Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:49
Reakce na Fakirka:

Bílkovin mám dlouhodobě málo, vím to, ale pořád jsem se nedokopala k úpravě jídelníčku. Takže jedu stále ten pitomý režim, co je po ruce. Např. včera: ráno vločky, oběd salát s kalamáry (byl tedy výborný), večer celozrnná houska se šunkou a rajčata. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:50
Reakce na Fakirka:

Mně je po něm na zvracení, respektive už z té vůně. Snažila jsem se, ale nelze. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:54
Reakce na whiskas:

Taky by mohlo pomoci, "dělená strava".

Ne striktně,

občas aspoň.

Prostě nedávat si housku se šunkou, nýbrž šunku se zeleninou, či ještě sýry k tomu,

resp. bílkoviny nemíchat se sacharidy.

A nebo ano, míchat, ale ne k večeři.

K večeři je podle mě nejlepší bílkovina + zelenina, nebo sacharid + ovoce či zelenina.

Ale bílkovina a sacharid k večeři nee...

Někdy to tak dělám a někdy jím normálně.

Hlavní je to nehrotit, prostě na pohodu, podle chuti.

základ - nepřejídat se, zmenšit porce a jíst všechno.

Člověk pak nemá nezřízenou chuť na "zakázané"(a může to být cokoliv)

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:56
Reakce na whiskas:

No to bude ono. Já kdysi cvičila jak blázen a svaly nikde... teď to jen tak šolíchám a dobrý. Já jsem měla ráno k snídani míchaná vajíčka (3) s pár rajčaty. K obědu sindám cca 150 g. brambor s 200 g plátkem vepřové pečeně. Večer asi hermelín . Mezi tím jím ořechy a po cvičení vypiju proteinový nápoj. Zeleninu uzobávám skoro ke všemu. Jím hodně tuků, musím něčím nahradit chybějící sacharidy... nebo snídám tučný tvaroh s trochou kakaa. Je fakt, že můj jídelníček je stereotypní a každý by to asi nedal...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:57

Ještě mě napadá, známá ve fitku brala na odvodnění draslík (citrát) a prý to fungovalo. Doma jsem ještě našla tablety Megaforte (brusinky + kopřiva), což by mohlo také fungovat.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:59
Reakce na Miru:

Teorii mám zmáknutou, ale já měla večer příšerný hlad, takže samotná šunka by mě neuspokojila. Nemyslím, že mám jídla moc, takže porce bych u sebe už rozhodně nezmenšovala, to bych umřela hlady :-D. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:01
Reakce na whiskas:

Nerada zasahuju, ale nejezte draslík jen tak, když nevíte, jakou máte hladinu. Pokud vím, fitnessky se často 'rýsujou' před závodama diuretikama, tak asi pak draslík doplňujou, ale jíst to jen tak od oka, ne.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:03
Reakce na Fakirka:

Váš jídelníček se mi zdá super! Mně osobně stereotyp v jídle nevadí, jím také v podstatě to samé, až na výjimky. Vynasnažím se zakomponovat do jídelníčku více bílkovin. Je fakt, že po větším množství sacharidů mám i nafouklé, vyvalenější břicho. A zadek? No to je kapitola sama pro sebe . Placka ... zemská přitažlivost je neúprosná, takže více dřepů :-D.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:05
Reakce na Ounz:

Vážně? Známá ho právě doplňovala právě, když chtěla "vyrýsovat". Ale děkuji za upozornění. 

Popis např. zde.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:18
Reakce na whiskas:

No, tyhle reparáty neznám, jen mi přijde nevhodný, si ty jonty jen tak, bez znalosti hladiny a bez pádného důvodu doplňovat jinak, než pitím třeba minerálky občas a jedením vyvážené stravy. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:21

Jen pro ilustraci. Včera jsem si zkoušela jmenované kalhoty Mango. A málem mě ranilo ... Ale nohy jako laňka nebudu mít nikdy, s tím jsem smířena, ale něco by s tím snad dělat šlo. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:22

Fotka smazána, abych tady neplevelila.

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:35

je to ještě téma o cvičení nebo soutěž o to, kdo má největší špeky / zadek / ... (sorry za hejtovací vsuvku, ale už mi to přijde kapánek chorobný ;-) )

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:38
Reakce na moora:

Není to soutež, ale uznávám a přiznávám, že já osobně to mám trochu jako diagnózu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:38
Reakce na whiskas:

Jako ilustrace toho, že máš na stehnech a lýtkách svaly jak závodní cyklista, dobrý.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:48
Reakce na Sweet Potato:

Já nechtěla nic demonstrovat, jen ukázat realitu objemných nohou. 

A to jsme tady ještě neprobíraly kolena .

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:57
Reakce na whiskas:

Píšu ilustrace, ne demonstrace. A nemyslím, že by to bylo něco k hubnutí nebo nedejbože k odvodňování. Kolena pošleme k jezeru. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:58
Reakce na whiskas:

...když pominu, že máte problém v hlavě((to už tu bylo x krát řečeno v různých formách),

protože remcáte u postavy, o které většina sní... Takže Vy kdyby jste měla o deset kilo víc, asi by jste se už houpala někde v průvanu...)),

tak bych té štíhlé postavy využila -  

když úzké věci, tak upnuté, protože nemáte téměř žádný tuk, faldy, špíčky atp. ...,

a nebo naopak široké kalhoty sukně a přeštípnutý pas.

prostě využít všechno, co jde u vymakané postavy.

A hlavně - nosit to, v čem se já/Vy osobně cítím/te dobře,,

a ne milionkrát řešit tisícáté boty zda ano či ne, a pak je vracet a zase prosit zde o "schválení".

Jasné, někomu dělá dobře "držet se stáda"/nevybočovat/mít na sobě to, co většina(džíny, typ bot, šatů, atp. ...), ale kde je osobnost, originalita, jedinečnost jedince.?,

KDE jste Vy.?..

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:01
Reakce na Fakirka:

Prosím, napíšete, kolik vážíte při jaké výšce.?

(abych se "porovnala"...)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:03
Reakce na Miru:

Já jsem mimo .

K těm upnutým věcem - sama vidíte, jak hrozně to vypadá, prostě vybrat kalhoty není jednoduché. Mně osobně se více líbí (tedy na mně) ty volnější. A vždy jsem překvapena, že když vedle mě bude stát někdo silnější, včetně dolních končetin, ale bez těch tvarových náznaků, vypadá to na něm ve výsledku zcela jinak, lépe. Byť ta osoba bude všude objemnější.