Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2017 15:40
Reakce na dzizisketa:

No takže to jen potvrzuje, ze zhubnu, jen když nejím nic. U mě to tak bohužel je, tak mi je jen divny, ze někdo musí jist víc, aby zhubnul. Hele, z biologie jsem měla dvojku jen proto, ze jsem uměla namalovat nejkrásnější trávicí ústrojí v historii ústavu, jinak totální zero, navíc fungování metabolismu, to už po mne nemůže nikdo chtít...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. července 2017 16:10
Reakce na Luna:

Dobře, tak to už jsou extrémy, já jsem to s tím přibíráním z vody myslela obrazně. Taky je rozdíl, že třeba tělo někoho, kdo má 20% tuku začne spořit dřív než to, kde je 40% tuku, tam to může fungova celkem dlouho. Pokud je ale i štíhlý člověk v obrovském deficitu, tak je to něco jiného. Anorektičky nebo v koncentráku mají denní příjem i pod 100 kcal denně. Anorektičky na oddělení snědly třeba za den jedno jablko. Tam už i při celodenním ležení potřebují mnohem víc a po nějaké době není z čeho by tělo uložilo. Uloží 100 a spotřebuje 1400.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 28. července 2017 16:31
Reakce na Renusatko:

Uživam uz rok methotrexat a možná je to smesne, ale ja jsem po něm přibrala. Jako kdyby mi to zpomalilo metabolismus. Nemáš s tim zkušenost?  Není to dramatické, ale nic jsem nezměnila. Hodně jím, i se pohybuji dostatečne. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. července 2017 16:40
Reakce na olilla:

U metotrexátu to je vedlejší účinek. Nevím jestli je uváděný, ale u nás je hodně pacientů s artritidou co ho berou a stěžují si na přibrání. Nejsem si taky jistá jestli náhodou nezadržuje vodu v těle. To není úplně naše skupina léků, takže spíš co říkají pacienti. 

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 28. července 2017 16:45
Reakce na Renusatko:

Díky. Tak to bude asi ono, cítím se takova otekla. Jedina výhoda snad je, že jsem to přibrala přes prsa, ale už by to nemuselo pokračovat . Hlavně nevím, jestli přidat víc pohybu by melo nějaký smysl, ale za zkoušku nic nedam

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. července 2017 16:50
Reakce na olilla:

Ještě jsem se dívala a snížená funkce ledvin je vedlejší účinek, takže ten pocit oteklosti a zadržování vody to klidně dělat může. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2017 20:57
Reakce na Renusatko:

Bezva, díky, konečně to chápu. Takže když mám třeba jen kolem těch 20% tuku, tak na dietě začnu hned šetřit? To teda není fér! Já už to asi nechám jak to je a budu chodit na ten crossfit. Jsem trochu v šoku, prý se za tu hodinu spálí 1000-1500 kalorií, to snad ani není možné...Tak možná proto mám od úterý takovej hlad...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:19
Reakce na Luna:

Je pravda, že ten, kdo chce dát dolů posledních pár kg, tak tímhle asi trpí nejvíc....fér to není. 

Já jsem dnes absolvovala cvičení HIIT na eliptikalu....20 minut a jsem mrtvá snad na týden, ale prý se pálí za těch 20 minut kolem 600 kcal. A zítra mě čeká sekání naší kopcovité, obrovské zahrady na chalupě. Plánuju si vzít mobil a změřit kolik nachodím.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:23
Reakce na Renusatko:

No právě, taky mi přijde, že nejvíc se trápí ti, co se snaží o poslední třeba 3 kila. Takže to chce najít ten příjem, kdy to není ani málo ani moc nejspíš? Tak to je teda pěkná magie. Když si to hodím do tabulek, vypočítá mi to každá jinak od 1100 - 1800 kalorií, což je pěkný rozptyl.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:26
Reakce na Luna:

Asi tak. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 01:03
Reakce na Renusatko:

Díky. Jen mi stále není jasné, jak tělo dokáže "vyrobit" 1,5 kg tuku za týden, přestože jsem se absolutně nepřecpávala. 

