Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 09. března 2019 16:31

Kammila 

...tak to mám s Tebou také hodně podobné...

Poslední věta platí na 100%, a pivo - ano, v létě je na žízeň nejlepší.!, a na čerstvém vzduchu... A zbytek roku, když je zima, tak jak píše 999  - po dobrém obědě občas.

Jo, prostě je tolik dobrých věcí, jídel, pití, je to radost a slast. A také radši víc máknu, abych si mohla pochutnávat

Offline Mrakoplas
Avatar
8773 příspěvků moje polička 09. března 2019 16:55

Ježiš tu sa pije, nerobte mi chute s tým vínom. Idem cvičiť jogu ale žiadna vecerna odmena ma ešte niekoľko mesiacov nečaká 

Offline Karja
Avatar
35730 příspěvků moje polička 09. března 2019 17:39

Mrakoplas Ja ted piju Birel a nejakou zahadou si po nem prijdu opila, takze pro me normalni pivko zkus.

Jinak strejda ma zabijacku, nikdy jsem z toho nic nejedla jen skvarky a na kost kousek jitrnice, vsadim se, ze ale letos urcite budu jist vsechno a na kila!0

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2019 20:54

Renusatko Jak jsi mi tu před časem vysvětlovala HIIT a maximální tepovou frekvenci, která se dá dosáhnout jen na pár vteřin, že na spinningovém kole se narozdíl od běhu dosáhnout nedá. Tak těch 184 zatím opravdu ne, ale dneska jsem pro zajímavost schválně koukla na sporttester, když jsem slezla na konci a 170 hele.

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 12. března 2019 21:11

wendulka taky nemusis mit maximalni tepovku 184, to je dost orientacni udaj. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2019 21:37

continuity Jasně, že vím, že je to jen orientační. Však to sama taky píšu jenom orientačně, že jsem si na to náhodou vzpomněla...

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 13. března 2019 10:11

wendulka já se chystám na HIIT dneska. Jsem zvědavá, jestli to po roce zvládnu a nedostanu infarkt.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. března 2019 20:08

Renusatko No já se původně dnes chystala na svou první lekci Strong by Zumba  jenže pak jsem zjistila, že dneska je jedinej termín, kdy u nás dávají Green Book a moje předsevzetí vzalo rychle za své. 

Ono teda tomu pomohlo i to, že jsem náhodou předevčírem vlezla na váhu a objevilo se číslo, který jsem si tak myslela, že bych mohla do Paříže zvládnout, tak jsem si řekla, že to nebudu přehánět a odměním se 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 13. března 2019 21:08

wendulka Tak to je paráda.  Odměny jsou nutné, jsi fakt dobrá. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 13. března 2019 23:12

Miru Ja jsem ted omezila alkohol a poznam to teda, posledni tri tydny jen vino obcas, max vodka se sodou, pivo zadny. A za mesic 6 cm dolu v pase (ale je z ceho plus sjela voda). Plus teda zadny sacharidy, alkohol muzu, ale telo ho pak pali prvni a az pak se dostane na tuk, takze se to tim trochu brzdi.

wendulka Max je asi jina jak pro koho? me dali leky na srdce tak se nedostanu na vic nez 165 a to ze me leje, predtim klidne 190 zadnej problem. No a v prosinci jsem mela 110 klidovej stav poprobuzeni, parada no....

wendulka bavi te Zumba? Ja to nedavam vubec, uplne me to odpuzuje, ani nevim proc. Neni to teda kritika, urcite to neni spatny, jen je to druh aktivity, kde ja bych trpela. Jo a uz vidim, ze pises o te tepovce, ze to neni smerodatny .....

S hubnutim na vahu, to zas neni smerodatny u me, poznam ubytek v pase i vizualne, ale na vaze se to nehejbe, max 2-3 kg, neresim to, vzdycky je to tak, kdyz nekde reknu kolik vazim, tak je to o dost vic nez si lidi mysli haha.

Renusatko jaky to bylo? Ja davam ted jen kardio po kazdym druhym treninku, (g nebo k??)  pac muj trener je ras. V pondeli nohy se zamerenim na drep a vrchni stehenni sval a boli me to jeste dneska. Zuzo jsou vypady na miste v trx zavesu! A nebo drepy stylem vodopad, jauvajs. Vcera horni polovina tela, dneska dam sama deadlifty. No ale aspon je moc hezkej, tak je na co koukat a muzu mu nadavat, v pohode to snese. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. března 2019 23:32

0zero7 Ale jo, já samozřejmě vím, že hubnutí na váhu není směrodatný, že důležitej je objem a centimetry. To já měla cíl, že mi šlo o hadry. Jenže ten už mám splněnej. Nicméně jestli si vzpomínáš, tak jsem zároveň psala, že jsem si to sama pro sebe odhadla na určitej váhovej úbytek a nakonec stačilo míň. No a předevčírem jsem na tu váhu náhodou vlezla znova prostě jen ze zvědavosti, protože jsem si uvědomila, že jsem posunula pásek o další dírku a ukázalo to to číslo, který jsem si pro sebe odhadovala. Takovej malej bonus navíc, že progres pokračuje. Chápeš, jak to myslím?

