Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 20. července 2017 19:50

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2017 10:14

Hodlám se objednat na body wrap a slibuju si od toho zázrak, vyvede mě někdo z omylu a ušetřím? Zatím bych to viděla na těch 30

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. července 2017 10:32

Koukám, že se tady v tématu moc necvičí . Já jsem teď měla 14 dní dovolenou ultra all inclusiv. Předsevzetí, že budu na dovolené denně běhat u moře vzalo rychle za své. 

Na druhou stranu mě dovolená potěšila, protože Polky a Rusky, dle mého, svoje těla vůbec neřeší, takže to byl dostatečně odstrašující příklad pro budoucnost. Většina byla o dost mladší. 

Jídlo jsem na dovolené vůbec neřešila. Víceméně se jen jedlo a leželo. Sladká snídaně, celý den melouny, po obědě a po večeři dortíky a dojela jsem -2kg. Takže metabolismus jsem si napravila výborně. Ještě pár let zpět jsem se pravidelně vracela +5kg. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 23. července 2017 12:16
Reakce na Mutziputzi:

A co ty náplasti, fungovaly?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. července 2017 12:34
Reakce na Sweet Potato:

A co ty náplasti, fungovaly?

Musim říct, že docela jo, nejvíc se mi líbilo, že celou noc hřejou, do tohodle počasí to není)), zejména najet zároveň s nima na rozumný jídelníček, což se mi zcela nedařilo, věřim, že břicho splaskne, asi právě ta voda jde rychlejš pryč, na to já trpim.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 23. července 2017 12:45
Reakce na Mutziputzi:

A co ta Low carb dieta? Pořad to držíte? Já se teď zas snažím, ale ta svina ovoce je všude a je to tak dobry! Takže trochu lepší to je, ale jako...Furt Kate Holmes.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. července 2017 12:50
Reakce na Luna:

Jak to říct...velmi volně no, ovoce jím, nejím pečivo, těstoviny, přílohy absolutně minimálně, třeba sushi bez rejže těžko že. Přes léto nechodím cvičit, jsem líná, ale denně dám hodinu na páse. Vzhledem k dovolený v srpnu hodlám do odletu eliminovat prosecco, to taky nedodá

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 23. července 2017 21:57

Body wrap - pokud je to to bahno z Mrtvého more, tak u mne to fungovalo. Myslím, že to tak nějak rozproudí lymfu, je třeba u toho hodně pit a co mi nevyhovovalo, bylo doporučení vydržet to minimalne 1-2 dny nemyt. Ve vedrech dosti nerealne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 07:41
Reakce na olilla:

Ne to ne, tohle je to http://bodywraps.cz

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 24. července 2017 08:06
Reakce na Mutziputzi:

Tak to je ono, byla jsem na tom před 7 lety, jenom se právě ty obvazy namacely do teplého roztoku z Mrtvého more. To teplo nejspíš zesilovalo účinek odvodnění. Odcházela jsem a kalhoty mi byly v pase volne. Jenom mi právě bylo doporučeno to ze sebe nesmyvat. Důležite je potom hodně pit. Úplne jsem na to zapomněla, ale bylo to fajn a tenkrát mě to nakoplo něco se sebou dělat. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 09:05
Reakce na olilla:

Už jsem objednaná

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 24. července 2017 09:42
Reakce na Mutziputzi:

Tak potom napiš svoje dojmy.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:27

Prave jsem dorazila z cross tréninku a...ZIJU!!! Ale bylo to drsný.  

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:22
Reakce na Luna:

Můžu se zeptat, jak to cvičení vypadá. Vůbec to neznám. Jinak jsem též vždy ráda, když přežiju

 Já jsem včera po 14 dnech cvičila nohy a sice žiju, ale chodím jak blb a sednout si je trošku problém. Přesto dnes budu pokračovat břicho a ruce, ale až večer po odpolední. Teď líně sedím. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:53
Reakce na Renusatko:

No, ani nevím, jak bych to popsala. Je to kombinace silového a kardio cvičení. Máte časový limit, seznam cviků a nakonec se zapíše, co kdo stihnul. Takže začíná se posilováním a když už chcete zemřít, tak cvičitelka řekne, že se jde na kardio, což je např. 10 kol běhání, 100 dřepů, 8 kol běhání, 80 montain climbers, 6 kol běhu, 60 sklapovaček a tak se číslo snižuje, až jste u 1 kolečka a 10 angličáků například. A co bylo zajímavé, byli tam i chlapi, ale ty mladý holky je úplně vydrtily, taky teda měly všechny svaly jak Rambo a já jsem si tam připadala jak drobná panenka, což normálně úplně nejsem.  Nebo je načase si přiznat, že asi nevypadám zas tak špatně a budu se od teď jen snažit při cvičení nezemřít. Ale ten pocit, když jsem šla z tělocvičny domů, to byla nádhera. Příště jdu zase!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:01
Reakce na Luna:

A o to právě jde.!,

prvotně o ten pocit po cvičení/jakekoliv namaze, činnosti,

to je ono.!

Online dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:03
Reakce na Luna:

A kontroluje někdo provedení cviků? Jinak je to celkem k ničemu.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:06
Reakce na dzizisketa:

Cvičitelka je ukáže a postupně nás obchází a případně opravuje, takže myslím, že ok...

Online dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:09
Reakce na Luna:

Tak to jo, já to právě znám, jak se mi v půlce sady wallball/angličák začínají třepat kolena

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 26. července 2017 13:10

Jinak ráda sleduju jednu francouzskou youtuberku a tady mluví o tom, jak se Francouzky stravují. No, takže no snack...