Jenže dolů to budu dávat měsíc, jestli se mi to vůbec podaří. 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. července 2017 09:21
Reakce na whiskas:

Díky. Jen mi stále není jasné, jak tělo dokáže "vyrobit" 1,5 kg tuku za týden, přestože jsem se absolutně nepřecpávala. 

Jenže dolů to budu dávat měsíc, jestli se mi to vůbec podaří. 

A Není to voda? Jinak to nechápu. Já jím dlouhodobě nízkosacharidově a zhubla jsem, co jsem si myslela, že potřebuju. Na dovolené v Řecku jsem se fakt dost rozežrala....zmrzliny, pivo,gyrosy, chleba....Přivezla jsem si kilo navíc. Zase jsem z jídelníčku vyhodila pečivo a většinu příloh a během týdne je kilo pryč. Jím docela prasácky, žádná askeze. Vleze mi do toho nanuk a večerní pivo či sklenka červeného....prostě,když vyhodím pečivo a přílohy(jím jen trochu brambor k obědu), tak můžu jíst kupy jiného jídla....nic moc necvičím, jen doma posiluju podle videí a myslím, že mám nejlepší postavu za posledních 20 let. Jo a je mi 47.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 10:21
Reakce na Fakirka:

Možná ano, protože dnese ráno jsem opět cvičně vlezla na váhu a ukazuje o kg a něco méně, než před dvěma dny. Tělo je fakt zvláštní stroj ...

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:25
Reakce na whiskas:

A Vážíš se každý den? Já tak jednou za týden nebo 10 dní. Váha se mění i podle cyklu a tak. Zkus si koupit něco na odvodnění nebo pij nějaké ty čaje jako je kopřiva apod. Mě to taky skáče cca o kilo nahoru a dolů, ale neznepokojuju se tím. Jsi krásná baba, tak se postav před zrcadlo a každý den si to ráno řekni.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:34
Reakce na Fakirka:

Nevážím se každý den, jen tak namátkově a beru to jen jako porovnávací metodu (je mi jasné, že váha sama o sobě není úplně směrodatná - vážívala jsem více a přesto byla optika lepší - více svalů, méně tuku), ale když mám pocit, že mi pne oblečení, tak na váhu letím vždy .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:38
Reakce na Fakirka:

A pocit, že se musím zvážit mám velmi často po zkoušení oblečení. Včera jsem si zkoušela téměř kolektivní Mango kalhoty (velmi na tělo) a myslela jsem, že padnu - byly na mně jak legíny , neodpustily nic. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:41

Doporučuji tablety ForFemina Slim.

(díky Mutziputzi!)

Opravdu fungují, cca po týdnu se cítím "lehčí"...

Ve složení je i chrom, a opravdu pociťuji menžší žravost, chuť na cokoliv.

Myslím, že díky tomu(menší zadržování vody, mám problémy s otékáním nohou, a to jsem štíhlá, a menší množství jídla sežraného - jinak se to napsat nedá - za den) mám min o kilo méně.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:43
Reakce na whiskas:

Jasně. Máš dost bílkovin? Já svaly, hlavně na rukou, buduju cíleně. Moc se mi to líbí....třeba tvoje ruce. Tak si kupuju stále těžší činky. A piju proteinové nápoje. Moje slabší místo je zadek, chtěla bych ho vypouklejší....no nic, dobrý i tak. Taky se hlř smižuju s tím, že v pase těch 60 už nikdy mít nebudu, ale co.... koukni kolem sebe na ty obtloustlé dvacítky, které jsou o sobě přesvědčené, že jsou královny krásy.....to si vždycky namastím ego.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:45
Reakce na Miru:

Díky! Tablety zakoupím. Kopřivový čaj nějak nemohu, žaludek se brání .

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. července 2017 11:49
Reakce na whiskas:

Já kopřivový čaj miluju. Mám divné chutě.