Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Catherinne
Avatar
9832 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:49

Renusatko Renusatko díky, už jsem se nemohla po týdnu dočkat.

Online Catherinne
Avatar
9832 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:50

olilla doporučím vířivku a saunu. Na regeneraci svalů ideální.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 05. března 2018 16:12

Catherinne Dekuji. Regenerace je důležitá. Nejhorší je, ze jsem opravdu dlouho nic nedělala. Dříve pravidelně běh, TRX, jóga. Váha mne netrápí, v oblečení je to ok. Ale až se začne oteplovat a budeme toho mít na sobě méně, tak se chci cítit dobre a vím, ze po 40 už na tom budu muset trochu víc maknout .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. března 2018 22:02

Do posilovny se mi dnes po odpolední nechtělo, tak jsem cvičila doma.  Nohy a zadek na rady syna. Už teď nemůžu chodit, to jsem zvědavá na zítřek 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 05. března 2018 22:25

Renusatko napodobne, dnes jsme byly na pilates jen dve, tak nas trenerka poradne prohnala, hadam, ze zejtra budu chodit dost ztuha 

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 06. března 2018 20:34

Lilly_Ku Takové hodiny pilates jsem měla nejraději. Trenerka se nám vlastně věnovala individuálně a ja jsem všechny cviky prováděla dle svých možnosti správně. Ale ty dny po cvičení 

Online dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 10. března 2018 15:40

4,5 km za 23:09, tj. 5:08 na kilometr! Jsem hustá! 

Online Catherinne
Avatar
9832 příspěvků moje polička 10. března 2018 20:28

Mám radost a bolí mě nohy... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. března 2018 21:12

dzizisketa Catherinne Obdivuji obě běžkyně. 

Já jsem dnes ráno byla cvičit nohy. Mám jarní únavu...možná spíš lenost, protože se teda teď vždycky musím strašně přemlouvat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. března 2018 11:49
Reakce na dzizisketa:

4,5 km za 23:09, tj. 5:08 na kilometr! Jsem hustá! 

 ... no to jsi hustá! 

Zkoušela jsem před pár dny začít zase cvičit, ale udělalo se mi z toho zle.  Tak zatím jen procházky. Ale včera už jsem si se psem a synem vyšlápla na pěknou velkou podél Jevišovky. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. března 2018 13:14

Dalia Asi je to na námahu dost brzy. Však i po chřipce trvá než se člověk dá dokupy a může cvičit. Ještě vydrž. Ještě všeobecně jaro, ten začátek, mi přijde takové únavné. Než je trochu teplo a sluníčko. Doufám, že na procházku se taky dnes dostanu, když je tak krásně. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 12. března 2018 08:51

dzizisketa To je super cas . Ja vcera vybehla po pul roce. Cas nebyl tak strasny, ale myslela jsem, ze vypustim dusi.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 18. března 2018 16:29

Pokud jsem OT, omlouvam se. Zeptám se, provádíte na jaře nějaký detox (očistu ) a jaká je Vaše zkušenost?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. března 2018 16:36

olilla sice to není celý, ale víc snad ani není potřeba... https://ego.ihned.cz/c1-65052590-medicina-povazuje-ocistne-kury-za-nesmysl-telo-nelze-detoxikovat-mini-lekari jestli nefetuješ detox se tě netýká:P

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 18. března 2018 16:44

viktorka_od splavu nefetovala, i když jsem si tak občas připadala. Rok jsem byla na chemo, dalších 50 dni silné ATB. I když se snažím žít tak nějak zdrave, napadlo mne, jestli tělu ještě něčím neulevit. Lékaři říkají leccos :-). To neznamená, ze jim nevěřím 

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 18. března 2018 17:05

olilla Tak to je jiná...,ale po takové zátěži pro tělo bych se netýrala nějakým detoxem. Dopřála bych si zdravou vyváženou stravu a spolehla bych se na to,že si tělo zaktivuje očišt'ovací proces samo. Ale je to jen laická úvaha.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. března 2018 17:08

olilla v tom případě bych se netrápila, ale spíš se hezky rozmazlovala něčím dobrým zdravým:-) ať se ti daří!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. března 2018 17:14

olilla detox je pověra, jak píše viktorka_od splavu , pokud máš funkční játra a ledviny, tak je to zbytečné a nemá to žádný podložený zdravotní důvod...u někoho možná psychický. 

Jinak já docvičila, předpokládám tak na dva měsíce. Mám zánět šlach na pravé ruce. Týden už s ní nepohnu, tak prý ještě tak 14 dní v ortéze, pak nějaké rozcvičení a měsíc bez zátěže...minimálně. Pokud bude problém, tak sádra na 14 dní. Snad budu moct cvičit alespoň nohy, břicho a tak, kde nezatěžuju zápěstí. 

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 18. března 2018 18:05

rozarka viktorka_od splavu Děkuji, snažím se se rozmazlovat. Chtěla jsem tak jenom nějak nakopnout, o drastickém detoxu jsem ani neuvažovala, možná jsem to špatně napsala , prostě takový nějaký životabudič .

Renusatko Přeji, ať se brzy šlachy umoudří a jsi zase fit.

Online continuity
Avatar
33663 příspěvků moje polička 18. března 2018 18:31

nahodou, idealni jako detox je ted na jare ten krestansky pust, nepit mesic alkohol, odlehcit stravu, vynechat maso krome ryb, jakmile bude zelene byli (pazitka, cibulka, koprivy, sedmikrasky) tak zaradit do jidelnicku.

ani si nemyslim, ze je maso tak skodlive, mne se tim spis uvolni misto v jidelnicku na ryby, lusteniny, ktere pri masozrave strave nemam kdy jist...

a chybu urcite neudelas koprivovym cajem.