Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:55

slniecko dam ji taky ruzovou vodu

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:38

Candance ale pokiaľ je to nejaký masívnejší výsyp, nie len jedna-dve vyrážky, asi by som to v tom veku radšej dala skontrolovať pediatričke, či to nie je niečo iné.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 20:41

Clarins multi-active jsem si nedávno koupila za dobrou cenu v dárkové sadě a ještě nepoužila, čekám, až spotřebuju stávající načnuté krémy, takže mě těší ta chvála tady na něj. Jsem zvědavá. Mám ten růžový denní a modrý na noc, jestli teda myslíte tyhle. Jsou na první vrásky.

Máte někdo zkušenost s krémem Origins Ginzing?

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 08:16
Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 08:18

ocni krem na noc na kruhy pod ocima je lepsi drunk elephank c-tango nebo the ordinary caffeine?

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 17:49

Haha, zrovna sem du s otázkou, jestli nemáte nějakej hot tip na krém na kruhy pod očima..cena asi snad nerozhoduje..

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 18:16

Ounz tip mám skôr na korekciu kruhov pod očami......tento je bez konkurencie na trhu https://www.notino.sk/la-prairie/light-fantastic-cellular-concealing-ocny-rozjasnujuci-a-vyhladzujuci-krem-proti-tmavym-kruhom/

neviem, či existuje zázračný krém, ktorý si s kruhami poradí, som skôr skeptická....to už jedine výplňové materiály ( kyselina hyalurónová ) šikovne pichnuté na nejakej estetickej klinike. 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 19:12

Daridari já vim, že zázrak asi ne, ale aspoň trochu..poslední dobou sem jak stryko Fester..ale díky za tip

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:43

Ounz ja ted pouzivam Tenhle, je i trochu tonovanej, to by mohlo pomoct :)

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:52

razorblade děkuju moc, kouknu :)

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:09
Reakce na baltik:

ocni krem na noc na kruhy pod ocima je lepsi drunk elephank c-tango nebo the ordinary caffeine?

​no ten Elephant ma cecko, Ordinary ne, kofein v Ordinary pomuze na otok, maj tam i neco na kruhy pod ocima, pouzivam kazdy rano a podle me fajn, kamoska rano a vecer (davame na to jeste ocni krem) a rika ze to pozna dost. 

Ounz ma ten Niod, ze jo? Jaky to je, ten ocni? Ja jsem objednala ten Hylamide, tak poreferuju az prijde. 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:15

0zero7 no nemám ten niod ještě, já už byla rozhodnutá a pak sem si přečetla recenze a byly takový všeliaký, tak sem to ještě odložila. Ještě teda mi některý veci od ordinary začly vadit, tak se mi nechtělo vypláznout tolik za serum o kterým nevím co a jak..ale furt na něj myslim. Tak dej vědět jakej ten hylamide je, kdyžtak.. :)

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:50

Ounz no jasna, chapu.

Co ti zacalo vadit od ordinary? Ja zatim porad cajk. Ale obcas to stridam, ono je to lepsi, nektery veci muzou za castyho a soustavnyho pouzivani zalergizovat. 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 00:10

0zero7 ten buffet i matrixyl. Používám teď už jen squalane s retinoidem, to mi nevadí a dělá mi to dobře. Tak snad to vydrží. Já taky musím střídat a pokud se mi přihodí ta alergie, tak už se k tomu vráit nemůžu. Někdy trochu otrava.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 07:00

Ounz kdyz cena nerozhoduje, slysela jsem dobre recenze na toto, i kdyz jak to ctu, je to asi spise na vrasky

https://www.drmax.cz/belathena-fill-us-patch-polstarky-8-ks

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 10:05

baltik no, to vypadá spíš na vrásky, ty nemám, spíš takovou tu průsvitnou kůži pod očima, blbý prostě. Ale díky..

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:27

Ounz tak jsem to zkoumala podrobneji a vypada to, ze na kruhy pod ocima nefunguje nic (tenka kuze, prosvitajici rozvody krve), jen zamaskovani, z kosmetiky se doporucuje jen dobre hydratovat, tak jsem si koupila opunciovy olej :)

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:55

baltik no, já vím, že je to s kruhama blbý, no chtěla sem aspoň trochu začít pečovat o tu jemnou kůži co tam mám, no ale na spoustu věcí reaguju červenáním nebo tak. Opuncie je dobrá na to? Já ty oleje obecně moc nemůžu, vadí mi to.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 04. února 2019 11:55

Ounz pry uplny zazrak :)

ja si davam jen kapku fakt vylozene na ty kruhy

Opunciový olej, známý také jako kaktusový nebo nopálový, je na poli přírodní kosmetiky považován za nejúčinnější zbraň proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Pro svou neuvěřitelnou schopnost vyrovnávat mimické vrásky se opunciovému oleji dokonce s nadsázkou říká přírodní botox.

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 04. února 2019 12:02

baltik vidíš to, to sem nevěděla. A to sem okolo opuncií jezdila na korzice na kole, tam to roste jako divý, měla sem do nich skočit. Do teď sem jen věděla, že se to (plod) dá jíst.