarins nemám osobně žádnou zkušenost. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 12. května 2018 19:37

razorblade Tak doufám, že s ním budu taky tak spokojená :-)

Online RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 12. května 2018 22:52

vanilka BB od Clarins je fajn - budeš spokojená!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. května 2018 00:20

razorblade Clinique superdefense je fajn, mivala jsem driv.

Ten Gel ma stejne obal jak krem (ocni), jinek pripravek ovsem, tak bacha, je to na rano, na otok trochu a na lehci hydrataci, me samotnej nestaci.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:34

nevíte, jestli má The Ordinary něco na pigmentové skrvrny? Mám u koutku jednu větší a vypadám, jak špinavá od čokolády...... a budu dělat objednávku, že by se to svezlo jedním šupem

Online RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 15. května 2018 12:56

martek01 ten s vit. C by to měl řešit