Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:31

Chci poděkovat 0zero7 za tip na Nuxe Nuxuriance, už dlouho jsem na pleti neměla tak příjemný krém. 

Díky . A moc fajn je i denní s SPF 20 ze stejné řady.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 06. července 2018 07:35

Objevila jsem tento hydratační gel od L'Occitane a pro mastící se pleť je to úžasná věc.. ovšem jak vyřešit SPF na den, když používám exfoliant?! (od Paula's Choice, mimochodem ten opravdu doporučuju, dávám obrázek níže)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. července 2018 10:02

andry No na ten gél ešte nahodiť zvlášť Spf. Ja teraz používam Spf sprej Coola. Maju spreje, krémy, tuším aj prípravok vo forme gélu, sprej na pokožku hlavy, tónované krémy s Spf a dokonca aj makeup setting spray. Ale kľudne môžeš kúpiť aj iné značky. Mne sa nesvedčili veci z lekárne. Ochrana dobrá ale väčšinou blbá konzistencia, príliš hutné, na tvári bol krém cítiť a tak ako keby som sa pod ním potila. Mala som niečo od Biodermy a LRP. V dnešnej dobe už má skoro každá znacka krém s Spf takže pokiaľ ti vyhovujú výrobky Paula's Choice skús sa pozrieť u nich. 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 06. července 2018 10:39

paktofonika no od nich už používám i krémy na den, na noc, ale pořád je to krém plus když jsou s SPF, tak má tendenci mi to dělat neplechu stejně.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. července 2018 11:39

andry Od Paula's Choice, když jsem tuto kosmetiku používala, jsem s SPF měla tento a byl fajn, opravdu nemastný.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. července 2018 11:46

andry Ja mám teraz sprej spf 50 a teda tým že je to sprej sa tá ochrana trochu znižuje pretože si nenanesieš takú súvislú vrstvu ako pri kréme ale mne to stačí aj keď používam acids. Na pleti ho necítim a ani sa mi nebije s krémami a prípravkami ktoré používam bežne. V lete sa nelíčim ale skúšala som ho na makeup a je fajn. Alebo potom keď sa líčiš denne tak bb krém alebp makeup s vyššou ochranou. 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 06. července 2018 12:50

whiskas mně na něm vadí, že je tónovaný :/

paktofonika ani jsem nevěděla, že to existuje ve spreji..

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 06. července 2018 15:37

andry Mají myslím i netónovaný, ale to je tuším 50 SPF. Měla jsem kdysi vzorek a také mastný nebyl. To tónování je ale docela minimální. Jinak si kupuji oil free od Biodermy s SPF 50 (tedy to nosím jen u moře, na horách atp.).

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 06. července 2018 18:39

Mám citlivú pleť, vyhovuje mi krém Avene výživný, hydratačný, ale aj ich micerálna voda, tónovací krém ....

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2018 09:47

Už dlouho mě láka slaměnkový krém , ale za krém jsem nikdy takovou pálku nedala. Stojí vůbec za ty peníze? Má s ním, prosím, někdo zkušenost?

Online Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. července 2018 09:54

Dalia za mne za to nestoji - neurazi nenadchne, ale dost lidi si ho chvali...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2018 09:58

Candance Děkuju. To jsem potřebovala vědět. 

Online Garfie
Avatar
23902 příspěvků moje polička 07. července 2018 10:13

Dalia jj, souhlasím s Candance. Ale zrovna na ten slaměnkový existují vzorečky, tak je vyzkoušej. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2018 10:17

Garfie A kde k těm vzorečkům přijdu? Poskytnou mi je přímo v prodejně?

Online Garfie
Avatar
23902 příspěvků moje polička 07. července 2018 10:49

Dalia No měli by :-) Každopádně na stránkách mají vzorečků spoustu, bohužel je nemůžu najít jen tak, ale můžes si nějaké vybrat, když děláš nákup. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. července 2018 10:58

Dalia Zo vzorky zistíš max či ti vyhovuje vôňa a konzistencia krému. To či sa ti oplatí investovať to asi nie. Ináč podľa mňa nemusí byť krém vôbec drahý, to by som radšej za tie peniaze kúpila niečo na čistenie pleti, sérum, masku alebo iné prípravky ktoré majú na pleť výraznejší vplyv. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2018 11:10

paktofonika Nepoužívám drahé krémy. Na noc používám bio olejíčky a na den to různě střídám. Momentálně mám krém od Yves Rocher.

Garfie Nákup tam neplánuji, ale i tak děkuji za tip. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. července 2018 11:23

Dalia když přijdeš do loccitaine a projevíš zájem o ten krém, s tím, že by sis ho ráda vyzkoušela, měli by ti dát vzorek. Jestli si z Phy, doporučuju vyhnout se prodejně v Paladiu, jinak jsou celkem vstřícní. Zrovna tenhle krém má dost specifickou vůni, vyzkoušet ho třeba je. Na pleti je příjemný, a lidi co ho maj/měli si ho obvykle chválej, ale někde sem o něm kdysi četla článek, že je to drahej krém, aniž by nabízel přidanou hodnotu (faktor nebo tak něco) prostě krém. Ale ublížit by sis jím rozhodně neměla, jestli si chceš třeba udělat radost..pokud bys ráda krém s něčím navíc (faktor/proti vráskám/atp) koukla bych se i jinde..

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. července 2018 11:26

Dalia jinak v podobný cenový relaci je tenhle, kupovala sem ho mamce a moc si ho chválila. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 07. července 2018 13:14

Dalia u nás ich na požiadanie dávajú v pohode. Podľa mňa je fajn, pre moju pleť skôr na zimu, na leto potrebujem niečo ľahšie, ale to si každý musí vyskúšať na sebe. A aj ten slamienkový BB krém je dobrý.