Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 01. února 2018 08:12

Miru Díky. Myslím, že ten zlatý tělový krém je zde.

Ve Fann mi moc vstřícní, co se vzorků týče, nepřijdou. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. února 2018 15:11

whiskas 

Ano, to je on.!.

Hm, to by Te mela proškolit naše zkoušecí guru - náťa, to je přebornice na ziskávání vzorků čehokoliv a kdekoliv, je v tom nepřekonatelná.!

Proste, kdyz slusne a mile poprosíš, podle me by to nemel být problém. Jestli se bude "asistentka prodeje" tvářit jak můra, je to její problém. Zásadníje ziskat vzorek

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 03. února 2018 15:34
Reakce na Miru:

zdensy ...to máslo je na muj vkus taky příliš výrazně voňavé.

Ale to zlaté min k vyzkoušení doporučuji.!

Jo, mně vypínání taky vyhovuje, ale kolem očí potřebuji i jako vyživit. No, z té "hnědé" řady mají ještě sérum a oční krém. A ten oční je dokonce 30ml, to je pěkné, ten bych ráda zkusila

​Miru, získala jsem vzorek očního krému, a nevyhovuje. Velmi rychle se vstřebává, což je dobré. Oční okolí je po aplikaci sametové, ale suché jak papír. Na vrásky asi vyhovující, ale přijde mi, že zdůrazňuje pytlíky pod očima.​ Tak jsem zvědavá, jak se bude zdát Tobě.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. února 2018 15:37

Miru  no, mě právě občas odradí už "ten pohled". Např. v Sephoře mi naopak prodavačky přijdou, co se vzorků týče, velice ochotné. Totéž poslední dobou v Douglas, až na výjimky. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 03. února 2018 15:39

zdensy Přínosná recenze. Mně z očních aktuálně přijde nejlepší LaPrairie (ANO, získala jsem vzorek ), ale cena mi trochu trhá žíly ... Ještě uvažuji nad nějakým očním krémem Babor, nebo Clarins, který doporučovala 0zero7 .

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. února 2018 16:05

zdensy 

...hmm, tak to jsem zvedavá.

Taky potrevuju neco hutnejsího, výživnejšího...

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 03. února 2018 18:14

ad Výživnější oční krém  super je La Roche Redermic, mám ho už podruhé a na hlubší vrásky a tenkou kůžičku pod očima je skvělý 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. února 2018 18:38

Katrin_kouří_cigarety 

...tak dekuji za tip! Určite se po nem podívám

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 03. února 2018 23:11
Reakce na zdensy:

​Miru, získala jsem vzorek očního krému, a nevyhovuje. Velmi rychle se vstřebává, což je dobré. Oční okolí je po aplikaci sametové, ale suché jak papír. Na vrásky asi vyhovující, ale přijde mi, že zdůrazňuje pytlíky pod očima.​ Tak jsem zvědavá, jak se bude zdát Tobě.

​Mne sa úspešne podarilo sa stratiť . Ktorý je to? Ja hutný nepotrebujem, ale na vrásky už áno.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 03. února 2018 23:35

slniecko , https://www.fann.cz/produkty/optima-supreme-eyelip-cream/4850/9035

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 04. února 2018 00:56

zdensy vďaka!!!

Offline Judith11
Avatar
78 příspěvků moje polička 05. února 2018 16:02

whiskas , pokud oční krém, pak si raději vyberte Clarins než Babor. Kosmetiku Babor používám dlouhodobě, je výborná, ale konkrétně oční krémy...neurazí, nenadchnou. Nevidím viditelné výsledky (možná to už ani není možné vidět výsledky:D). Ale mám zkušenost i s Clarins očním a je rozhodně lepší - červená řada restorative.

Nebo se prásknout přes kapsu a LaPraire, La Mer, Juvena.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 16:21

Judith11 Moc děkuji . Od Babor jsem nadšená z krému HSR Lifting a oční si tedy vyberu jinde. LaPrairie zdá se opravdu funguje, ale prý se nesmí přestat , jinak zázrak okamžitě zmizí, tak asi nejdříve sáhnu po Clarins restorative. Juvenu jsem před lety používala a byla jsem spokojená, ale aktuálně už o jejich produktech nemám přehled. 

A dnes se prý v Kotvě otvírá butik Babor, takže lze vše koupit na jednom místě, nejen v e-shopu, nebo u kosmetičky.

Offline Judith11
Avatar
78 příspěvků moje polička 05. února 2018 16:29

whiskas , HSR Lifting je výborný, souhlas. Jinak doporučuji především ampule Babor, s těmi neuděláte chybu. )

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 16:49

Judith11 . Nemáte ještě tip na nějakou skvělou pleťovou masku? 

Offline Judith11
Avatar
78 příspěvků moje polička 05. února 2018 17:19

whiskas , mám, ale "opisuju" od Agentky.)

Tahle je výborná

https://www.notino.cz/guerlain/super-aqua-hydratacni-maska/?utm_campaign=beed&utm_medium=srovnavac&utm_source=heureka&utm_term=GURSUPW_KMSK15&utm_content=GURSUPW_KMSK15

Koukala jsem se zpět- být na vašem místě, jdu asi do LaPraire, toho očního. Navíc pokud jste měla vzorek a zdál se vám dobrý, pak určitě neuděláte chybu.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 17:45

Judith11 Díky . Hodlám něco nakoupit na Notinu, tak doufám, že ty jejich produkty nejsou "prošlé". 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 07. února 2018 18:15

whiskas kdybych mela redukovat na jednu jedinou masku, necham si ten Guerlain hydratacni, je fantastica, podle me nej vec co Guerlain ma. Jde o tu sheet masku, ne tu v tube

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. února 2018 21:43

A už ste někdo zkusin sanskrit saponins? Mně to děsně páchne  já si to asi na ten obličej nezvládnu dávat

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. února 2018 07:01

Ounz Však som ti písala že sú to rohlíky namočené v mlieku :D Ja už som jedno balenie skončila, som spokojná. Teda žiadne zázraky som nezaznamenala ale pleť pekne vyčistí a je po ňom pekne žiarivá. Ja som spokojná. Ak by si sa ho chcela zbaviť tak daj vedieť