Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:11
Reakce na whiskas:

já nemam nic proti rohlíkům, jen že jsi psala že máš málo bílkovin ale šunka tě nezasytí když máš hlad, že je lepší rohlík (aspoň tak jsem to pochopila, asi špatně)

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:17

Já nepsala, že je rohík lepší, psala jsem, že jsem ho prostě měla rohlík se šunkou. Kalorický příjem jsem tím nepřekročila, jen jsem za ten den měla málo bílkovin.

A jistě, cvičím i protože nesnáším špeky, jenže každé cvičení zároveň buduje svaly. Byť od určitého věku tak nějak omezeně. 

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 29. července 2017 15:16
Reakce na whiskas:

Rady, které fungujou u mne:

1. Nas.at na váhu, bych se musela zbláznit, vážím odjakživa vic než co vypadam, doktorka si to vždy šla ověřit, protože si myslela, ze kecam. 

2. Pořad se sledovat. Je to těžký, i já to dělám a ve chvíli, kdy se na to vybodnu a mám jiný starosti, hned mám lepší výsledek.

3. Nezakazovat si žádnou konkrétní potravinu, aspoň já ve chvíli, kdy si řeknu, ze vynechám (pečivo, tuk, ovoce, mléčný výrobky...Okamžitě hledám příležitost, jak to porušit, proste všechno, ale malé množství 

4.To nejtěžší na světě: Přijmout se. To ještě nezvladam, přijde mi taky děsně nefer, ze i přes cvičení a zdravou stravu budu vždy nesoumerna, nahoře kosti a k tomu široký kyčle a nohy jak sprinter. Není to spravedlivy a taky bych chtěla vypadat jinak, ale opravdu to jde změnit jen po určitě hranice.

5. VYPADAS ÚŽASNE a popravdě bych si dala chvíli pokoj od vlákna Co jste si dnes koupili. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2017 15:22
Reakce na Miru:

Děkuju

tak já mám taky velikost kalhot někdy 36/38,

při výšce 174 mám cca 57kg.

Jsem štíhlá, no, mít aspon dvojky prsa, tak vážím víc...

A já si Tě celé roky představovala jako maličkou, menší než já (160 cm).  

Při té váze musíš být hodně štíhlá.

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 29. července 2017 15:31
Reakce na Luna:

4. bod patří k nějtěžším a za 5. děkuji, jeho poslední část zní více než rozumně .

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 29. července 2017 15:52
Reakce na Dalia:

Přesně!!! Miru pro mě vždy byla malá a drobná blondýnka. Jsem z té výšky v šoku, je vyšší než můj otec. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:11

Jsem u rodicu (sedim tu sama, tak lozim po parfumanii), tak se zapojim.K

Mam 165cm, kdyz jsem mela 53kg, vypadala jsem jak z dachau, sice jsem oblekala velikost 34, bylo to kratce po propusteni z nemocnice a nic jsem nezvladala, neustale unavena a tak. Moje vaha na bezne fungovani je 60-63kg ted mam 64, tak se chystam, ze zacnu zas trochu neco delat a pujde to dolu (mam tu vyhodu veku zatim). Pri tech 60-63kg nosim velikost 36-38 jak kde a jak co. 

Co uz jsem nekde psala, mam velmi siroke boky, zato uzky pas (aktualne 67 pas a boky nejakych 107), uzky hrudnik, normalni prsa (podprsenka 65DD - vetsinou). Uz jsem si zvykla, ze to tak je a moc s tim nenadelam - jakmile zacnu neco delat, prvni, co se mi formuje je bricho - blbe, na zenskych se mi pekac buchet nelibi.

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:35
Reakce na Dalia:

...štíhlá jsem, ale akorát.

Nejsem vychrtlá, prostě akorát

Jsem spokojená.

Jasný, taky bych měla na sobě co vylepšovat, ale cvičím, jak a kdy se mi chce

(a když je event. potřeba, když víc papám třeba...),

hlavně pro ten pocit po cvičení.

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:36

Jo noo, každý má svoji ideální váhu jinouˇ(při které se cítí a funguje dobře), nedá se na to vzít nějaký mustr.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. července 2017 17:51
Reakce na Miru:

I já potřebuji ke spokojenému pocitu pohyb.  Procházky, cvičení, kolo ... podle času a možností. Díky tomu, že mám psa, tak každodenní procházky jsou nutností. 

