Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 18:53

Lama_z_Lana Mně připadá, že ten gel přímo z dužiny listů je lepkavý jen do chvíle, než ho v tenké vrstvě nanesu na pleť, pak se poměrně rychle vstřebá a nezůstane po něm na pleti lepkavý film. Ale fakt je, že ten gel Holika má prostě tu konzistenci přizpůsobenou účelu, takže se s ním pracuje lépe/příjemněji - a fakt to vypadá, že se začíná projevovat nějaký pozitivní efekt, přinejmenším ta zarudlá místa zbledla a "zchladla"...

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 16:23

Zu já jsem na ten hydratační krém/gel nezapomněla, jen jsem se k tomu neměla čas dostat, až teď

Dnes se celý den "prohrábávám" různými produkty a jsem z toho tak trochu nesvá. Ne, že bych nenašla vhodné hydratační krémy v rozumné cenové skupině, ale nechce se mi doporučovat produkt, kde složení není silikonů prosté, a to je pak kumšt

Z pohledu složení mi nejlíp vychází tady už zmiňované hyaluronové sérum - z pohledu účinných složek (hlavně peptidové péče) je opravdu unikátní a tomu taky odpovídá cena, bohužel Ale dalo by se to brát jako "první pomoc", dokud se stav pokožky nestabilizuje. A současně ji kombinovat třeba s Syncare Hydratačním gelem nebo s Clarins Hydra-Essentiel.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 18:19

prďola super, já na to nijak nechvátala a vyzkouším! Mocmoc děkuju!

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 22:04

prďola

A další produkty značky Nafigate by jsi taky doporučila? Zajimaly mne séra a krémy pro věkovou skupinu +- 50, sérum s těmi peptidy má uvedenou věkovou skupinu 30+, tak by to chtělo asi nějaký vyšší level... ???? 

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 00:26

33lejaby Jestli si to dobře pamatuju, tak produkty z jejich řady 50+ si vyzkušela/koupila @Miru - pokud se nepletu, tak by asi uměla vyhodnotil jejich účinnost. Z mého pohledu jsou složením vyhovující

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 06:29

prďola Zu 

...ano, z 15/02/20

Zkušenosti se značkou Nafigate

Na základě vzorečků safírové řady 50+ jsem tuto řadu i objednala, k tomu jsem dostala kyselinu hyaluronovou a přikoupila jsem odličovací dvoufázový olej.

Dvoufázový odličovací olej

je super. Odličuje téměř na jeden tampon vše, krásně rozpouští makeup i řasenku. 

(pak, ve sprše dočistím obličej jinde zmiňovaným myc. gelem od Whamisa)

Kyselina hyaluronová

vypne, vyhladí/vypne - jakoby nacucne tu tenkou, s vráskami, kůži kolem očí. Fakt dobré.

Krém i sérum se velmi rychle vcucnou do pleti.

(Sérum je hodně vypínací, až stahovací. Nedoporučuji dávat kolem očí..., ale na zbytek obličeje, pod krém, nebo v létě, když je super hic, je/bude určitě hodně dobré.)

Na krému dobře drží makeup, resp. vydržím se nelesknout téměř celý den, nebo jen minimálně.

Kolem očí ale musím používat jiný, výživnější krém. 

Jinak - když porovnám s kosmetikou Whamisa, tak Whamisu vnímám jako lepší. Ale zase Nafigate vyjde levněji, takže dobré oboje.

Edit: Whamisa je mnohem lepší. Teda pro mě.

jejich tonikum Deep Rich je bezkonkurenční. Kolagenový krém také.

Odličovací olej lepší než od Nafigate(ten od Nafigate je takový "hrubý" a když se dostane do očí, jemně štípe. Sice rychleji odličuje než ten od Whamisy, ale ten od Whaisy je takový jemnější/ale ne slabší...)

Cena za Whamisu je pro mě celkem dost. Ale výrobky vydrží opravdu dlouho. A je velmi sympatické, super, že lze zakoupit sadu pěti vzorků

(člověk napíše stav své pleti, event. požadavky a ony vzorky namíchají dle potřeby....)

https://www.puredistrict.cz/kosmetika-whamisa/whamisa-vzorky-pletove-pece.html

od něčeho cestovní balení/malá velikost ideální na vyzkoušení.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 07:58
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 08:04

a co Shiseido? Ja uz kdysi neco mela, ted bych potrebovala honem koupit nocni a ocni krem a tapu. Plet spis sucha, dehydratovana a zacinajici vrasky

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 08:45

prďola Miru

Díky, mi šlo především o to složení, jestli tam teda nějaké ty pečující ingredience má a nejsou tam nějaké zbytečné fujtajbly. Já donedávna žila v přesvědčení, že jediné a správné je mazat se Diorem a podobnými značkami, že s tímhle nemůžu šlápnout vedle. Složení jsem nikdy nezkoumala, jste mi tady tak trochu rozbořily bábovičky.... 

