Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:05
Reakce na Miru:

A omluva, tohle je vlákno o cvičení, omlouvám se. Ale chtěla jsem jen doložit, jak se věci mají. 

moora 

Zvláštní omluva pro Vás. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:13
Reakce na whiskas:

Jako já vám věřím, že se takhle podceňujete, resp. vaší postavu podceňujete, že tomu fakt věříte, ne proto, aby se vám to donekonečna vyvracelo, co chválím je, že to ventilujete po síti, dělat tohle po okolí, jednou vás nějaká skutečné prostorově objemná něčím přetáhne

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:16
Reakce na whiskas:

Za prvně - nemusíte se omlouvat, není za co.

Za druhně - máte skvělou postavu, vysportovanou, pevnou.

Jasné, někdo je na svaly, někdo na měkké polštářkovité hmoty(různého objemu), je to přece individuální.!

Znám chlapy, co slinatají po stokilových ženách a znám chlapy, co šílí po pevném vyšpuleném zadku a lá černošky a a po svalnatých vyrýsovaných pažích.

Takže opět - základ je - aby se člověk cítil dobře, sám se sebou.  A ne kvůli druhým.

Asi máte v podstatě spokojený život, když řešíte, podle mě, píč****y.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:19
Reakce na Miru:

Děkuji, zatím si nestěžuji. Ale vážně, víte, kdy to řeším, když tady vidím, co si kdo koupil, co měl na sobě a já se pak insiruji a zkusím si obléknout totéž, nebo podobnou věc a výsledek je naprosto odlišný, byť kolikrát velikost stejná. Věřte, že řeším jiné, zásadnější věci, ale tohle je taková ventilace. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:19
Reakce na Miru:

Děkuji, zatím si nestěžuji. Ale vážně, víte, kdy to řeším? Když tady vidím, co si kdo koupil, co měl na sobě a já se pak insiruji a zkusím si obléknout totéž, nebo podobnou věc a výsledek je naprosto odlišný, byť kolikrát velikost stejná. Věřte, že řeším jiné, zásadnější věci, ale tohle je taková ventilace. 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:21
Reakce na whiskas:

A líbí se Vám to.?

Líbí se Vám vůbec to, co tu prezentují druzí.?..

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:21

A to jsem ještě do poradního vlákna chtěla hodit fotku v džínách, ale raději ne. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:24
Reakce na Miru:

Ano, nejvíce ty jednoduché, minimalistické outfity, které nosí např. jinx , Noren , 999 , nellielovett  a další.

Offline Fakirka
Avatar
2103 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:25
Reakce na Miru:

Prosím, napíšete, kolik vážíte při jaké výšce.?

(abych se "porovnala"...)

No, možná to někomu přijde moc, ale tolik jdˊsem měla před dítětem....při 165 cm mám 56 kilo. Špeky asi nemám, a užnani nemívám nafouknuté břicho. Váha mi kolísá až k 58 kilům v závislosti na cyklu.  Kdysi jsem bývala fakt hubená, 50 kilo a 56 cm v pase....pak mi nějaký kluk v posteli řekl, že jsem hubená jak pes....no byla jsem fakt jen hubená, žádné svaly ani kondice. Fet slim. Teď jsem na tom mnohem líp. Ale každý má jiný typ postavy, takže váha a výška nejsou úplně vypovídající... velikost kalhot mám 36-38. záleží na výrobci. Takže Whiskas se svou 34 je někde úplně jinde. Ale já se sobě líbím a jsem spokojená (no ksicht bych měnila hned) a to je nejdůležitější.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:30
Reakce na Fakirka:

Děkuju

tak já mám taky velikost kalhot někdy 36/38,

při výšce 174 mám cca 57kg.

Jsem štíhlá, no, mít aspon dvojky prsa, tak vážím víc...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:33
Reakce na Fakirka:

Tak váhu máte naprosto ideální (ale já si opravdu myslím, že váha není až tak směrodatná - ale to Vám asi nemusím vykládat ). A velikost oblečení je také jen to číslo, protože na každém to vyzní jinak. Gratuluji k ideálu a hlavně k vlastní spokojenosti, ta je k nezaplacení. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:34
Reakce na Miru:

Děkuju

tak já mám taky velikost kalhot někdy 36/38,

při výšce 174 mám cca 57kg.

Jsem štíhlá, no, mít aspon dvojky prsa, tak vážím víc...

Ta poslední věta mě rozsekala .

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:39
Reakce na whiskas:

...můj muž říká, že mám borůvky.

No, holt každý nemůže mít všechno

Aspoň v šedesáti nebudu chytat prsa do gumy u tepláků...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:40
Reakce na Fakirka:

A navíc máte + za výšku, každý cm se počítá a prodlužuje nohy .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:41
Reakce na Miru:

Vy máte dokonalé míry, vysoká, hubená, super .

Offline Fakirka
Avatar
2103 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:47
Reakce na Miru:

No prsa mám asi větší

Offline Fakirka
Avatar
2103 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:55
Reakce na whiskas:

Hlavně nemá cenu toužit po něčem, co není fyzicky možné. Já bych taky chtěla mít aspoň 10 cm navíc a líbí se mi spíš takové chlapecké postavy nebo naopak druhý extrém - namakané fitnesky. Teda ne před závody, spíš tak týden po, když jsou zas kapku zavodněné. Ale musíme pracovat s tím, co máme.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:00
Reakce na Fakirka:

Ano, fitnessky jsou krásné. Nikoli kulturistky, ale fitnessky, to je radost se podívat. Hlavně, že je člověk funkční, že? Klišé, ale je to tak. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:04
Reakce na whiskas:

stejně jako s botama a kabelkama, prostě nevíš co chceš:-) makáš abys měla muskulaturu a pak se ti nelíbí, že nevypadáš jako křehká víla...

btw dočítám zpětně, ta šunka samozřejmě zasytí, když jí sníš dost - co myslíš že zažene hlad líp, plátek šunky plus rohlík nebo balíček šunky?:P

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 14:07

Tak jeden rohlík za den nikoho nezabije, ale teorii opravdu ovládám. 

Já nijak zvlášť nemakám, cvičím pro radost, dobrý pocit, jen jsem to poslední dobou flákala.