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:31
Reakce na Dalia:

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 29. července 2017 21:15
Reakce na Solathis:

Já merim taky 165 a přesně, když jsem měla 53 Kg, tak jen proto, ze jsem prozvracela 8 týdnu druhého těhotenství a chtěli mě napojit na kapačKy, za normálního provozu bych takové váhy absolutně nebyla schopna dosáhnout. Taky pak stačil týden úplně normální stravy, žádné sladkosti a blbosti, jen zelenina, ryze atd... a okamžitě 3 kila nahoře. Já zas působím celkem "vyzilym" dojmem kvůli obličeji, licnima kostma bych mohla prorazit pivní plechovku. A jsem taky tento typ, ploché břicho zadarmo, když cvicim, tak ukázkový rýhy, ale široké boky, i když bez sadla, proste strašně do stran. Se nedá nic dělat, dost záleží na "body frame", šířky kostry, dá se to i změřit nějak... 

Offline whiskas
Avatar
19454 příspěvků moje polička 29. července 2017 21:20
Reakce na Luna:

Nestěžuj si, pokud máš ploché břicho, je to super! S šířkou pánve nic neuděláš, tak si užívej ten zbytek. 

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 30. července 2017 08:41

Na svych 156 cm jsem mela dokud jsem pracovala fyzicky 60 kg+-2kg, jenze svalu. Ted jak se flakam doma, zacina byt videt jak to vsechno povoluje, takze uz druhy tyden chodim co 2 dny plavat, na tehotenskou jogu jsem sla jednou, hodinu si pozorovat bricho a szivat se svym ditetem, to fakt ne. Sem tam jeste vytahnu kolo, ale z toho me zas boli zada:( nevim co cvicit aby to trochu zachranilo ten vseobecny upadek :D

Online Fakirka
Avatar
2064 příspěvků moje polička 30. července 2017 10:25
Reakce na rasaNori:

No asi by vám nejlépe poradila Pinot, ale myslím, že pokud jste byla zvyklá na fyzickou aktivitu, v podstatě můžete pokračovat až skoro do porodu. Trochu mírněji samozřejmě. A šetřit břicho. Takže dřepovat a posilovat ruce klidně můžete.

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 30. července 2017 10:33
Reakce na rasaNori:

Mne pomáhaly vycházky, chodila jsem vždy cele těhotenství jak fretka, strašně strašně mi to chybí, protože se dvěma mrnatama toho člověk moc nenachodi, snad se k tomu vrátím až povyrostou...

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 30. července 2017 11:18
Reakce na Luna:

Jj prochazky se psem 4×denne jsou jasny, jen jak jsou ty hice, tak se ji nechce (hodne chlupata psina). Drepovat se da i ted? Diky za rozsireni obzoru, nejak jsem byla presvedcena ze ne

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 30. července 2017 12:36

Dívám se, že o cvičení už tohle téma není. 

Já se toho teda budu držet, i když necvičím doma :-D. Včera jsem jezdila se sekačkou po obří zahradě...7km a 3 hodiny. . Potom ještě tak 2 hodiny po lese s malým na houbách. 

Dnes jsem ráno byla v posilovně, cvičit nohy  a po obědě se chystáme na koupaliště, tak si snad i zaplavu. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. července 2017 14:20

Ja som zo seba nešťastná. Už asi 5 týždňov som necvičila a je to katastrofa. Všetko povolilo, mufiny sú ešte väčšie, no vôbec so sebou niesom spokojná. Na váhe som za poslednú dobu vôbec nepribrala. No strava bola za tie posledné týždne katastrofa. Chýba mi disciplína. 

No nič, od zajtra začínam znovu nanovo, mám pocit že aj sila ma opustila. Dnes som sa skúšala dvihnúť na kruhoch a slabota slabota. Sakra toto ma štve najviac, bola som na tom dobre a prestala som.  

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6106 příspěvků moje polička 30. července 2017 14:27
Reakce na paktofonika:

Teď to půjde rychleji, tělo si to pamatuje ;)

Já měla dva týdny pauzu od běhu a překvapilo mě, jak rychle jsem se dostala na předchozí úroveň a ještě se zlepšila.