Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 21:59

Micuska Já myslím, že pokud má člověk motivaci, tak vydrží.  Motivace může klidně být i to, že se vidí v zrcadle a najednou mu přijde, že už to opravdu nejde .  Nejtěžší je začít. Jak chodíš pravidelně, tak mi přijde, že je to super, jak týden vynechám, tak už se mi zase chce míň. TO DÁŠ.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:02

whiskas U teba by som to "kockove" brucho predpokladala. Uz z fotiek vidiet, ze cvicis. Mas pekne vypracovanu postavu. Ja na sladke nemam chut, ale dnes ked som prisla domov, syn akurat vytahoval domacu pizzu z rury. Zozrala som riadny kus a teraz mam vycitky svedomia. Mala som si dat radsej jablko. Keby som nebola cvicit, tak uz vecer doma by som uz nic nejedla.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:13

Renusatko Asi mas pravdu, najhorsie je zacat. Chodim len 2x do tyzdna + doma ten pas. A aj tak som z toho cela zmorena. A motivuje ma jedna kozena sukna. Nosila som ju cca 15 rokov dozadu. Mam ju odlozenu z nostalgie. Je uzka a dnes ju vytiahnem len po kolena! Je ako pre babiku. Nechce sa mi verit, ze som ju nosila. Vahu mam stale rovnaku . Ale to vsetky pozname kg svalu : kg slaniny...

Dakujem za podporu.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:17

Micuska Jste dobraaa! Drzim palce, urcite vas to zacne bavit a pak uz bez cviceni nevydrzite. Ja mam odpocinkovej den ctvrtek a nedele, tak se dneska uplne trepu at uz jsem ve fitku :)

Trener je urcite bezva, a se znamou ma pravdu, se spatnou formou se leda zrani. Musi se to napred naucit no..

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:26

Micuska Já už právě takové nemám, celá jsem se tak nějak rozpadla a je mi jasné, že extra zlepšení se už konat nebude. Začínám se loučit s topy a šatama bez rukávů a břicho už neukážu nikdy nikomu . Nějak se vše najednou zvrhlo. Těžko se mi zvyká na to, co vidím v zrcadle. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:28

Micuska teda tiež sa pridávam - máš môj veľký obdiv  A nech ti to dobre cvičí! 

Ja som dnes zas nebola behať, uprednostnila som mužovu spoločnosť 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:28

Micuska A držím palce, odhodlání je první krok a po pár lekcích bude ten pocit skvělý, nebudeš chtít přestat .

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:33

0zero7 Mozeme si tykat?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:36

Micuska 0zero7 Já jsem právě vůbec překvapená z vykání. Přijde mi, že na všech internetových stránkách, kde se pohybuju se tyká. I na A to tak bylo a tady jsem z toho vykání dost překvapená. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:38

whiskas sisa.b Baby, dakujem za podporu. Ja sem za nejaky cas zasa nieco napisem a dufam, ze to nebude, ze som skoncila .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:39

Micuska To se opovaž , informace o konci je nepřípustná. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:40

whiskas no jasna, ja jsem zvykla na vykani z MP a tady to porad nejak motam, tak kdybych "vykla" jeste, tak je to nedopatreni 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:43

0zero7 Tak já jsem prosím taky za tykání. Prostě se sešly dvě skupiny na A se tykalo na MP vykalo. Tady je z toho binec. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:45

Renusatko JJ, ja se vynasnazim, slibuju.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:46

whiskas Ako povies , vykonam.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. února 2018 23:26

0zero7 whiskas prosím vás a jak se dělá takové to, že bez cvičení clovek nevydrží? Já to zkoušela, mockrat, různé druhy cvičení, různé způsoby motivace, všechny benefity cvičení si uvědomuju a furt nic. Já chci být taky závislá!! 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. února 2018 23:32

Krehutka no ja muzu mluvit jen za sebe, proste endorfin, kdyz mam mizernou naladu, tak to zarucene pomuze. ALE musim fakt makat, hodku, hodku a pul, poradne si dat do tela. Pak sauna a vyrivka, obcas plavani. Nejlip na me funguje horka joga a fitko, protoze to makam nejvic. Rika se, ze 21 dni je minimum na utvoreni zvyku, tak mozna to chvili trva?

Ja po mesici kdyz par dni nejdu tak jsem jak na jehlach a boli me i zada obcas. To jsem pomohla co?

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 05. února 2018 23:35

Krehutka dneska: (nejhorsi je ten pelvis elevation na jedne noze, uaaa) kdyz se hecnu bude delsi kardio nakonec

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. února 2018 23:52

0zero7 no to jo  mně to právě ty endorfiny moc nevyplavuje asi, možná bych je mohla dodávat nějak uměle a vytvorit tím navyk. Vydržela jsem různě dlouho, s posilovnou asi 2,5 měsíce, běh asi nejdýl, tři roky vždycky pár měsíců v sezone, ale prostě nechybí mi to a nepotřebuju to . Vím, je to o hlavě, ale nepreplo se to proste.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. února 2018 23:56

0zero7 ten pelvis elevation si pamatuju z pilates, teda bez míčku. Tam se vůbec dělají takové cviky, že máš pocit, že se vlastně nic podstatného neděje a druhý den nevylezes z postele. Úplně nejvíc zničena jsem teda byla z jednoho lanoveho centra, fuj, to jsem si namohla i svaly, které vůbec nemám.