Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. února 2018 11:48

Renusatko Ja jem tiež poriadne či už cvičím alebo nie, mne skôr išlo o to nejesť tesne pred tréningom, niekedy je to dosť obtiažne naplánovať hlavne ak máš ešte iné povinnosti. No a po tréningu sa snažím dodržiavať tú postupnosť.

Mam zo seba radosť, začala som pi tak dlhej dobe cvičiť, až mi je ľúto kde už som mohla byť. Tak dobre to išlo. No ale nebudem nariekať, dúfam ze sa do leta dám ako tak do poriadku. Dôležité je začať, už teraz sa neviem dočkať až prídem domov a pôjdem zacvičiť. Dúfam že to vydrží. 

Offline Aranel
Avatar
4502 příspěvků moje polička 05. února 2018 11:50

betsey Chodím teď občas na hodinu "dynamické jógy" od 8:05, mám to pět minut ode dveří. A to je prima. Mají i hodiny od sedmi, ale... 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. února 2018 12:22
Reakce na paktofonika:

Neviem sa naštartovať a váha je neúprosná. Buchta som 

​Aká buchta, keď nosíš veľkosť 34? A tvoju foto dnešného outfitu som tiež videla 

Ja som po plese poľavila, minulý týždeň som si len 2x zabehla. Vo fitku som nebola vôbec  Kiež by mi tá počiatočná eufória vydržala dlhšie.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. února 2018 12:38

sisa.b Povedala by som, že som za posledné 2 mesiace pribrala jednu veľkosť. Ako oblečiem svoju 34 stále ale už to nieje ono. Na drobnej postave je 10kg tuku dosť vidno. Som stále unavená, bolí ma chrbtica...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 14:15

paktofonika To s jídlem nebylo myšlené konkrétně na nikoho. Ale s tím časováním kolem cvičení mám taky problém. Najíst se prostě musím, obzvlášť pokud je to snídaně a potom tak minimálně hodinu cvičit nemůžu. Po cvičení už je to jednodušší. A máš pravdu i s tím, že člověk je víc unavený, když nic nedělá než když pravidelně cvičí. O zádech ani nemluvím, to mi přijde, že stačí chvíle a už člověk cítí, že nic nedělá. 

Já nakonec  minulý týden udělala pauzu. Přišlo mi, že jsem nějaká unavená a vůbec se mi do toho nechtělo, tak jsem 10 dní prostě nešla. Dneska dopoledne už jsem vyrazila. Mám dovolenou a děcko nemocný, takže to budou úžasné jarňáky doma, ale zase můžu chodit cvičit v pohodě celý týden. Ještě potřebuju něco ve městě, tak pokud nezačne pršet, tak vyrazím asi pěšky. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 05. února 2018 14:40

Renusatko 

A co jen trošičku ovesné nebo pohankové kaše? To já si třeba já klidně dát můžu, pak se obleču a jdu běhat.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 14:44

Catherinne Já snídám normálně, musím mít velku snídani, ale ono u mě stejně cvičení po ránu nehrozí. Už jsem tady psala, že do práce vstávám v 5, tak to vůbec nejde a o víkendu to prostě musím dospat a vstávám klidně v 11. Tam je mi to potom jedno a většinou jdu až po obědě. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 05. února 2018 15:08

Renusatko aha, v 5 to nejde. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. února 2018 16:24

paktofonika tak tomu veľmi dobre rozumiem. Na mne sa zopár kíl rozloží tak, že nie sú moc viditeľné, ale už pri troch sú mi rifle tesné a cítim sa zle. O bolestiach z celodenného sedenia ani nehovorím. Tak držím palce, nech zotrváš (aj ja, aj všetky ostatné  )

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 17:15

sisa.b Taky si nedovedu představit, že bych + 10 kg narvala do té samé velikosti 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 20:17

Vzdy v lete, ked sa mam na plazi ukazat v plavkach si poviem, ze v zime zacnem cvicit. Tento rok som tomu dala korunu. Boli sme s muzom v Tatrach a ze ideme do hoteloveho velnesu. Uz na izbe mi prislo nevolno, ked som sa videla v zrkadle. Vo velnese som si odmietla dat dolu zupan. Tak na stare kolena som sa dala na cvicenie v posilnovni s trenerom. Bola som "uz" 4x. Dufam, ze zo mna nezosedivie, je este mlady 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 20:33

Micuska Tak určitě vydržíš. Do léta času dost. . Já si myslím, že ti trenéři mají občas fakt zážitky, ale jsou zvyklí. Moje kamarádka na jednoho nedávno dokonce řvala, že ona chce cvičit a on ji už čtvrtou hodinu učí dýchat a dělat dřepy. A když ji chudák řekl, že je to proto, že to pořád neumí,  tak byla dost rozčarovaná. 

