Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 20:22

prďola

no tyjo, já už si s ksichtem užila tolik zábavy že bych se klidně mazala i blátem z kaluže, když by mi to pomohlo.

Nejvíc teda beztak pomohlo smířit se

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 20:24

Lama_z_Lana Nejsi.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 14. dubna 2020 21:25

Lama_z_Lana Za mě je klíčové teda nesvědí Z SLS i SLES se já osobně můžu udrbat,m takže já se jim fakt programově vyhýbám.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 00:08
Reakce na baltik:

 uz od prosince se toho nemuzu zbavit a to dodrzuju omyvani jarischem a mazani zinkem.

​To jsem Ti radila já... to mě mrzí, že Ti to nezabírá

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 01:33
Reakce na MP Meri:

Lama_z_Lana Za mě je klíčové teda nesvědí Z SLS i SLES se já osobně můžu udrbat,m takže já se jim fakt programově vyhýbám.

​Ještě tady dík. Jsem si prošla doma podezřelé a všichni do jednoho maj SLS nebo SLES. Zkusím se na to do budoucna zaměřit, jestli je to fakt tím. A jestli teda vůbec existujou nějaký šampóny bez toho?

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 05:36

Jennyfor no vetsina samponu prave je s tim, pokud se nepletu, ono to dela to peneni samponu,tajze bez jsou jen velmi prirodni sampony, ktere to vetsinou hlasaji zdaleka na obale

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 10:17

Jennyfor Já používám šampony od Alverde nebo Natura Siberica. Ty mají oba jako pěnidlo Sodium coco sulfate https://encyklopedie.biooo.cz/vyhledat-slozeni/sodium-coco-sulfate/ takže pění úplně klasicky, rozdíl by člověk nepoznal. Jinak obecně se dá vybrat víceméně mezi všema těma přírodníma značkama. Já teda šampóny musím hodně i střídat, občas zaexperimentuju a když si nedám v krámě pozor a přítáhnu něco se SLS, tak to pak za týden dva bezpečně poznám. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 10:36

MP Meri Alverde mi vůbec nesedí, delaj mi z vlasů takový přesuseny seno, ale teď mám celkem nově jednu Naturu Sibericu, a přijde mi fajn

jinak já si nakonec ani tema SLS nejsem úplně jista, jeden z nich má i aesop (myslím laureth, ne lauryl) a ten mi vůbec nevadí, ani při dlouhodobým používání, zato obyčejný sampony z drogerky byly vzdycky fakt pruser 

a já si taky ty vlasy občas meju i mydlem na vlasy, jedno úplně úžasný koprivovy jsem měla z bezobalovyho obchodu (nejsem si jista, jestli z mydlarny rubens) a teď mám jedno z Čarovnýho mlýna, ty maj vůbec fajn mejdla) 

akorat ty mejdla delaj trochu jiný vlasy, já to rada střídám

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 10:39

Pěkné prosim, proc nedete do šamponů, je na ne samostatné vlakno a pak se to hrozně plete.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 16:27

černá káva Já bych skoro řekla, že na fóru, kde se už ani nemůžou registrovat noví členové je tohle moderování trochu zbytečný. Ale pardon, už se to nebude opakovat. 

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 16:42

MP Meri ja jen s dovolenim, ze se v tom člověk

ztrácí

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 17:19

MP Meri A zkouselas to nebo ti to někdo potvrdil, ze nedá? Já k tomu nečetla jediný vyjádření 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 17:33
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Meri A zkouselas to nebo ti to někdo potvrdil, ze nedá? Já k tomu nečetla jediný vyjádření 

​Zkoušela. Jinak je to tady https://www.parfumanie.cz/forum/detail/administrativni-debaty:c10/t9.htm?page=37, cca uprostřed

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 18:49

MP Meri No jo, ale to je ze začátku prosince, to jsem myslela, ze někdo zaktualizuje info 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:13

Potrefenáhusa Jo, taky bych řekla, ale žádna aktualizace (pokud vím) nebyla, snad jednou se někdo vyjádřil, že to stále trvá, ale už nevím kde? Každopádně jsem to zkoušela a registrovat se opravdu nelze. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 13:11

Potrefenáhusa MP Meri 

No já se na to ptala programátora někdy začátkem roku, kdy říkal, že ještě neví a mezitím jsem na to úplně zapomněla, jak se sám nevyjádřil. Takže nejspíš na to zapomněl i on.

Poslala jsem mu dotaz, že už je to opravdu extrémně dlouho.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 16:30

Úžasný krém! 

Edit po dvou dnech: No, tak včera a dnes už mě po nanesení pálil. Ale jen chvíli. Tak nevím, jestli mi nějaká složka v něm vadí.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 17:02

Dalia Verím, ako dlho ho používaš?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 18:04

milacka První den. Dostala jsem malé balení - 7 ml - jako dárek k nákupu. Ranní aplikace tohoto krému byla slast. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 18:26

euridike at neplevelim stiznosti!

To mam ten stejnej! A neni to primo z tech listu takovy lepkavy? Mne se prave libi, ze ten Holika se pekne a neznatelne vstreba. Kdysi jsem mela nejakej a ten strasne lepil a pak zmolkoval. Zatim za me velka spokojenost, uvidim co dal. Bych pak mozna prubla i ten cistici gel.