Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. května 2018 13:11

RoSa tak ten mám doma... je pravda, že jsem si ho dlouho nedala. Dělá fleky na povlečení a rezatý obočí. Zkusím ho aplikovat místně. Díky za připomenutí 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 15. května 2018 13:26

0zero7 ja vim, ze ten gel je neco jinyho. Mam ted jeste nuxe a cekam, az objevis a vyzkousis neco movyho, co mi doporucis :D na ten superdefense se tesim, v lete moje plet vsechno doslova chlasta, tak jsem tenhle vyhodnotila jako idealni.

Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 15. května 2018 13:38

martek01 bacha: nesmíš s nim na sluníčko!!! (ale to asi víš - viz poznámka o povlečení...)

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 15. května 2018 20:10

martek01 

https://theordinary.com/product/rdn-granactive-retinoid-2pct-in-squalane-30ml?redir=1

https://theordinary.com/product/rdn-alpha-arbutin-2pct-ha-30ml?redir=1

Jeste tohle, maji toho teda vic, ale nemuzes vsechno naraz. Hlavne SPF a PORAD mazat, klidne bych si koupila 30spf balzam na try (dela Roc, Nivea, Loreal atd) a porad mazat, obzvlast jestli to pres noc v lete belis, o to to bude citlivejsi. Pigmentovy skvrny je trochulepsi resit pres zimu, kdyz nesviti slunce moc, ale ony asi vdycky vylezou jak se udela hezky?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. května 2018 07:07

martek01 Ja mam skúsenosť s týmto krémom. Dá sa kúpiť na lookfantastic. Smrdí ale používala som ho minulý rok keď sa mi objavili škvrny okolo úst. Nieje to zázračný prípravok kedy večer nanesieš a ráno si Snehulienka ale výsledky som videla po istom čase.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. května 2018 07:26

martek01 A ešte som zabudla napísať ze mam teraz nový vit. c a fľaky nerobí ale používam ho len občas keď som cely deň doma, na noc nie. Celkovo som teraz obmedzila prípravky na tvár kvôli slnku.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 16. května 2018 08:42

0zero7 paktofonika holky, díky! já to mám asi spojený s nějakým lokálním ekzémem, mám na tom místě i jakoby lišej, suchou kůži. A je to prostě i přes makeup vidět. Včera jsem na to dala to Céčko z The ordinary a pálilo to jak čert ještě snad půl hodiny. A přesně, vylezlo to až teď, jako každý rok. No přes zimu jsem na to zapomněla

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. května 2018 10:22

martek01 jestli máš šupinatění a hyperpigmentaci u koutku úst může to bejt i dermatitida, v horším případku periorální dermatitida- reakce na kosmetické přípravky. Nedělám ti diagnosu nadálku, jen abys na to taky pomyslela. Na to funguje spolehlivě nulová terapie (nic na to nedávat) eventuelně je dobrej krém Reha special 2derm, už sem ho tu doporučovala. A když to bude trvat, tak na kožní.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 16. května 2018 10:24

paktofonika to sa používa lokálne na tú škvrnu, alebo je to celkovo krém?

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 16. května 2018 10:30

Ounz myslím si, že to je nějaká dermatitida. Nic nedávat znamená absolutně nic? no makeup, žádný krémy, odličovače? na ten krém koukám, kdyžtak pořídím

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. května 2018 10:57

martek01 no chvíli je úplně nej nic nedávat, ale mně to třeba nejde, myju se aspoň vodou a dávám tenhle krém. A na zbytek obličeje něco jinýho podle rozsahu, když sem to měla hodně, tak sem se když už, mázla tímhle 2dermem. Fakt to pomohlo..

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 16. května 2018 11:03

Ounz super! díky moc!!!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. května 2018 11:40

martek01 doufám že to zabere a kdyby to tam přetrvávalo, někam bych s tim šla určitě

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 16. května 2018 17:43

martek01 Jestli je to dermatitida tak nedavat fakt vubec nic, max umejt vodou a mozna ten krem co pise Ounz jinak se to nezlepsi, jestli mas dobrou kozni, skocila bych tam.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 17. května 2018 15:35

Mámě na dermatitidu doktorka dokonce doporučila tu vodu na mytí převařovat. A samozřejmě co nejmíň kosmetickejch přípravků včetně krémů, ideálně žádný (máma to vydržela jen s občasnou aplikací šípkovýho oleje na vlhko plet, když už si připadala hodně přesušená). Ale ten krém, co radí Ounz, vypadá taky dobře. Pozitivní bylo, že se za týhle péče zklidnlo celkem rychle. Jo a taky jí doktorka poradila radši preventivně změnit zubní pastu.

A pokud jde o ty krémy na pigmentové skvrny, někde jsem četla, že koncem jara a v létě radši vůbec, protože i když si to člověk nanese v den, kdy není sluníčko/nejde na sluníčko, tak přece jenom se ta svrchní vrstva pokožky naruší, a je pak na slunce citlivější i několik dní. Takže prý radši začít až na podzim.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 22. května 2018 20:55

Miru , tak kosmetika Aqua Mineral ve Fann prý postupně končí :O 

Teď, když neustále používám tělové mléko a hydratační krém. Ve Fann na celou kosmetiku Aqua Mineral sleva 30% do vyprodání zásob.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 22. května 2018 21:25

zdensy to je škoda:(

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. června 2018 13:36

Dostal se mi do ruky vzorek přírodního šamponu a kondicionéru Rahua - jsem nadšena. Kdysi jsem zkoušela jejich řadu na objem a po použití jsem měla místo vlasů koudel. Po této verzi jsou vlasy nadýchané a dostatečně vyživené. A úžasně voní .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. června 2018 14:53

whiskas A która verzia to je? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. června 2018 18:33

paktofonika Pro všechny typy vlasů.

zde