Se mnou chodí paní a té bude dobře přes 70. Ona je taková hovorná, tak si to moc pochvaluje. Prý ji nebaví skupinové cvičení, ale posilovna ji moc baví. Vídám ji tam už tak rok a i ona, ve svém věku, má nějaký pokrok. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 20:53

Renusatko Ja som lemra, lemrovata. Nemam nadvahu, ale telo ako huspenina. Nic nevladzem, ale snazim sa. A drepy! Tie sme dnes robili. Musel mi dat pod paty podlozky. Mam skrateny sval, ci slachu (?) z tych kopyt, co furt nosim. Chlapec sa so mnou este natrapi, ale tesi ma aj svalovka. Aspon viem, ze to k niecomu je. Dufam, ze tam vydrzim.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:04

Micuska Tak ono to jde pomalu, ale zase uvidíš rychlejší pokroky. Já jsem ráda, že jsem začla ještě poměrně brzy. Už ve 30 mě bolely strašně záda, některé dny jsem nemohla vstát z postele. Kyčel ve strašném stavu pomalu na operaci, ale cvičit se mi nechtělo, byla jsem štíhlá až moc. Nakonec mě ve 37 ukecala švagrová a když jsem viděla pokrok, tak jsem u toho zůstala. Později přišly i ty zdravotní výhody. Nevím co je bolest zad nebo kyčlí, nebolí mě hlava a mám víc energie, díky pořešenému jídlu se mi zase zlepšily další věci. Momentálně už spíš tak nějak cvičím na udržení. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:10

Micuska Ja z teba odpadnem, fakt tréner? Držím palce a mohla by si mi posielať tvoj cvičebný plán?

Cvičila by som doma, aspoň trochu, pretože pudink sa na mne tiež trasie a tiež som lemra. Ja aspoň ruky posiľujem občasným vláčením 15 kilového vnuka. Kardio mám však zakázané. Vierka, toto je správa roka - TY CVIČÍŠ. 

Som rada, že si sa k tomu dokopala, máš môj obdiv.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:29

milacka HA! Tiez sa cudujem, ale ja som sa uz citila hrozne. Vecer som si lahla do postele ako rybicka a rano som vstavala, ako zbity pes. Ako by ma celu noc cepovali. Ziadny cviciaci plan nemam. On mi len ukaze cvik a ja sa snazim ho pod jeho kontrolou cvicit. Dari, keby mi nepovedal, ze co akurat posilujeme, tak neviem. Pripadam si ako dement. Doma by som sa este neodvazila sama cvicit. V nasom veku ti rupne hoci co. Doma akurat chodim na beziaci pas a aj to len rychlu chodzu. Beh este nevladzem .

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:36

Renusatko V 37 by ma do cvicenia nikto nedostal. Postava ukazkova, nic ma nebolelo ... Az teraz vidim aka som bola sprosta, v lepsom pripade naivna. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:38

Micuska Tak takové stavy před zrcadlem jsou velmi motivující. Já jsem si dnes v pominutí mysli zkoušela letní sukni  (na plavky jsem nesebrala odvahu) a nic moc veselého. Další narozeniny za mnou a to tělo to snad má spočítané, od narozenin do narozenin a bum, další skok . A je fakt, že jak je zima a nevlídno, mám větší chuť na sacharidová, tedy hutnější jídla a bohužel je to hned znát. No, doufám, že do jara/léta se vylepším, i když, v mřížky na břiše už nedoufám.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:42

Micuska Já jsem právě nikdy necvičila ani ve škole, prostě nikdy. Měla jsem 45 kg, tak nějaký důvod hubnutí nikdy nebyl. A tím, že jsem v životě nic nedělala, tak mi to tělo ani ve 30 nemělo co držet, sval prostě žádný, ale zátěž ve zdravotnictví velká ( bez svalů a kondičky). Na interně a onkologii, kde jsme pořád tahali lidi 2x tak těžké. Na noční sami. Podle toho to tak vypadalo. Ukecala mě švagrová, která je o dost starší a právě mě pořád přesvědčovala, že před tou 50 už to půjde o dost hůř, tak jsem ji uvěřila. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:55

Renusatko Pri tej zatazi v praci sa ani necudujem, ze ta nieco bolelo. Ja sedim pri PC v robote a doma tomu pohybu tiez vela nemam. Trochu v zahrade. Posledne cca 3 roky mi chodi pani upratovat dom, tak aj to mi odpadlo, cez tyzden to len udrziavam. Pohyb "veskery zadny", ale ja sa poznam a modlim sa, aby ma ten elan nepresiel.