Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:29

slniecko k tomu, aby sis je koupila, trikrat pouzila a vyhodila. alespon tak jsem to mela ja :D

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 20:46

0zero7 Vše jasné: kofein proti kruhům a otokům, ale na výživu krém - obojí dohromady? A nějaký tip na oční krém by nebyl? Dochází mi EL a žádný zázrak tedy. 

Online 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 21:22

whiskas Krem az po kofeinu, pockat par minut. Mam potreti SAuper restorative od Clarins a jsem spokojena, lehky a jemny a staci malo.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 21:25

0zero7 Díky .

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 00:14

razorblade vďaka za ušetrenie peňazí. Nechápala som, na čo to je, ale už som bola nalomená to zo zvedavosti kúpiť. Len som nejako nepochopila čistenie (tej špongie). A vlastne ani účinok veľmi.

Online 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 07:42

Re Weleda Skin Food co opevovaly Mutziputzi a paktofonika je boziiii. Na suchou plet teda. Mam po nem hezky glow. Takze dekuji. Za ty penize parada. 

Hele a kde je paktofonika ? Nejak jsem ji v posledni dobe v zadnym vlakne nezaregistrovala. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 09:11

0zero7 Viď, já ho používám i místo highliteru se kterým to lautr neumim.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 16. ledna 2018 12:49

0zero7 mám taký pocit, že paktofonika sa vtedy dotkla tá diskusia okolo vianočného stromčeka a odvtedy sa odmlčala.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 10:18

mam ted nuxe creme fraiche na noc a creme prodigieuse na den a musim rict, ze teda super, jsem ani necekala, ze to bude mit takovej efekt (predtim jseme pouzivala eucerin).

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 09:25
Reakce na zdensy:

Málokterý krém na obličej, který mám, si koupím znovu, výjimkou je levná Mixa 10%, kterou si kupují už asi dva roky.  A teď si musím znovu pořídit Aqua mineralis Optima+ , velká spokojenost, hebká pleť po celý den, výborná snášenlivost.

...tak  já, misto nové vůně, koupila tengke krém.!

Dostala me totiž jeho vůně, nádherná.!

(neco mezi niveou a modrou indulonou),

a mela jsem možnost vyzkoušet a souhlasim se zdensy - pleť je heboučká...

Akorat ja musim ještě něco výživnějšího kolem očí,  mám pocit jemného pnutí na té jemné kůži.

A mám i  ono tělové mléko, které zdensy zmiňuje, resp. 

já mám to ve žluté tubě. Voní jako Coco Chanel...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 10:48
Reakce na vanilka:

Dalia měla jsem asi dvě balení a spokojenost. Příjemný, levandulí provoněný krém. Já obecně mám RYOR ráda, za pár korun velmi slušná kvalita.

​Už ho mám doma. Na pleť jsem zatím nezkoušela. Počkám, až spotřebuji, co mám. Ale vůně je tedy skutečně moc příjemná! 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 18:57

Dalia 

Od Ryoru pravidelně střídám tyto dva krémy, oba s kyselinou hyaluronovou. Oceňuji i balení s pumpičkou. Používám je ráno pod makeup, oba mi maximálně vyhovují.

Na noc střídám už mně dobře osvědčené výživnější krémy - Rugard vitamínový, Damita mandlový (dřívější AB, miluju jeho vůni!!), teď zrovna Barekol kaviárový. Prokládám to olejíčky od Saloosu, ty jejich obličejové jsou moje must have, teď mám zrovna squalanový s kaméliemi.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 19:19

vanilka Obličejové bio olejíčky od Saloosu také ráda používám. Momentálně mám levandulový. 

Děkuji za tipy na krémy. Vyzkouším je. 

Offline RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 19:22

Dalia ten Rugard je moc fajn, jednu dobu jsem ho taky používala... v drogerii ho nenajdeš, v nějaké e-lékárně se zkus podívat

jo a Salvus dělá taky příjemné krémy - jen jsem měla pocit, že se rychle kazej, což je možná plus, jako že asi nejsou přecpaný konzervantama

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 19:44

Miru, já to pnutí už potřebuji, aneb nejlepší by byl otvírák na očka na zádech. Ne, fakt, nevnímám nic takového, ale pod dolní víčka na noc si dám také něco výživnějšího, třeba modrou indulonu, dobře ji snáším. 

Zkusila jsem i máslo, ale je příliš hutné a parfémově mě rušilo celý den, konkrétně body butter glamor. Příště zkusím to žluté tělové mléko.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 21:24

zdensy ...to máslo je na muj vkus taky příliš výrazně voňavé.

Ale to zlaté min k vyzkoušení doporučuji.!

Jo, mně vypínání taky vyhovuje, ale kolem očí potřebuji i jako vyživit. No, z té "hnědé" řady mají ještě sérum a oční krém. A ten oční je dokonce 30ml, to je pěkné, ten bych ráda zkusila

Online 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 18:55
Reakce na Lilly_Ku:

mam ted nuxe creme fraiche na noc a creme prodigieuse na den a musim rict, ze teda super, jsem ani necekala, ze to bude mit takovej efekt (predtim jseme pouzivala eucerin).

​Jeeeee, tak to jsem rada, kdo jeste rikal, ze ten nocni bude kupovat? last.night mozna? Uz navim. Me ted dosel, buuu. Musim koupit novej a ted se tam nedostanu.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:49

Miru Máš na mysli tuto "zlatou" tubu? 

A jsou ty jejich krémy vhodné i na 40+ (lépe řečeno hodně + )? 

Já teď měla malé balení očního krému LaPrairie a po dlouhé době jsem cítila i viděla změnu, ale prý se nesmí přestat . Od LP mám ráda i korektor/rozjasňovač, přišel mi lepší než Touche Eclat od YSL.  

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 22:10

vanilka Ty jsou výborný, používala jsem poslední 2 roky. Ale teď mám pocit, že začínám potřebovat větší kalibr. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. února 2018 03:24

whiskas 

Je mi 45 pryč a jsem s tím kremem opravdu velmi spokojená.

No, vzdyt by mohli/měli dát v oarfumerii vzorek(mně ho naše paní prodavačka udelala bez problému a na základě vyzkoušení jsem koupula klasické balení...).

Ten odkaz mi nejde, resp. zobrazuje se mi not found...

Ale je to proste krem/mleko na telo a ruce. A mne prave ta zluta tuba se zlatym vickem voní jako Coco Chanel...