Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 09. února 2018 07:59

paktofonika tyjo mě to děsně překvapilo ‘ta vůně’..tak buď si zvyknu, nebo dám vědět 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. února 2018 09:29

Hele tohle je prej děsnej zázrak, 9$..připomíná to Egyptiam Magic tim "naivním" balením, jsem v pokušení to někde sehnat.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. února 2018 09:56

Mutziputzi Bentonitový íl kúpiš normálne aj u nás, ale  pokiaľ by si trvala na tom konkrétnom tak na iherb.com 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. února 2018 09:57

paktofonika To já vim, zelenej jíl, jenom jsem na tenhle narazila v Bazaaru nebo někde se samou chválou

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 09. února 2018 11:05

Mutziputzi já to blátíčko vlastním - čistí to pleť fajn, fakt hodně to stahuje (dávám si při tom kolem očí vrstvu oleje, jinak vznikne fakt minimálně opticky nehezký "pnutí") a pleť je potom (po smytí) červená, tak nevím jeslti ze šoku nebo prokrvení. to velký balení vydrží do smrti. zase takový zázrak to ale asi není, občas to přisypu do nějaké homemade masky, samotné už si to dávám zřídka, ptž kyseliny od ordinary fachčí lépe

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. února 2018 21:52

mitford sister Ktery mas? Ja je nepotrebuju, ale kamosce by se sikly a je to jedna z mala veci co nejsem ochotna moc na sobe testovat. Objednala jsem ted retinoid 5%, protoze ten 2% snazim velmi dobre a libi se mi vysledek. Prihodila jsem i ten Resveratol, tak uvidime, pouzivam EUK a prijde mi, ze fajn ochrani.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:20

0zero7 euk mam na seznamu na příští nákup, stejně jako tu Marine HA. Ten retinoid bych taky rada vyzkoušela, ale mám citlivou plet, mám to risknout? Stejně tak přemýšlím nad glycolic acid tonikem nebo nad alternativou z niod non-acid acid precursor, ale tam ten cenový rozdíl je dost značný. Nemáš vyzkoušeno?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:23

Krehutka ten niod nemam vyzkouseny, ja s kyselinama jednam opatrne. Mam suchou a citlivou plet, ten 2% retinoid mi nic nedela, davam ho docela dost klidne nekolikrat tydne.

Marine HA jsem taky objednala, tak uvidime. Ret ve Squalane bych zkusila ten 2%, myslim, ze to v pohode das. Ale nekombinovala bych to s kyselinama, bud jedno nebo druhy, max rano-vecer nebo jine dny, jinak se tim (podle me) moc porusi ochranna bariera pleti.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:24

Krehutka Je to teda prvni retinoid produkt co snasim uplne v pohode. Zkusim ten 5% a budu referovat

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:31

Dík za názor. Já se právě drzim jen jejich hydratace a nejak mě svědí ruce, že bych zkusila i něco jiného, postupně asi i ten niod a hylamid. Teď na jaře by měli vylepšit Buffet o copper peptidy z niod řady, tak jsem zvědavá.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:32

0zero7 no já to asi taky zkusím s těmi 2 %, snad mi nesleze obličej .

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. února 2018 00:53

Krehutka jo na ten copper se taky chystam. Hylamide jsem zapomela doobjednat tu density mist. Tak priste. 

2% retinoid je myslim fajn. Pak zahlas. 

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 10. února 2018 20:55
Reakce na 0zero7:

mitford sister Ktery mas? Ja je nepotrebuju, ale kamosce by se sikly a je to jedna z mala veci co nejsem ochotna moc na sobe testovat. Objednala jsem ted retinoid 5%, protoze ten 2% snazim velmi dobre a libi se mi vysledek. Prihodila jsem i ten Resveratol, tak uvidime, pouzivam EUK a prijde mi, ze fajn ochrani.

​který mám kyseliny? asi všechny :) mám tak 85% celýho sortimentu the ordinary a střídavě to na sebe všechno plácám :))) ale mám routine: ráno niacimide+zinc, buffet, euk (kápnu kapku do hydratačního séra balea, lépe se to pak roztírá i vstřebává), pod makeup ty moisturizing factors; večer glycolic toner, střídavě retinoid a arbutin, resveratol, nějaké z ordinary céček. mimo tohle tak 1 týdně aha+bha peeling, 1-2 týdně alphalipoleic acid. na to všechno/dle potřeby se potírám hylauronovou a oleji. lactic acid dávám spíš jako exfoliaci na tělo...na třísla proti zarůstání chloupků po holení a ehm...na zadek

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. dubna 2018 08:58

Donesly se ke mě skvělá recenze na tohle, neznáte někdo?

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 04. dubna 2018 19:46

Objevila jsem "Ameriku". Konečně jsem se odhodlala opustit Mary Kay a na radu mé dermatoložky si doslova užívám už tři týdny: Medik 8 - zatím první kousek této značky a zřejmě nezůstane jen u něj - ta cena se fakt vyplatí.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 06. května 2018 18:39

Máte někdo vyzkoušený tento krém Nuxe na oční okolí? Mám zálusk na hydratační krém z této řady, tak jestli vzít rovnou i oční....

Respektive - nějaký osvědčený krém na propadlé tmavé kruhy pod očima?

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 06. května 2018 18:54

vanilka Mám Nuxe tento a jsem dost spokojená (ale koupila jsem ho teda za cca poloviční cenu). Ale upřímně, na tmavé kruhy je dobrý spíš nějaký rozjasňovač.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 06. května 2018 18:54

vanilka prave dodelavam baleni a koupim si ho znova, je skvelej. Prijemne voni a ma i dobrou akoratni konzistenci. Mam k nemu jeste i nocni krem a je taky super.

eidt: ale na tmavy kruhy teda netrpim, chtela jsem spis neco na lehky vrasky

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 06. května 2018 20:08

Garfie to už je na mě vysoká cenová třída, ještě nikdy jsem za krém nedala víc jak 4 stovky . Za tu poloviční cenu se dá sehnat kde??

razorblade díky, to ráda slyším 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 06. května 2018 21:18

vanilka s tema vic jak 4 stovkama bys nad tim mela zauvazovat, protoze rozdil v kvalite je znat, kor cim je clovek starsi. ja si tenhle nuxe koupila jako nahradu za clarins, kterej furt nemuzu sehnat (nekdo rikal, ze ho prestali vyrabet), a byt je tenhle nuxe super, ten clarins byl jeste suprovejsi :)