Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:38

nolita Jo jo, ja mam pocit, ze s timhle jsem rozhodne v mensine  A to chci na jare jeste zacit s behanim...

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:44

Mutziputzi Mnooo, to bych uplne netvrdila, takovej interval na lacno pri keto, to je nahul a vysledek to ma urcite.

Jeste se dokopat ze, ja teda idealne cvicim mezi 4 a 6 hodinou odpo, o vikendu mezi 10 a 1. Davam obcas i fitko na 6 rano a le to daleko tezsi (pro me teda).

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:48

Lilly_Ku Přesně. Dřív jsem si dávala před prací rotoped, ale sežrala bych pak koně! Jako na rychlé zhubnutí to aplikuju aplikuju doteď, ale pravidelně se mi teda už nechce, ten hlad byl příšerný!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:48

0zero7 Ja nemuzu nic radne nenajedena, to jedu pak pres moc a jdou na me mdloby. Ja vubec mam problem ze jim moc nebo pak malo, to uz asi nevyladim

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:51

Mutziputzi no je to narocnejsi, me se taky jednou tocila hlava.

Tak dny kdyz jis malo pak ani necvicis ne? win-win

Online MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:52

Pinot Noir A zase to mam naopak! Ja zase kdyz cvicim rano, at je to co je to (vetsinou pouzivam elliptical na kardio a pak nejake to posilovani a protahovani), tak po tom prestanu mit hlad a musim se vylozene donutit neco snist nebo vypit...

To je ale spis divne, ze jo? 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:55

Kdyz jsme u tech fit celebrit, Justinova manzelka vypada taky super

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. února 2018 22:58

0zero7 Cvicim, v case kdy vim ze prijedu domu, vana a spat. Ja tvrdim ze neni hezci pocit (a tak jasne ze je ale..) nez usnout a vzbudit se hlady, plochy bricho, dat si muzes cokoli ale zaludek je smrsklej, takze ve finale nic monstrozniho...radsi dost nez na me vlitne spokojena lobby

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:01

Mutziputzi To je super, obcas delam taktez. Vetsinou ale musim obedvat okolo 12.30. Jakmile mam mensi pauzu mezi jidlem a vcicenim nez cca 3.5 hod tak mi to nesedi. Tim padem i kdyz prijdu domu po 8 tak mam hlad a musim snist aspon neco a pak chvili pockat nez odpadnu :)

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:07

MP Marge To je zajímavé. A skoro záviděníhodné  Hned po rotopedu bych taky nic nepozřela, ale mně docela trvá, než se hodím do koukatelného stavu (zvlášt fénovat si vlasy, když se člověk pořád ještě potí, je oříšek), pak 30 minut v MHD, pak se stavit pro snídani (to už jsem cestou kolem těch rozpečených croissantů měla mžitky před očima), pak čtyři patra po schodech a pak už jsem sotva dolezla v kanclu do kuchyňky. A když mě cestou někdo zastavil s dotazem, jak zadat za cesťáku účet za použití hajzlu, ukousla bych mu hlavu!

Online MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:08
Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:26

Kdyz běhám málo, hlad nemám, ale když dám dvacítku, mám hlad jako vlk. Běhám ráno nebo o víkendu dopoledne. Odpoledne a večer jede byznys. Občas čtvrtky večer sauna. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 01. února 2018 23:32

Já mám hlad furt, u mě je to prostě o tom, jak moc se dokážu přesvědčit nežrat. Nějaký cvičení pche...dělám jen kvůli endorfinům, když nechci vypadat jako Kim Kardashian aka včelka Mája, nesmím nic jíst.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 02. února 2018 04:57

Luna jeziiiis. Luna pulled off a whiskas. Furt to prehanis. Cardasovy saty nelzou Tak me moc nestvi!!!

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. února 2018 06:48

0zero7 Jee, tak to jsem nechtela, to nema byt stiznost. Melo to byt takto: Cvicim pro radost a kdyz  k tomu jeste zvladnu omezit prijem, nasleduje prijemny ubytek tukove vrstvy. U me teda nevelky ubytek, pac neco musim na zimu mit, to da rozum

Online dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:06

Já teda ráno můžu na lačno akorát na kolo se psem, mívám po probuzení hrozný hlad a to kolo je rychlá věc a moc se přitom nenadřu. Takže veškerá má aktivita se koná odpo, večer a o víkendu i dopoledne.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. února 2018 10:18

Ja mám s časovaním jedla doplnkov pred a po cvičení dosť problém. Ako naštudované to mám ale realita pokuľháva a potom musím kvôli jedlu posúvať čas tréningu, prípadne zabúdam na veci po tréningu. Ak je doma priateľ ten mi to všetko nachystá poporadí ale ak som sama tak v tom mám zmätok :D 

Sakra píšem to tak ako keby som cvičila včera ale pravda je že už pol roka nič. Neviem sa naštartovať a váha je neúprosná. Buchta som 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 02. února 2018 12:56

Pre mňa je ranné cvičenie peklo, nie som absolútne schopná sa k tomu odhodlať. A teda nie len preto, že bývam ráno príšerne hladná, na jedny raňajky skonzumujem toho toľko, čo iný človek za týždeň :-)

Som cyklistka a ani cez sparné leto sa neviem dokopať k skorému rannému bicyklovaniu, keď sú teploty ešte znesiteľné. Radšej idem na bicykel večer o šiestej, aj keď je ešte stále dobrých 30 stupňov, ako ráno o šiestej. To sa fakt nedá. Ani len tú jogu nie som schopná ráno absolvovať

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. února 2018 15:05
Reakce na MP Marge:

​Ja jsem presne opak! Radeji vstanu v 5, abych mohla pred praci do fitka! Co neodcvicim rano, na to muzu zapomenout... Odpoledne a vecer to proste NEJDE 

​Já vstávám v 5 do práce, pokud bych před prací chtěla jít cvičit, tak bych musela vstávat ve 3 a jít někde s non-stop provozem. Když bych ještě chtěla posnídat a před prací stíhat i sprchu tak asi ve 2. To opravdu nejde. A i kvůli tomu se ráda o víkendu vyspím a chodím cvičit kolem 12. 

Jinak s jídlem nějak cvičení nespojuju. Jím pořád stejně ať cvičím nebo ne. Je mi to jedno. 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 05. února 2018 11:22

Včera proběhl stý trénink mé osobní jarní výzvy z dubna loňského roku. Mám radost