Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 14. března 2019 20:05

wendulka Jsem moc zvědavá, jak jsi s tím škubla :-).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. března 2019 21:27

0zero7 Ty máš fakt přehled . Kamarádka tedy stále nezaznamenala žádný úbytek, tak je otrávená. Ale myslím, že je to i tím, že dle mého názoru, prostě moc ani nemá co hubnout. Na druhou stranu jsi někdy dříve psala, že při keto se hubne donekonečna  (tedy téměř). No nevím, prostě údajně nezhula za tři neděle ani ťuk a to jí výhradně maso, vejce, sýry, saláty. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:09

whiskas Ono zalezi kolik toho ji a skladba, kontrolovala si jestli je v ketoze? Protoze nemusi byt vubec, s hodne velkym mnozstvim zeleniny mas sach nahore rup ty boty. Fakt je nejlepsi to hlidat ze zacatku a prijem samozrejme tez

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:48

0zero7 Jasně, ale už jsem ti psala, jak se věci mají. Komu není rady ... Mě osobně jen překvapilo, že nehubne. Já když byla na stravě maso (vejce ..) salát, tak jsem opravdu nepočítala každý lupen (na to bych neměla nervy) a zhubla jsem i bez toho, abych znala přesné hodnoty. Logicky člověk "nesežere" 5 kg zeleniny a půl prasete za den, že? 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. března 2019 22:55

whiskas tak jiste, ale musis bejt v deficitu a takovej sejra ma kalorii.....  plus jestli nepotrebuje moc hubnout tak pak se cvicenim, aby se to vic nakoplo, ja kdyz chci tak s treningem jsem v ketoze za dva dny 

pokud chtela jist bez sach tak ze zacatku aspon monitorovat cukr, staci papirky na urine

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. března 2019 23:07

0zero7 Ona necvičí, to jsem ti psala. Jí málo, kolem 1 200 kcal. Ale nechci s tím tady plevelit, jen mě překvapilo (opět), že málo jídla neznamená vždy hubnutí. Ne, ani sýra nesní kilo, to je jasný. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. března 2019 23:17

whiskas tak ja to zopaknu naposled, makro nutrienty, skladba a hlidat ketozu papirkem no. Howg

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. března 2019 23:20

0zero7 Mně je to jasný, také jsem to takto poslala dál. Je mě udivilo (opakuji), že tak málo jídla a nic. Protože ne každý jede v keto dietě a přesto lidé hubnou. Přesto znovu děkuji :-). 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:26

whiskas Ozero7 se ti snaží taktně naznačit, že to tvoje kamarádka pořád dělá blbě.

Jestli jí jen něco kolem 1200 kCal denně , tak si to spalování nenastartuje a hubnout nezačne, i kdyby se rozkrájela, přestože jí jen maso, vejce, salát. Můj bazál je aktuálně při mojí váze výšce 170 cm a věku 1471 kCal, abych ho měla kolem 1200, musela bych vážit 50 kilo a to už bych měla těžkou podvýživu. Jen bazál.

A pokud jde o ty makro nutrienty, to taky musím potvrdit. Dokud jsem si to nezačala všechno hlídat, tak to dolů nešlo a mohla jsem se ušlapat a uskákat.

A to nedržím keto!

Čímž chci říct, že jsem byla přesně jako tvoje kamarádka. Jedla jsem málo a hrozně jsem se divila, proč to na mě nefunguje.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. března 2019 12:23

wendulka My už jsme to s 0zero7 probíraly jinde, takže samozřejmě chápu, co chtěla říci. 

A děkuji za konkrétní příklad. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. března 2019 13:51

whiskas No v tom tom posledním příspěvku, na který jsi reagovala, jsi psala, že tě udivilo, že tak málo jídla a nic. Tak proto jsem ti napsala, že já jsem typickým příkladem toho, že tento způsob hubnutí nebo ten intermittent fasting, který jsi tu párkrát zmiňovala, že praktikuješ ty, bohužel není pro velkou spoustu lidí vůbec spolehlivý. Tak jsem to myslela.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 16. března 2019 14:10

whiskas Nebo je jako ja, na me tez keto a low carb nefunguje, ani pri 1200 kaloriich a to z prosteho duvodu: Nevydrzim dyl jak mesic, stresuju se, ze nehubnu a vysiluju jak krava. Proste to nedam a musim ten deficit dojist. Cimkoli.  A ted jsem zazracne zhubla, sice ne tech 10 kilo, ale neco malo, prestoze mam pocit, ze jim mnohem vic. Nepocitam to, ale 4-5x denne neco malyho snim. Nemyslim na to. A chodim pesky na vlak a v praci xkrat denne vybiham do 4. patra, doma taky. A hlavne mam uplne jiny starosti nez debilni hubnuti. Preju hodne zdaru!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. března 2019 15:19

Luna 

Přesně tohle se obávám, že by byl na keto nebo jiné dietě i můj problém, proto jsem se do ní nepustila, ač jsem o ní ještě loni pod vlivem zdejší diskuze uvažovala. Že by mi to narozdíl od 0zero7 nefungovalo na hlavu.

Už takhle mám co dělat, že ne vždy se mi daří být stoprocentně důsledná, pokud jde o tu laktózu. Ale i tak je to pořád s pletí nesrovnatelně lepší než to bylo .

A zrovna tak, jak popisuješ, jsem něco zhubla loni v létě. Prostě nebyl čas na to myslet a šlo to samo. Jenže na podzim ty starosti odpadly a bylo to zpátky. No a pak přišel správnej impuls, já si zaměstnala hlavu dlouhodoběji jinak a zjistila, že mi to vyhovuje a funguje ještě líp.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 17. března 2019 12:38

Luna  měsíc? To jsi dobrá. Já tedy vlastně nikdy nevydržela žádnou "dietu" (myslím echt dietní restrikce déle než dva týdny). A něco počítat? Zbláznila bych se. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. března 2019 16:13

Chodite nekdo na rolletic?

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. března 2019 18:08

Mutziputzi Kdysi jsem párkrát byla.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 27. března 2019 12:50

Dotaz na ty, co jedou low carb: Běháte? Já jsem se od března dostala přes 50 km týdně a nějak to nezvládám dojídat v tucích a energie chybí. Sachry nemám ráda, mám po nich celulitidu. Nemáte nějaký tip, co s tím?

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 20:08

Přemýšlím, jestli to dát do jídla, nebo raději sem, ale zkusím to tady. Tipy na nějaké pohoštění pro lowcarb strávníky? Pořádám narozeninovou oslavu a moje oblíbená neteř a její přítel jedou v nízkosacharidovce, ráda bych je nějak mile překvapila. Jako jasně, sýry, nějakou zeleninu zvládnu, ale kdyby vás napadlo něco atraktivnějšího....(třeba 0zero7 ) 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 20:44

Garfie Co ta kvetakova pizza? Ja lowcarb nejedu, ale hrozne me twn recept zaujal, ale pravdepodobne to znaji a neni to nic extra

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 20:51

Karja To je náhodou dobrý tip, zkusím to někde dohledat, dík.