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 09:14

33lejaby 

...no, já se o to také nezajímala. Max jsem věděla, že silikony ne, parabeny nee...

Pak tady daly holky tu tabulku na fujtajbl věci v kosmetice a šok!. Fakt, kolikrát lepší nevědět...

No, nicméně ta Whamisa je na 99% pořád za "1"(= best)

Doporučuji aspoň přečíst si jejich stránky...

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 09:45

Candance Produkty Shiseido teď moc nesleduju, ale koukla jsem na složení dvou a je to plné silikonů (fakt - tři druhy, protože jeden je už asi málo ). Takhle nahonem mě napadá ten 100%PURE noční, ten má skvělé složení.

33lejaby Dior pečující produkty znám a jsou opravdu nic moc. A to vůbec nemusím brát do úvahy nevhodné ingredience, ale i z pohledu aktivních složek to není žádná hitparáda.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 13:58

Miru Díky za skvělé detailní popisy . Dochází mi Buffet od The Ordinary, tak možná vyberu něco z tvých doporučení. 

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:07

whiskas 

...no, já fakt nejsem jejich placená reklama. Jen jsem z těch výrobků opravdu nadšená.

Začala jsem vzorečky... Moc nadějí jsem do toho nevkládala, a říkala jsem si, že co by to muselo být za zázrak, abych si koupila tak drahý - pro mě - krém. Jenže když ty vzorky přišly, tak jsem si po prvním vyzkoušení je tak šetřila!, jak jsem byla spokojená...

Vlastně ty vzorky - 5ks vč dopravy je 199,- kč. To je směšná cena v porovnání s tím, kolik člověk utratí za výrobky, které mu nesednou a musí koupit něco jiného.

Takže "vyhodit" dvě stovky za pět ks něčeho k vyzkoušení, mi přijde hodně dobré.

A když jsi z Prahy - možná už zase otevřely. Zkus tam zavolat

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:18

Miru Nepodezřívám tě z placené propagace . Těší mě tvoje osobní zkušenost a že jsi se tak detailně podělila o účinky a pocity. Myslím, že Nafigate chválila i Poéma .

Je fajn, že se dají koupit vzorky. Během pár dní se vracím do Prahy, tak zjistím možnost osobního odběru.

Já jsem zkoušela vzorek od Sisley (dostala jsem ho k nákupu) Sisley Velvet se šafránem a byl velmi příjemný, ovšem odpovídá-li ceně, to fakt nevím . Každopádně jej nehodlám zakoupit.

Složení zde (jen pro info):

WATER/EAU (AQUA), PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, GLYCERIN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, CETEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SQUALANE, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETEARYL GLUCOSIDE, SACCHARIDE ISOMERATE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, OPHIOPOGON JAPONICUS ROOT EXTRACT, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, POLYGONUM FAGOPYRUM (BUCKWHEAT) SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL , CITRIC ACID, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, FRAGRANCE (PARFUM), PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, GERANIOL, CITRONELLOL.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:32

whiskas Ano máš pravdu, chválila jsem je a pořád chválím. Používám tedy řadu 50+ cca 6-7 týdnů a jsem naprosto spokojená. Nechci se opakovat, tak jen, že se připojuji k Miru, s jejími recenzemi na jednotlivé produkty se shoduji. 

Ještě bych potřebovala nějaké SKVĚLÉ tonicum, to jsem zatím nevychytala. Nemohu mít nic s alkoholem ( ani nechci ), ale mám na nose a tvářích rozšířené póry, tak něco na jejich zatažení a zmenšení by mi bodlo. Neměla byste některá tip?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:45

Miru Čo by si doporučila mne, mám suchú citlivú pleť, 56 rokov, posielajú aj na Slovensko, vzorky by sa mi asi neoplatili kúpiť, poštovné na Slovensko je drahšie. 
Myslím kozmetiku Whamisu.

Končím s pleťovým sérom a krémom Eisenberg, produkty boli úžasné, bol to darček, ale pozerala som ceny na nete a sama si ich nekúpim, to radšej parfum za tie peniaze.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:49

Miru díky za tip na Whamisa, jakmile začnu chodit do práce, zkusím si něco objednat.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:56

milacka 

...víš co.?, napiš jim emaila ony Ti orčitě dobře poradí

Catherinne 

...já jsem za vzorečky a nebo se můžeš, jak píšu výše, stavit v jejich butiku, nebo také ten email... Ony odpovídají téměř obratem

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 14:56

Poéma já jsem se tenkrát nějak nerozhoupala, měla jsem ještě dost starých zásob, ale teď už mi vše dochází, tak ráda zkusím něco nového. Tonikum jsem teď nějaký čas nepoužívala vůbec. Naposledy jsem měla (na doporučení 0Zero) tohle od Clarins. Opravdu nevysušuje, ale póry tedy nestahuje, je spíše takové osvěžující.