Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 17:49

Je to klec podobna klasicke, ale cinka je tam napevno, vedena podel te konstrukce, coz cviceni dost ulehci, nemusite nic vyrovnavat atd, da se na tom delat hodne veci, drep, bench press, military atd

Nejak takhle to vypada...

Ten co jste vlozila zas nemame my :) Ucel velmi podobnej, na drepy

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 17:51

Renusatko No mrzi no  jsou tam i stezky s kurou, kdyz to ma nekdo radsi. Kousek je i starej hrbitov a tak, moc hezky. Cyklo u reky s kolama plus bezci to plny byt musi, leda brzo rano nebo pozde vecer pak. HA HA, kolem hrbitova bez svetla, to nevim teda jesti bych dala...

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 17:53

0zero7 Tak ono u všech těch cviků ať se strojem nebo bez se dají dělat chyby. Bez stroje se musí člověk soustředit na víc věcí a já tam mám i obavu z nějakého úrazu, že mi něco podjede, ruka uhne, lupne...s tím přístrojem jsem si taková jistější. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 17:55

0zero7 ráno nehrozí...chodím do práce na 6  a odpoledne už je právě tma. V létě kolem toho hřbitova běhám...on je dost velký, takže to 5 km je 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 18:04

Renusatko JJ to uplne chapu, ja si pri drepech s cca 40 kg na zadech odrovnala koleno a byla jsem mimo provoz skoro rok (zadny moc cviceni), takze opatrnosti nezbyva. Mela jsem pak dva ruzny trenery, jeden co hraje rugby profi a ma zkusenost se zrnanenim, kvuli forme, snizila jsem vahy a zacala v podstate od zacatku. Loni na podzim pak kocku co driv zavodila v kulturistice a taky tomu rozumi, docela jsem se dost naucila, ten rugbista me naucil super zahrivaci kolo na velky klouby, to delam vzdycky kdyz cvicim spodni polovinu tela.

Predejit zraneni je priorita, na sto procent! Ja mam volny cinky radsi hlavne kvuli tomu, ze clovek musi zabrat i bricho a hlidat zada, coz je fajn na ty hlubsi brisni svaly :)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 18:04

Renusatko no na 6 a behot to ne, eeeee

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 07:33

0zero7 ja som robila pár rokov ashtanga jogu, potom som prešla na power jogu a niekedy zájdem na flow jogu. Tá ma tiež baví, rýchlo to ubieha. V meste, kde teraz žijem, tie možnosti nie sú až také, ako by som si predstavovala, ale o pár mesiacov sa sťahujem do väčšieho mesta, tak dúfam, že tam nájdem aj tú bikram. Akurát na tú asi budem musieť počkať, kým porodím, lebo tehotná by som asi takú záťaž nezvládla

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 20:26

betsey 

Flow mi nekdy prijde podobna jak power joga, zalezi kdo to cvici.

No tehotna na bikram ne, videla jsem tam par, ale ty chodily roky pred otehotnenim, tak byly zykly. Pak to urcite zkuste, je to fajn zahul :)

Ja vcera horni polovina a boli me prsni svaly a ruce, jauvajs.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 20:56

Dneska opravdu cvičení doma. Nestíhám posilovnu, moc práce. Doma teda jen ruce a břicho. Bohužel máme činky jen do 6 kg. Na karimatce se mi zase celou dobu válela kočka a pořád se někdo chodil na něco ptát, tak jsem si hned uvědomila, proč už doma necvičím. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 21:14

Renusatko to jste dobra, ja to doma nedam, max par cviku z jogy, a ze jsem to zkousela, dat si do tela.