A ta tepovka. Ano, to bylo čistě orientačně, že jsme si o tom s Renusatkem psaly.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 14. března 2019 01:16

wendulka jasna. To je super. Ja jsem mimo jinejch veci i desne ukecana. To sis asi vsimla uz haha. 

Takze kdyz se nekdo bavi o vecech co me zajimaji tak se hned pridam. Ted jsem skoncila. Zitra to vidim na pauzu 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. března 2019 03:24

0zero7 

...nevím, jestli to chápu dobře - Ty nejíš žádný sacharidy, nebo jak to myslíš.?..

(já jím všechno, rozumně)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:20

0zero7 Všimla a v pohodě. Já jsem v tomhle úplně stejná.

Ještě k tomu jednomu tvému dotazu ohledně zumby. Strong by Zumba je něco jiného než klasická zumba. Ta taky není nic pro mě. Tohle je kardio posilovací cvičení. Jen pracuje se stejnou hudbou, ale jinak nic tanečního. Hledala jsem nějakou alternativu ke klasickýmu kardiu a vyskočilo na mě tohle.

Zkouším zatím jen podle YouTube, nicméně už teď jsem zjistila, že je to pro mě zábavnější a efektivnější, proto zvažuju začít chodit na běžné hodiny, abych měla nějakou alternativu k tomu spinningu, který mi taky vyhovuje.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:26

wendulka Teda Vendulko, když to tady čtu, tak fakt smekám, jak ses do toho obula . A doufám, že v dubnu už přijdeš na sraz :-).

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 14. března 2019 16:39

Miru ja sach jim, ale jen 25 g denne max, vetsinou ze zeleniny nebo si to pojlidam, vcera k veceri steak a brokolice, zeleny fazolky, chrest. Jim i ovoce, treba maliny ve smoothie, chleba si pecu svuj, nejsim testoviny atd. Vetsinu veci si varim sama. Me teda takhle jist chutna, tak to neni problem, jsem ted v ketoze permanentne, vcera jsem mela dve sklenicky zinfandelu k tomu steaku a nevyhodilo me to. 

Tak proto jsem psala, ze alkohol ok, ale pokud mozno bez cukru, telo ho spali prvni a zadna traga to neni. S mirou myslim, ze u hubnuti nevadi, pro lepsi vysledek bych vynechala, ja to ted omezila dost a vyradila jsem pivo a poznam to. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2019 16:46

999 Na první dubnový týden už mám nahlášenou dovolenou, takže mám v plánu se to úterý před odletem do Paříže chvilku v Plachtě zastavit.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. března 2019 17:48

0zero7 Jestli myslíš HIIT tak jsem přežila, což mi při té tepovce přijde celkem důležitý. Asi to moc opakovat teď nebudu. Mimo chůze žádný cvičební kardio nedělám,  teď budu chodit jen do posilovny, momentálně chci spíš ty svaly budovat než spalovat. 4x týdně - 2x nohy, 2x vršek a dokonce už se po posilovně druhý den můžu normálně hýbat. Jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat návrat. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. března 2019 19:47

0zero7 

...když Ty jsi úplný vědec! Obdivuju, jaký máš ohromný přehled ve výživě, kosmetice a vůbec!

A jsem moc ráda, že tady vždycky dáváš plno zajímavých informací

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 14. března 2019 20:01

Renusatko Super, ja delam kardio ted jen po kazdym druhym cviceni 20 min max, s ketozou se svaly pali min (pry je to dokazany vedecky, ale do niceho se teda postet nechci, myslim ketogains to vysvetlujou na jejich strance). Mam ted uz tezsi vahy, to ty mas taky urcite. Masakr je ten vodopadovej trening. Napred opakovani s nejvic co das. Pak odlehcis a jedes cim lehci tim vic opakovani, ufff. Nohy rosol. 

Miru dekuju, to je mile. Ono jsou to vsechno informace z druhych zdroju, max to tak vyzkousim na sobe jestli to funguje. Treba uz vim, ze kdyz vynecham sach a chci spalit zbytkovej cukr v krci rychleji, pomuze hodina a pul ve fitku, ale musim fakt makat ze ze me lije. 

No a pak dam tu kosmetiku ze jo, oblicej mam taky jen jeden 

Jidlo me bavi, a rada jim tak ze mi to chutna a upravit to aby to nemelo sach je vyzva. A taky chci neco sundat kvuli tomu srdci, cekam na kardiologa, prej az 6 mesicu, offfff. bezva