6kg neni zas tak malo, jestli mate rozpeti treba 2,5 az 6, daj se s tim cvicit docela ramena. na bench press je to uz malo, vy cvicite hodne tak urcite uzvednete hodne tezky cinky.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 21:24

0zero7  Já právě už dlouho doma necvičím. V posilovně mám 2x nohy a 2x kompletně vršek, jeden nebo dva cviky na partii. Dneska jsem jít nemohla, já měla práci do 19, manžel má hokej a mladej strašně kašle, tak jsem ho tady nechtěla nechávat samotnýho. Doma jsem cvičila jen co jsem mohla,  po dvou ramena, biceps a triceps a to už je ta činka 6kg na něco málo. Pak tady mají kluci jednu do 50kg, ta se mi nechtěla přenastavovat. No a břicho jen 4 cviky na přímé svaly a 4 na šikmé. V sobotu teda budu mít v posilovně jen prsa a záda, tak snad přežiju. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 21:39

Renusatko Hele to jste toho zvladla mraky! Ja v podstate jedu to samo, nohy zadek 2x, horni polovina 2x. Po rukou a spol trochu kardia. Uprostred tydne kalisteniku s vlastni vahou (nesnasiiiiim) plus HIIT. Pak sauna a nekdy plavani, ale vetsinou uz jsem hotova.

Mam sestitydenni program od trenera, takze nemusim moc vymejslet, da se to obmnenovat i, kdyby se mi chtelo. Takhle vypada jeden leg day (kazdy tyden je to jiny teda)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 21:53

0zero7 To je dobré, já si většinou po 6 týdnech jen zvedám váhy a změním cviky s činkama a s vlastní vahou. Nějakou hodinu s trenérem mám jen tak jednou za měsíc, spíš pohlídání techniky, rada kde přidat a tak.  Podařilo se mi tak nějak to co jsem chtěla, dát dolů břicho a vytvořit svaly na zadku. Jsem momentálně spokojená a chci to spíš udržet. Tak uvidím, jak budu pokračovat.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 22:01

Renusatko podle me mate super system! Ja ted vahy nezvedam, protoze pri ketoze zvednu min, ale tak po mesici ok a muzu zvednout. Bricho dolu a svaly na zadku je zadouci efekt! Sval na zadku docela mam, jeste to bricho dolu teda, to se holt fakt dela spis v kuchyni. chjo.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 22:09

0zero7 i to břicho půjde.Je třeba vydržet.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 22:11

Renusatko JJ souhlasim, zari rijen byl cajk, listopad mi zacal stavkovat hrudni kos a zada, takze skoro dva mesice nic. Ted jedu zas, ne uplne od zacatku, ale zdrzelo me to. Tak uvidime.

Se mi libi jak si tady tak hezky prizvukujem hehe

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 09:46

Tak dnes jsem cvičila i ve snu!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 11:21

Vcera pilates a byla znat ta pauza... Boli me bricho a mezi lopatkama. A vecer hodinka lemrobehu.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 15:05

Luna Já mám pauzu od soboty kvůli hlídání. A úplně tě chápu, že není čas. A to já mám ještě servis, že malá má navařeno a já chodím dolů k mamce, nemám tu žádné druhé dítě aani chlapa. Nemusím nic uklízet a dělat, mimo dnešního zapnutí pračky. Takže jediné sporty jsou rychlochůze s kočárem. Každý den 8km okruh. 

Zítra už se doufám dostanu do posilovny. Jako mám ještě šanci jít 4x, ale já už to vidím tak 3x a budu ráda. 

Příští týden mám dovolenou a budem doma, protože kluci jsou nemocní, takže lyže nehrozí a můžu být v posilovně denně.

dzizisketa o cvičení se mi teda ještě nezdálo , ale občas se ve snu připravuju na závody v běhu, ale jen psychicky, nikdy neběhám, tak nevím, co to signalizuje.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 18:37

Luna ja jsem o vikendu byla robolavela ne ze cviceni, ale z masaze, von to tak dukladne promasiruje ze au. Ale funguje to, jdu zas v PA. Vcera leg day, dneska vrsek. JOa rekord 118 kg 3x 10 na leg pressu, oou jee